Kosmetyczne Podsumowanie 2022 Roku

Kosmetyczne Podsumowanie 2022 Roku

Zwieńczeniem roku, które od lat tworzę w redakcji magazynu TrustedCosmetics.pl w ostatnie dni grudnia, jest kosmetyczne podsumowanie mijającego roku. Odkrywanie i prezentowanie wyjątkowych i niezwykłych perełek kosmetycznych oraz najnowszych kosmetyków, które pojawiły się w sprzedaży to tylko jedno z naszych codziennych zajęć. Każdego dnia piszemy mnóstwo artykułów dla branży beauty na zamówienie. Poza tym tworzymy katalog firm kosmetycznych, recenzujemy kosmetyki, przyglądamy się najnowszym zabiegom oferowanym przez salony urodowe. Organizujemy różnego rodzaju plebiscyty i projekty, aby pomóc w budowaniu świadomości marek z branży beauty i wellness.

Jak wyglądał rok 2022 w redakcji kosmetycznej TrustedCosmetics.pl?

Świat kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych jest szalenie pasjonujący. Niemal każdego miesiąca w pojawiają się nowe marki kosmetyczne. Konsumenci są zasypywani ilością dostępnych w drogeriach kosmetyków. Mamy dostęp do kosmetyków polskich producentów oraz tych z całego świata. Poza tym w branży kosmetycznej niezależnie od miesiąca dzieje się mnóstwo wyjątkowych wydarzeń. Targi kosmetyczne, kongresy, kursy i szkolenia, warsztaty, premiery nowych kosmetyków, perfum i marek kosmetycznych. Pojawiają się nowe książki z tematyki kosmetyków, urody, kosmetologii i medycyny estetycznej. Uroczyste otwarcia mają nowe salony urodowe, a te istniejące gabinety kosmetyczne świętują swoje urodziny. Szkoły kosmetyczne oferują nowe szkolenia i kursy kosmetyczne. Natomiast magazyn TrustedCosmetics.pl stara się być każdego dnia blisko branży beauty i na bieżąco dostarczać wszystkie fascynujące informacje oraz newsy.

 

Redakcyjne recenzje i opinie o kosmetykach

Konsumenci w dzisiejszych czasach mają dostęp do ogromnej ilości kosmetyków. Każdego miesiąca pojawiają się w sprzedaży nowe marki kosmetyczne, które oferują innowacyjne kosmetyki czy pięknie pachnące perfumy. Dlatego tak chętnie czytane są recenzje kosmetyków. Mnóstwo opinii o kosmetykach znajdziesz na blogach kosmetycznych. Jednak wnikliwe recenzje i przeglądy nowości kosmetycznych przygotowane przez popularną redaktor kosmetyczną, cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Co ciekawe, często marki kosmetyczne proszą mnie o przygotowanie obszernej recenzji kosmetyków. Chcą poznać opinię osoby z branży, która poznała tysiące różnych marek kosmetycznych. Z całego serca dziękuję za ogromne zaufanie. Uwielbiam poznawać i recenzować kosmetyki. To dla mnie prawdziwa przyjemność. Mimo iż nie wszyscy rozumieją, że na wykonywane przeze mnie redakcyjne testy kosmetyków potrzebuję co najmniej 30 dni roboczych.

Być może w związku z tym w magazynie TrustedCosmetics.pl nie pojawiają się one zbyt często. Są za to przygotowane solidnie i rzetelnie. Przed napisaniem artykułu i przed aplikacją kosmetyku poznaję składniki każdego produktu. Dopiero po ich prześwietleniu podejmuję decyzję czy warto nałożyć dany preparat na skórę lub włosy. Przygotowałam mnóstwo recenzji kosmetyków i perfum w swoim życiu. Poznaj te, które napisałam w roku 2022:

 

Diamenty Beauty — niezwykłe nagrody kosmetyczne

Beauty Diamonds Awards to jedyne takie nagrody kosmetyczne, które redakcja magazynu TrustedCosmetics.pl wręcza z rozwagą. Trafiają one tylko do tych, którzy wyróżniają się na tle konkurencji. Nagrody w Plebiscycie Diamenty Beauty są trudne do zdobycia, dzięki czemu są tak bardzo atrakcyjne dla branży beauty. W 2022 roku przyznaliśmy 16 Prestiżowych Nagród Kosmetycznych Diamenty Beauty:

Kosmetyczne Podsumowanie 2022 Roku

Katalog polecanych firm kosmetycznych

Stworzyliśmy katalog firm kosmetycznych, w którym znajdują się polecane salony urodowe, marki kosmetyczne, sklepy z kosmetykami i perfumami. Dodanie firmy do katalogu firm urodowych to świetny sposób budowania świadomości marki oraz możliwość dodarcia do większej ilości klientów. Poznaj wszystkie firmy, które pojawiły się w katalogu firm z branży beauty na TrustedCosmetics.pl w 2022 roku:

 

Beauty Biznes Poradnik

W 2022 roku powstała druga edycja kompendium wiedzy o formach zarabiania w branży beauty i wellness. Znajdziesz w nim mnóstwo propozycji wyjątkowych firm, które pozwalają na dywersyfikację dochodu, dzięki różnym formom zarabiania w branży beauty. Teraz również Ty — blogerko, influencerko, właścicielko czy pracownico salonu urodowego, kobieto — możesz zarabiać, będąc ambasadorką marki. Zajrzyj do Beauty Biznes Poradnika i wybierz ofertę idealną dla siebie.

Beauty Centrum Prasowe — najświeższe materiały prasowe z branży beauty

Jest takie wyjątkowe miejsce w sieci, jak Beauty Centrum Prasowe, które jest skarbnicą materiałów prasowych dla dziennikarzy z branży kosmetycznej. Regularnie publikujemy w nim materiały prasowe dla mediów o kosmetykach, perfumach, gadżetach kosmetycznych, gabinetach kosmetycznych, ekspertach z branży beauty oraz usługach w klinikach medycyny estetycznej. Materiały prasowe o kosmetykach czy perfumach najczęściej przygotowywane są przez producentów lub dystrybutorów kosmetyków, po to, by powiadomić o nowościach w ofercie lub nowych markach kosmetycznych. Okazją do ich przesłania do redakcji i dziennikarzy jest chęć zaprezentowania kosmetyków dedykowanych na odpowiednią porę roku czy dostosowanych do okoliczności

Zapraszamy do publikowania artykułów prasowych o kosmetykach, zabiegach kosmetycznych oraz materiały prasowe o klinikach medycyny estetycznej i salonach kosmetycznych.

 

Plebiscyt Bestsellery Kosmetyczne

Konkurs Bestsellery Kosmetyczne to doskonała możliwość dla tych mniejszych firm kosmetycznych, producentów i sklepów kosmetycznych, a także rodzinnych manufaktur, na działania PR oraz budowanie lub wzmacnianie świadomości marki online. Z prawdziwą przyjemnością zaglądamy na Targi Kosmetyczne, by wyszukać wśród nich perełki i bestsellery kosmetyczne i pokazać je na łamach naszego portalu. Dodatkowo w głosowaniu mogą one zdobyć dodatkowe nagrody. W taki oto sposób Bestsellerami Kosmetycznymi 2022 zostały:

 

Ranking firmowych blogów z branży beauty

Firmowe blogi w branży beauty to wyjątkowe, choć ciągle niedoceniane medium, które przynosi firmom mnóstwo korzyści. Właśnie dlatego, aby promować prowadzenie firmowych blogów salonów kosmetycznych, firmowych blogów sklepów kosmetycznych, a także firmowych blogów producentów kosmetyków stworzyliśmy tę listę. Który z blogów został Firmowym Blogiem Urodowym 2022?

Ranking firmowych blogów urodowych 2022

 

Nowości w salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej

Chętnie zaglądamy do salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i podologicznych, stylistek paznokci, wizażystek, lingeristek, barberów i klinik medycyny estetycznej, aby przedstawić najświeższe i godne uwagi informacje i nowości. W 2022 roku wśród nowości związanych z salonami kosmetycznymi, zabiegami pielęgnacyjnymi oraz usługami medycyny estetycznej publikowaliśmy artykuły pt.:

Kosmetyczne Podsumowanie 2022 Roku

Różnorodne akcje tematyczne i projekty dla branży beauty

Praca w redakcji kosmetycznej TrustedCosmetics.pl to nasza pasja, którą wykonujemy z prawdziwą przyjemnością. Poza przygotowywaniem bieżących artykułów, rankingów, zestawień oraz pisaniem o nowościach i trendach w branży beauty, tworzymy różnorodne akcje tematyczne. Do tych, którymi warto się pochwalić, zaliczamy:

 

Za nami wyjątkowy, bardzo pracowity, ale także fascynujący rok, w którym miałyśmy możliwość poznania intrygujących kosmetyków i perfum, a także nowych marek kosmetycznych.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Popularny Plebiscyt Diamenty Beauty stał się kultowym wydarzeniem w branży kosmetycznej. A jego wyników wyczekują producenci i dystrybutorzy kosmetyków w Polsce i na świecie, ale także przedstawiciele największych sklepów kosmetycznych….

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2023 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2023 roku

Targi, kongresy, konferencje i sympozja z branży beauty to oblegane przez specjalistów oraz konsumentów wydarzenia. Wszyscy wypatrują ich już na początku roku, by zapełnić swój kalendarz imprez w branży kosmetycznej,…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.