Kosmetyczne Podsumowanie 2021 Roku

Kosmetyczne Podsumowanie 2021 Roku

W 2021 roku mnóstwo się wydarzyło w branży beauty. Od nowości kosmetycznych po recenzje kosmetyków oraz niezwykłe preparaty, które odkryliśmy podczas Plebiscytu Diamenty Beauty. Wspólnie z czytelnikami bloga magazynu TrustedCosmetics.pl poznaliśmy niezwykłe firmy kosmetyczne, rodzinne manufaktury i najnowsze kosmetyki dostępne w Polsce. Przygotowałam kosmetyczne podsumowanie 2021 roku.

 

 

Jak wyglądał rok 2021 w redakcji kosmetycznej TrustedCosmetics.pl?

Praca w redakcji kosmetycznej jest niezwykła. Każdego dnia mnóstwo się dzieje. Poza bywaniem na premierach kosmetycznych, spotkaniach prasowych i wydarzeniach na imprezach dla influencerów beauty, które w tym roku odbywały się zdalnie, każdego dnia poznaję mnóstwo nowości kosmetycznych.

Choć w 2020 roku na jakiś czas musieliśmy wstrzymać współpracę z blogerkami kosmetycznymi to mamy mnóstwo pracy oraz zleceń na copywriting kosmetyczny czy przygotowywanie recenzji kosmetycznych. Nieustannie dokształcamy się jak być najlepszymi Wirtualnymi Asystentkami w branży beauty oraz testujemy nowości kosmetyczne.

 

Plebiscyt Diamenty Beauty 2021

W mijającym roku kalendarzowym przyznaliśmy aż 12 tytułów Diamenty Beauty. Mimo iż są aż dwie edycje tego wyjątkowego konkursu kosmetycznego w roku, to wysokie kryteria konkursowe sprawiają, że surowe jury nagradza jedynie najlepszych z branży i to do nich wędrują prestiżowe i eleganckie statuetki Beauty Diamonds Awards. Każdego roku przeglądamy tysiące zgłoszeń, testujemy najnowsze urządzenia i gadżety kosmetyczne, poznajemy i testujemy niesamowite ilości kosmetyków i perfum, jednak nie każde z nich zasługują na zdobycie naszego wyjątkowego tytułu. Fakt, iż nie rozdajemy naszych prestiżowych nagród kosmetycznych na prawo i lewo sprawia, że wyniki konkursu Beauty Diamonds Awards są najbardziej wyczekiwanymi w branży beauty.

Prestiżowym Certyfikatem "Diamenty Beauty" nagradzamy wyłącznie liderów rynku. Doceniamy zarówno nowe marki, jak i firmy, które już osiągnęły sukces.

Poznaj 12 laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty 2021:

 

Katalog zaufanych firm kosmetycznych 2021

Katalog polskich i zagranicznych firm kosmetycznych, salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz sklepów z kosmetykami powstał po to, by wyróżnić najlepsze firmy z branży beauty. Są to zarówno marki kosmetyczne, sklepy z kosmetykami, jak i gabinety kosmetyczne oraz ośrodki spa, kosmetyczki, fryzjerki, wizażystki, a także kliniki medycyny estetycznej. Do katalogu firm kosmetycznych trafiają jedynie godne polecenia marki z branży beauty. Poznaj najnowsze firmy w katalogu zaufanych firm z branży beauty 2021:

 

Redakcyjne recenzje kosmetyczne 2021

Coraz więcej konsumentów poszukuje rzetelnych recenzji kosmetyków przed zakupem nowości. Stąd dostrzegamy potrzebę publikacji recenzji kosmetyków, które poprzedzone są 4 tygodniami wnikliwych redakcyjnych testów. Tak, co najmniej tyle czasu potrzeba, by móc wypowiedzieć się na temat efektów działania danego kosmetyku. Dlatego na blogu magazynie TrustedCosmetics.pl recenzje nie pojawiają się może i zbyt często za to są przygotowane bardzo solidnie. Przyglądamy się recepturom INCI każdego kosmetyku, znajdujemy w nich cenne składniki aktywne. Dopiero po ich prześwietleniu następuje decyzja – czy w ogóle nałożyć preparat na skórę lub włosy.

Poszukujesz wnikliwych i rzetelnych recenzji kosmetyków? Zaglądaj regularnie na TrustedCosmetics.pl, a tymczasem poznaj opinię redaktor kosmetycznej o kosmetykach i perfumach, które miałyśmy okazję poznać w 2021 roku:

 

Beauty Centrum Prasowe – materiały prasowe o kosmetykach

W 2021 roku w naszym Beauty Centrum Prasowe opublikowaliśmy prawie 200 artykułów prasowych. To największe internetowe centrum prasowe z branży beauty, w którym publikujemy materiały prasowe o kosmetykach, usługach beauty, salonach kosmetycznych i fryzjerskich oraz newsy ze świata kosmetycznego. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje dotyczące najnowszych marek kosmetycznych, nie tylko polskich, ale również europejskich i światowych. Newsy z branży beauty pr, medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych. Poznaj najnowsze kosmetyki i perfumy w Polsce. Zapraszamy do publikacji informacji i notek prasowych oraz artykułów prasowych z branży zdrowia i urody. Kosmetyczny pr! Producencie kosmetyków, firmo kosmetyczna, drogerio, perfumerio, agencjo pr przesyłaj komunikaty prasowe do naszego kosmetycznego biura prasowego.

 

Ambasadorka Marki Kosmetycznej

Z prawdziwą przyjemnością blog magazyn TrustedCosmetics.pl oraz najpopularniejsza w Polsce redaktor kosmetyczna podejmie współpracę jako Ambasadorka Twojej Marki Kosmetycznej i pomoże w promocji Twoich produktów i usług. Od lat pracuję jako promotorka kosmetyczna oraz Wirtualna Asystentka w branży kosmetycznej, dzięki czemu nawiązałam mnóstwo kontaktów z osobami z branży beauty oraz zbudowałam różnorodne społeczności konsumentów zainteresowanych tą tematyką. Zarówno na blogu magazynie TrustedCosmetics.pl, jak i na blogu redaktor kosmetycznej, który jest częścią większego projektu – popularnego kobiecego bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl zgromadziłam wielotysięczne grona czytelników. Chętnie powracają oni, by poznać najnowsze kosmetyki pojawiające się na rynku, perełki i znakomitości kosmetyczne, które odkrywam. Zapoznają się z recenzjami kosmetyków, które przygotowałam lub chcą dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w branży oraz poznać laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty. Ale to nie koniec, bo czuję się trochę jak trendsetterka w branży beauty, gdyż Czytelnicy pragną również dowiedzieć się o tym, co dzieje się w sklepach z kosmetykami oraz poznać moje opinie o kosmetykach i usługach w branży kosmetycznej. Dziękuję za zaufanie! Dowiedz się więcej, jak zostać ambasadorką (testerką) marki? Przewodnik dla początkujących.

O usłudze promocji Twojej marki i produktów jako Ambasadorka Kosmetyczna przeczytasz więcej tutaj.

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl zmienia się w blog-magazyn TrustedCosmetics.pl

Obserwujemy rynek i staramy się nieustannie zmieniać, by odpowiadać na potrzeby naszych Czytelników. Właśnie dlatego z portalu zmieniliśmy się w blog-magazyn TrustedCosmetics.pl, czyli miejsce przyjazne wszystkim związanym z branżą beauty i zainteresowanym tematyką kosmetyków i usług kosmetycznych.

Kosmetyczne Podsumowanie 2021 Roku blog magazyn TrustedCosmetics.pl

Dziękuję, że nas odwiedzasz! Po prostu bądź z nami nadal, zarówno w 2021 roku, jak i o wiele dłużej!

Za nami niesamowity, obfitujący w fantastyczne pomysły oraz nowo poznane produkty, firmy i marki kosmetyczne rok. A przed nami mnóstwo nowości kosmetycznych, trendów i niespodzianek, które odkryjemy w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy https://www.sposobynazycie.pl/. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Gdzie kupować kosmetyki online?

Gdzie kupować kosmetyki online?

Rozwój sprzedaży przez internet sprawił, że ilość sklepów online, które oferują kosmetyki, ciągle rośnie. To bardzo wygodny sposób na zakupy – nie trzeba wychodzić z domu, stać w kolejce czy…

Więcej
Wirtualna Asystentka w branży beauty – zadania, obowiązki, zalety korzystania z jej usług

Wirtualna Asystentka w branży beauty – zadania, obowiązki, zalety korzystania z jej usług

Wirtualna Asystentka to superbohaterka wielu firm w branży beauty, hair i spa, która pracując zdalnie z biura we własnym domu, profesjonalnie zadba o zadania administracyjno-promocyjne, obsługę rezerwacji, copywriting i pisanie…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.