Kosmetyczne Podsumowanie 2021 Roku

Kosmetyczne Podsumowanie 2021 Roku

W 2021 roku mnóstwo się wydarzyło w branży beauty. Od nowości kosmetycznych po recenzje kosmetyków oraz niezwykłe preparaty, które odkryliśmy podczas Plebiscytu Diamenty Beauty. Wspólnie z czytelnikami bloga magazynu TrustedCosmetics.pl poznaliśmy niezwykłe firmy kosmetyczne, rodzinne manufaktury i najnowsze kosmetyki dostępne w Polsce. Przygotowałam kosmetyczne podsumowanie 2021 roku.

 

 

Jak wyglądał rok 2021 w redakcji kosmetycznej TrustedCosmetics.pl?

Praca w redakcji kosmetycznej jest niezwykła. Każdego dnia mnóstwo się dzieje. Poza bywaniem na premierach kosmetycznych, spotkaniach prasowych i wydarzeniach na imprezach dla influencerów beauty, które w tym roku odbywały się zdalnie, każdego dnia poznaję mnóstwo nowości kosmetycznych.

Choć w 2020 roku na jakiś czas musieliśmy wstrzymać współpracę z blogerkami kosmetycznymi to mamy mnóstwo pracy oraz zleceń na copywriting kosmetyczny czy przygotowywanie recenzji kosmetycznych. Nieustannie dokształcamy się jak być najlepszymi Wirtualnymi Asystentkami w branży beauty oraz testujemy nowości kosmetyczne.

 

Plebiscyt Diamenty Beauty 2021

W mijającym roku kalendarzowym przyznaliśmy aż 12 tytułów Diamenty Beauty. Mimo iż są aż dwie edycje tego wyjątkowego konkursu kosmetycznego w roku, to wysokie kryteria konkursowe sprawiają, że surowe jury nagradza jedynie najlepszych z branży i to do nich wędrują prestiżowe i eleganckie statuetki Beauty Diamonds Awards. Każdego roku przeglądamy tysiące zgłoszeń, testujemy najnowsze urządzenia i gadżety kosmetyczne, poznajemy i testujemy niesamowite ilości kosmetyków i perfum, jednak nie każde z nich zasługują na zdobycie naszego wyjątkowego tytułu. Fakt, iż nie rozdajemy naszych prestiżowych nagród kosmetycznych na prawo i lewo sprawia, że wyniki konkursu Beauty Diamonds Awards są najbardziej wyczekiwanymi w branży beauty.

Prestiżowym Certyfikatem "Diamenty Beauty" nagradzamy wyłącznie liderów rynku. Doceniamy zarówno nowe marki, jak i firmy, które już osiągnęły sukces.

Poznaj 12 laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty 2021:

 

Katalog zaufanych firm kosmetycznych 2021

Katalog polskich i zagranicznych firm kosmetycznych, salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz sklepów z kosmetykami powstał po to, by wyróżnić najlepsze firmy z branży beauty. Są to zarówno marki kosmetyczne, sklepy z kosmetykami, jak i gabinety kosmetyczne oraz ośrodki spa, kosmetyczki, fryzjerki, wizażystki, a także kliniki medycyny estetycznej. Do katalogu firm kosmetycznych trafiają jedynie godne polecenia marki z branży beauty. Poznaj najnowsze firmy w katalogu zaufanych firm z branży beauty 2021:

 

Redakcyjne recenzje kosmetyczne 2021

Coraz więcej konsumentów poszukuje rzetelnych recenzji kosmetyków przed zakupem nowości. Stąd dostrzegamy potrzebę publikacji recenzji kosmetyków, które poprzedzone są 4 tygodniami wnikliwych redakcyjnych testów. Tak, co najmniej tyle czasu potrzeba, by móc wypowiedzieć się na temat efektów działania danego kosmetyku. Dlatego na blogu magazynie TrustedCosmetics.pl recenzje nie pojawiają się może i zbyt często za to są przygotowane bardzo solidnie. Przyglądamy się recepturom INCI każdego kosmetyku, znajdujemy w nich cenne składniki aktywne. Dopiero po ich prześwietleniu następuje decyzja – czy w ogóle nałożyć preparat na skórę lub włosy.

Poszukujesz wnikliwych i rzetelnych recenzji kosmetyków? Zaglądaj regularnie na TrustedCosmetics.pl, a tymczasem poznaj opinię redaktor kosmetycznej o kosmetykach i perfumach, które miałyśmy okazję poznać w 2021 roku:

 

Beauty Centrum Prasowe – materiały prasowe o kosmetykach

W 2021 roku w naszym Beauty Centrum Prasowe opublikowaliśmy prawie 200 artykułów prasowych. To największe internetowe centrum prasowe z branży beauty, w którym publikujemy materiały prasowe o kosmetykach, usługach beauty, salonach kosmetycznych i fryzjerskich oraz newsy ze świata kosmetycznego. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje dotyczące najnowszych marek kosmetycznych, nie tylko polskich, ale również europejskich i światowych. Newsy z branży beauty pr, medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych. Poznaj najnowsze kosmetyki i perfumy w Polsce. Zapraszamy do publikacji informacji i notek prasowych oraz artykułów prasowych z branży zdrowia i urody. Kosmetyczny pr! Producencie kosmetyków, firmo kosmetyczna, drogerio, perfumerio, agencjo pr przesyłaj komunikaty prasowe do naszego kosmetycznego biura prasowego.

 

Ambasadorka Marki Kosmetycznej

Z prawdziwą przyjemnością blog magazyn TrustedCosmetics.pl oraz najpopularniejsza w Polsce redaktor kosmetyczna podejmie współpracę jako Ambasadorka Twojej Marki Kosmetycznej i pomoże w promocji Twoich produktów i usług. Od lat pracuję jako promotorka kosmetyczna oraz Wirtualna Asystentka w branży kosmetycznej, dzięki czemu nawiązałam mnóstwo kontaktów z osobami z branży beauty oraz zbudowałam różnorodne społeczności konsumentów zainteresowanych tą tematyką. Zarówno na blogu magazynie TrustedCosmetics.pl, jak i na blogu redaktor kosmetycznej, który jest częścią większego projektu – popularnego kobiecego bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl zgromadziłam wielotysięczne grona czytelników. Chętnie powracają oni, by poznać najnowsze kosmetyki pojawiające się na rynku, perełki i znakomitości kosmetyczne, które odkrywam. Zapoznają się z recenzjami kosmetyków, które przygotowałam lub chcą dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w branży oraz poznać laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty. Ale to nie koniec, bo czuję się trochę jak trendsetterka w branży beauty, gdyż Czytelnicy pragną również dowiedzieć się o tym, co dzieje się w sklepach z kosmetykami oraz poznać moje opinie o kosmetykach i usługach w branży kosmetycznej. Dziękuję za zaufanie! Dowiedz się więcej, jak zostać ambasadorką (testerką) marki? Przewodnik dla początkujących.

O usłudze promocji Twojej marki i produktów jako Ambasadorka Kosmetyczna przeczytasz więcej tutaj.

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl zmienia się w blog-magazyn TrustedCosmetics.pl

Obserwujemy rynek i staramy się nieustannie zmieniać, by odpowiadać na potrzeby naszych Czytelników. Właśnie dlatego z portalu zmieniliśmy się w blog-magazyn TrustedCosmetics.pl, czyli miejsce przyjazne wszystkim związanym z branżą beauty i zainteresowanym tematyką kosmetyków i usług kosmetycznych.

Kosmetyczne Podsumowanie 2021 Roku blog magazyn TrustedCosmetics.pl

Dziękuję, że nas odwiedzasz! Po prostu bądź z nami nadal, zarówno w 2021 roku, jak i o wiele dłużej!

Za nami niesamowity, obfitujący w fantastyczne pomysły oraz nowo poznane produkty, firmy i marki kosmetyczne rok. A przed nami mnóstwo nowości kosmetycznych, trendów i niespodzianek, które odkryjemy w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Najlepszy Sklep z Kosmetykami – lista nominowanych w Plebiscycie

Najlepszy Sklep z Kosmetykami – lista nominowanych w Plebiscycie

Najlepsze sklepy z kosmetykami to te, które umożliwiają nam robienie zakupów o dowolnej porze dnia i nocy, ale i te, w których można dotknąć i poczuć kosmetyk oraz porozmawiać z…

Więcej
Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.