Kosmetyczne Podsumowanie 2020 Roku

Kosmetyczne Podsumowanie 2020 Roku

Nowości kosmetyczne i kosmetyczne niewypały. Testy i recenzje kosmetyków. Intrygujące i innowacyjne urządzenia do pielęgnacji, perfumy oraz usługi kosmetyczne. Wyjątkowe firmy, polskie i zagraniczne nowości kosmetyczne oraz coraz częściej promowane usługi kosmetyczne online. Co działo się w branży kosmetycznej w roku 2020 przed i w trakcie pandemii koronawirusa? Zapraszam na kosmetyczne podsumowanie 2020 roku.

 

 

Jaki był rok 2020 zdaniem naszej redakcji?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że rok 2020 w branży beauty był czasem zmian oraz poszukiwania nowych rozwiązań, a także nowych sposobów dotarcia do klientów. Włożyliśmy mnóstwo ciężkiej pracy, aby znaleźć i zaprezentować Wam godne polecenia perełki kosmetyczne, absolutne nowości na polskim i zagranicznym rynku kosmetycznym oraz usługi z branży beauty.

Rok 2020 był dla nas – pasjonatek kosmetycznych – absolutnie szalony i wypełniony ciężką pracą. Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo materiałów prasowych oraz informacji o nowościach kosmetycznych. Praca w redakcji kosmetycznej wiąże się z codziennie innymi zadaniami do wykonania. Jednego dnia trafiają do nas intrygujące perełki kosmetyczne, innego książki z branży beauty, a kolejnego przygotowujemy treści i artykuły na zlecenie – tzw. copywriting kosmetyczny.

 

Patronaty Medialne nad wydarzeniami urodowymi w 2020 roku

Choć rok 2020 zapowiadał się bardzo atrakcyjnie, jeśli chodzi o wydarzenia urodowe, targi kosmetyczne i fryzjerskie, targi kosmetyków naturalnych czy spotkania influencerek beauty, to większość z nich została odwołana ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. A zapowiadało się naprawdę ciekawie, bo podjęliśmy Patronat Medialny nad wieloma imprezami.

Z przyjemnością podejmiemy Patronat Medialny nad imprezami i książkami z branży beauty. Z pewnością w roku 2021 wiele imprez beauty odbędzie się online.

 

patronat medialny wydażenia kosmetyczne z branży beauty

 

Plebiscyt Diamenty Beauty 2020

Niezwykłe wydarzenie organizowane przez Redakcję TrustedCosmetics.pl na łamach portalu od 2016 roku cieszy się ogromną popularnością. W każdej edycji otrzymujemy mnóstwo zgłoszeń usług kosmetycznych, salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, wyjątkowych kosmetyków, urządzeń kosmetycznych, a także książek i firm z branży beauty. Dokładamy wszelkich starań, aby konkurs nie miał charakteru masowego, gdzie laureatów jest tak wielu, że trudno ich zapamiętać. Prestiżowy Tytuł, Certyfikat oraz piękną statuetkę "Diamenty Beauty" wręczamy wyłącznie liderom rynku.

Każde zgłoszenie jest weryfikowane, a po wstępnej selekcji poznajemy produkty, marki, usługi i gabinety kosmetyczne bardzo wnikliwie, aby po ponad miesiącu emocjonujących obrad wydać werdykt w bezpiecznej postaci publikacji artykułów online. Formuła konkursu jest niezmiennie ta sama, dlatego nie trzeba obwiać się pandemii koronawirusa. Po przedstawieniu laureatów na łamach portalu TrustedCosmetics.pl pakujemy dla nich piękne statuetki i wysyłamy je do nagrodzonych liderów.

W 2021 roku przyznaliśmy 13 tytułów oraz wręczyliśmy eleganckie statuetki. Komisja złożona z przedstawicieli redakcji zdecydowała się wyróżnić Diamentami Beauty 2020:

  1. Cudowny Zestaw Age Minimize 3D™ TimeWise® Mary Kay nagrodzony Diamentem Beauty 2020
  2. Willcare Group – dystrybutor koreańskich kosmetyków nagrodzony Diamentem Beauty 2020
  3. My Rocky Dust – naturalny proszek do zębów zdobywa nagrodę Diamenty Beauty 2020
  4. Veoli Botanica – marka kosmetyków naturalnych oraz zero waste nagrodzona Diamentem Beauty 2020
  5. Advanced Hydrating Essence Mediect nagrodzone Diamentem Beauty 2020
  6. Terapia SOS dla ust, dłoni i stóp Perfect Coll nagrodzona Diamentem Beauty 2020
  7. Marka Cravvi nagrodzona Diamentem Beauty 2020
  8. Hydrożelowe ultranawilżające płatki pod oczy Mary Kay nagrodzone Diamentem Beauty 2020
  9. Nano rozpylacz z ampułkami Lifting Contour Essence Airbrush Mediect nagrodzony Diamentem Beauty 2020
  10. Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej nagrodzona Diamentem Beauty 2020
  11. Delikatna pianka do higieny intymnej Hola Care nagrodzona Diamentem Beauty 2020
  12. Linia głęboka odbudowa skóry Perfect Coll nagrodzona Diamentem Beauty 2020
  13. Sztyft przeciwtrądzikowy Acne Stick Mediect nagrodzony Diamentem Beauty 2020

 

Sztyft przeciwtrądzikowy Acne Stick Mediect nagrodzony Diamentem Beauty 2020

 

Katalog zaufanych firm kosmetycznych 2020

Przygotowaliśmy katalog polskich i zagranicznych firm kosmetycznych, salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Są to zarówno marki kosmetyczne, drogerie i sklepy kosmetyczne, jak i salony kosmetyczne oraz kliniki medycyny estetycznej.

Jak to w naszym zwyczaju bywa do katalogu firm, który tworzymy, trafiają godne polecenia marki z branży beauty. Poznaj nowe firmy w katalogu zaufanych firm z branży beauty dodane w 2020 roku:

 

Ranking Firmowych Blogów Urodowych 2020

Firmowy blog sklepów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych jest absolutnym must-have, szczególnie w czasach koronawirusa. Pozwala budować relację oraz świadomość marki online, nawet kiedy nie możemy się spotykać ze względu na obostrzenia związane z pandemią. Mamy absolutny niedosyt blogów firmowych z branży beauty. To szalenie pomocne medium w prowadzeniu komunikacji z klientami, nośnik działań PR oraz marketingowych, który dodatkowo ułatwia pozycjonowanie strony lub sklepu z kosmetykami.

A może poszukujesz osoby do prowadzenia firmowego bloga kosmetycznego? Albo copywriterki beauty, która przygotuje treści na blog marki kosmetycznej lub drogerii kosmetycznej? Pragniesz, aby firmowy blog drogerii kosmetycznej prowadziła osoba z pasją oraz zamieszczała na nim intrygujące artykuły, a także ciekawie przygotowane recenzje? Zapraszamy do kontaktu.

 

Beauty Centrum Prasowe – materiały prasowe z branży kosmetycznej

W 2020 roku do naszego Beauty Centrum Prasowego nadesłano ponad 200 materiałów i artykułów prasowych. Od początku istnienia portalu TrustedCosmetics.pl tworzymy największe centrum prasowe z branży beauty online, w którym z przyjemnością publikujemy materiały prasowe o kosmetykach, książkach urodowych, klinikach medycyny estetycznej, salonach kosmetycznych, a także najświeższe newsy z branży kosmetycznej.

W Beauty Centrum Prasowym na TrustedCosmetcs.pl znajdziesz absolutnie najnowsze na rynku kosmetyki, dostępne w Polsce i za granicą kosmetyki, perfumy i gadżety kosmetyczne. Zachęcamy do współpracy z nami i regularnego publikowania notek i artykułów prasowych z branży beauty.

 

 

Redakcyjne recenzje kosmetyczne 2020

Producenci kosmetyków, marki kosmetyczne oraz sklepy z kosmetykami online darzą nas ogromnym zaufaniem i każdego roku proszą o przetestowanie mnóstwa kosmetyków, perfum i gadżetów oraz urządzeń do pielęgnacji i makijażu. Mnóstwo przyjemności sprawia nam możliwość poznawania i testowania nowości kosmetycznych na rynku polskim i zagranicznych oraz możliwość przygotowania recenzji książek.

W 2020 przygotowaliśmy recenzje kosmetyków, książek i urządzeń kosmetycznych:

 

Rytuał pielęgnacji twarzy kosmetykami Forever Living Products

 

Baza składników kosmetycznych 2020

Poszukujesz składników kosmetycznych? Przeglądasz receptury INCI wielu kosmetyków, ale nie masz pojęcia, co oznaczają skomplikowane nazwy składników kosmetycznych? Zajrzyj do naszej Bazy Składników Kosmetyków oraz do kategorii skład kosmetyków. To dwa wyjątkowe miejsca na naszej stronie, które pozwolą Ci rozszyfrować skład każdego kosmetyku. A jeśli znalazłaś jakiś tajemniczy składnik, którego jeszcze w niej nie ma, możesz napisać do nas wiadomość, a my chętnie go prześwietlimy.

 

Kosmetyczne Podsumowanie 2020 Roku najlepszy blog kosmetyczny 2021 trustedcosmetics.pl

 

Podziękowania dla Czytelników

Czytelnicy to osoby, którym należą się szczególne podziękowania. Gdyby nie Wy — nie byłoby nas! Dlatego dziękujemy, że nas odwiedzacie, że często powracacie. Dziękujemy, że bierzecie udział w konkursach, że zapisujecie się na nasz BeautyLetter, by pozostać z nami w kontakcie. Bardzo miło jest czytać Wasze komentarze oraz maile z podziękowaniami za dany artykuł czy poruszenie jakiejś sprawy, dzięki którym mogliśmy Wam pomóc!

Po prostu bądźcie z nami nadal, zarówno w 2021 roku, jak i o wiele dłużej!

Za nami niesamowity, obfitujący w fantastyczne pomysły oraz nowo poznane produkty, firmy i marki kosmetyczne.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Wydarzenia w branży beauty i targi kosmetyczne to wyjątkowa przestrzeń do spotkań konsumentów z przedstawicielami branży beauty. Zarówno konsumenci jak oraz producenci i dystrybutorzy kosmetyków wypatrują listy wszystkich targów i…

Więcej

3 komentarze na temat “Kosmetyczne Podsumowanie 2020 Roku

 1. Ten rok był wyjątkowy. Mam nadzieję, że obecny 2021 będzie znacznie lepszy, czego życzę Redakcji i wszystkim Czytelnikom.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.