KOSMETYCZNE HITY 2019 roku — konkurs!

KOSMETYCZNE HITY 2019 roku — konkurs!

Kosmetyki są niewątpliwie produktami, które często używamy w ciągu dnia. Służą nam do pielęgnacji ciała oraz twarzy, mycia i stylizacji włosów, ale także do makijażu. Ciekawi nas, jakie KOSMETYCZNE HITY 2019 roku pojawią się w Waszych kosmetyczkach i zdobędą zaszczytne miejsce na półkach łazienkowych! Poszukujemy sprawdzonych, dobrej jakości kosmetyków, które podbiją nasze serca i zachwycą nas swoim działaniem w 2019 roku. Na zgłoszenia czekamy do 20 grudnia 2019.

 

 

Znany z poprzedniego roku konkurs tym razem postanowiliśmy zorganizować w nieco odmienionej formie. Przez prawie cały rok 2019 będziemy czekać na zgłoszenia Twojego Kosmetycznego Hitu 2019 w dowolnej kategorii. Lubimy pytać Was, nasze ekspertki, które każdego dnia używają perfum, kosmetyków do pielęgnacji i makijażu oraz różnych gadżetów kosmetycznych ułatwiających wykonywanie codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

 

Czy znajdziemy idealne, dobre i godne polecenia Kosmetyczne Hity w 2019 roku?

W związku z tym postanowiliśmy w 2019 roku na łamach portalu TrustedCosmetics.pl przeprowadzić badanie rynku w formie konkursu, w którym to Wy, jako ekspertki, które każdego dnia używają wielu preparatów do pielęgnacji i makijażu, podpowiedziały innym, jaki kosmetyk urzekł Was swoją jakością, konsystencją, zapachem oraz działaniem w 2019 roku.

Grafika i wygląd opakowania przyciągają naszą uwagę już w trakcie robienia zakupów, niezależnie czy jest to stacjonarna drogeria, czy sklep internetowy z kosmetykami. Kupujemy, często pod wpływem emocji. A następnie poznajemy konsystencję, recepturę INCI kosmetyku, zapach oraz jego działanie.

Są takie kosmetyki, które oczarowują nas od pierwszego użycia. Bywają też takie, z którymi zaprzyjaźniamy się po kilku podejściach, aplikacjach. Czasem te kosmetyki, gadżety pielęgnacyjne czy perfumy kosztują milion monet, ale bywają też kosmetyczne hity, które kosztują kilkanaście złotych.

 

Kategorie konkursowe Kosmetyczny Hit 2019

Poniżej prezentujemy tematów dotyczących poszczególnych kosmetyków oraz ich właściwości. Jeśli same poznałyśmy jakiś kosmetyczny hit, wówczas chętnie same go zaprezentujemy, wyliczając jego zalety.

1. Szampon do włosów — Kosmetyczny Hit 2019
2. Odżywka do włosów — Kosmetyczny Hit 2019
3. Kosmetyk do kąpieli — Kosmetyczny Hit 2019
4. Lakier lub preparat do paznokci — Kosmetyczny Hit 2019
5. Gadżet kosmetyczny — Kosmetyczny Hit 2019
6. Tusz do rzęs — Kosmetyczny Hit 2019
7. Pomadka — Kosmetyczny Hit 2019
8. Kosmetyk do rąk — Kosmetyczny Hit 2019
9. Peeling — Kosmetyczny Hit 2019
10. Kosmetyk do stóp — Kosmetyczny Hit 2019
11. Perfumy — Kosmetyczny Hit 2019
12. Kosmetyk dla dzieci — Kosmetyczny Hit 2019
13. Męski kosmetyk — Kosmetyczny Hit 2019
14. Krem do twarzy — Kosmetyczny Hit 2019
15. Serum — Kosmetyczny Hit 2019
16. Balsam do ciała — Kosmetyczny Hit 2019
17. Dezodorant — Kosmetyczny Hit 2019
18. Kosmetyk do higieny intymnej — Kosmetyczny Hit 2019
19. Podkład do makijażu — Kosmetyczny Hit 2019

 

Weź udział w zabawie i wygraj nagrody!

Czekamy na Twoje Kosmetyczne Hity 2019 roku! Opisz w kilku zdaniach, za co lubisz dany kosmetyk, co sprawiło, że stał się on Twoim Kosmetycznym Hitem 2019. Nie zapomnij poinformować, jaki to produkt oraz jakiej firmy.

 

Zasady udziału w Konkursie "KOSMETYCZNE HITY 2019":

1. Przygotowaliśmy 19 upominków, którymi nagrodzimy autorów/autorki najciekawszych wypowiedzi.
2. Jedna osoba może otrzymać kilka nagród.
3. Jedna osoba może zgłosić max. 2 produkty w do jednej kategorii.
4. Jedna osoba może dokonać zgłoszeń do każdej kategorii.
5. Zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania: "Moim kosmetycznym hitem 2019 w kategorii (np. szampon do włosów) jest (tu wymienić nazwę produktu i markę/producenta), ponieważ …."
6. Na odpowiedzi czekamy do 20 grudnia 2019.
7. Lista osób nagrodzonych pojawi się do końca roku 2019.

 

Regulamin konkursu Kosmetyczne Hity 2019.

 

 

Firmy kosmetyczne stosują wiele technik marketingowych i każdego roku zaskakują nas wprowadzanymi do sprzedaży nowościami kosmetykami. Czasem prześcigają się w dobieraniu składników aktywnych, wynajdują bardzo innowacyjne substancje. Jednak warto pamiętać, że kosmetyki powinniśmy dopasowywać do indywidualnych potrzeb naszej skóry czy włosów. Często może się zdarzyć, że preparat, który sprawdził się u jednej osoby, niekoniecznie zadziała u innej. Jest wiele kryteriów, takich jak marka, cena, jakość czy opakowanie, które powodują, że decydujemy się na zakup konkretnego produktu. Mam nadzieję, że chętnie podzielisz się z nami swoimi Kosmetycznymi Hitami 2019 roku.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Copywriterka, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne do włosów Nowości kosmetyczne do włosów marki Byphasse wynalezione w Davi

Nowości kosmetyczne do włosów marki Byphasse wynalezione w Davi

Skrupulatnie przyglądam się kosmetykom i gadżetom kosmetycznym dostępnym w drogeriach stacjonarnych i internetowych sklepach z kosmetykami. Często analizuję także oferty hurtowni kosmetycznych. Wypatrzyłam ostatnio dwie nowości kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji…

Więcej
Kosmetyki z linii Premium Nineczka Majóweczka – recenzja kosmetyków naturalnych z polskiej manufaktury

Nineczka Majóweczka – recenzja kosmetyków naturalnych z polskiej manufaktury

Nie wiem dlaczego, ale strasznie intrygują mnie kosmetyki wytwarzane w małych polskich manufakturach. Przyglądam im się z ogromnym zaciekawieniem. Bo jakże one się różnią od kosmetyków tworzonych na dużą skalę….

Więcej

4 komentarze na temat “KOSMETYCZNE HITY 2019 roku — konkurs!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.