Kosmetyczne hity 2017 roku — konkurs!

Kosmetyczne hity 2017 roku — konkurs!

Kosmetyki są niewątpliwie produktami, które często używamy w ciągu dnia. Służą nam do pielęgnacji ciała oraz twarzy, mycia i stylizacji włosów, ale także do makijażu. Ciekawi nas, czy macie swoje kosmetyczne hity 2017 roku? Czy są takie kosmetyki, które podbiły Wasze serca w 2017 roku i zachwyciły Was swoim działaniem?

 

W związku z tym postanowiliśmy w styczniu 2018 na łamach portalu TrustedCosmetics.pl przeprowadzić badanie rynku w formie konkursu, w którym to Wy, jako ekspertki, które każdego dnia używają wielu preparatów do pielęgnacji i makijażu, podpowiedziały innym, jaki kosmetyk urzekł Was swoją jakością, konsystencją, zapachem oraz działaniem w 2017 roku.

Są takie kosmetyki, których konsystencja, skład, zapach i działanie oczarowują nas od pierwszego użycia. Bywają też takie, z którymi zaprzyjaźniamy się po kilku podejściach, aplikacjach. Czasem te kosmetyki, gadżety pielęgnacyjne czy perfumy kosztują milion monet, ale bywają też kosmetyczne hity, które kosztują kilkanaście złotych.

Przez najbliższy miesiąc zaprezentujemy 19 tematów dotyczących poszczególnych kosmetyków oraz ich właściwości. Jeśli same poznałyśmy jakiś kosmetyczny hit, wówczas chętnie same go zaprezentujemy, wyliczając jego zalety.

 

Kosmetyczne hity 2017 roku — tematy:

1. Szampon do włosów — Kosmetyczny Hit 2017!
2. Odżywka do włosów — Kosmetyczny Hit 2017!
3. Kosmetyk do kąpieli — Kosmetyczny Hit 2017!
4. Lakier lub preparat do paznokci — Kosmetyczny Hit 2017!
5. Gadżet kosmetyczny — Kosmetyczny Hit 2017!
6. Tusz do rzęs — Kosmetyczny Hit 2017!
7. Pomadka — Kosmetyczny Hit 2017!
8. Kosmetyk do rąk — Kosmetyczny Hit 2017!
9. Peeling — Kosmetyczny Hit 2017!
10. Kosmetyk do stóp — Kosmetyczny Hit 2017!
11. Perfumy — Kosmetyczny Hit 2017!
12. Kosmetyk dla dzieci — Kosmetyczny Hit 2017!
13. Męski kosmetyk — Kosmetyczny Hit 2017!
14. Krem do twarzy — Kosmetyczny Hit 2017!
15. Serum — Kosmetyczny Hit 2017!
16. Balsam do ciała — Kosmetyczny Hit 2017!
17. Dezodorant — Kosmetyczny Hit 2017!
18. Kosmetyk do higieny intymnej — Kosmetyczny Hit 2017!
19. Podkład do makijażu — Kosmetyczny Hit 2017!

 

Weź udział w zabawie i wygraj nagrody!

Czekamy na Wasze kosmetyczne hity! Opiszcie w kilku zdaniach, za co lubicie dany kosmetyk, co sprawiło, że stał się on Waszym kosmetycznym hitem 2017. Nie zapomnijcie poinformować, jaki to produkt oraz jakiej firmy.

 

Zasady udziału w Konkursie "Kosmetyczne Hity 2017":

1. Przygotowaliśmy 20 upominków, którymi nagrodzimy autorów najciekawszych wypowiedzi.
2. Jedna osoba może otrzymać kilka nagród.
3. Zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania: "Moim kosmetycznym hitem 2017 w kategorii szampon do włosów jest (tu wymienić nazwę i markę/producenta produktu), ponieważ …."
4. Możesz do swojej wypowiedzi dołączyć własnoręcznie wykonane zdjęcie.
5. Możesz wypowiedzieć się na temat każdego kosmetyku z wymienionych przez nas kategorii.

6. Na odpowiedzi czekamy do 10 lutego 2018.

 

Regulamin konkursu Kosmetyczne Hity 2017.

 

 

Firmy kosmetyczne stosują wiele technik marketingowych i każdego roku zaskakują nas wprowadzanymi do sprzedaży nowymi kosmetykami. Jednak warto pamiętać, że kosmetyki powinniśmy dopasowywać do indywidualnych potrzeb naszej skóry czy włosów. Często może się zdarzyć, że preparat, który sprawdził się u jednej osoby, niekoniecznie zadziała u innej. Jest wiele kryteriów, takich jak marka, cena, jakość czy opakowanie, które powodują, że decydujemy się na zakup konkretnego produktu. Mam nadzieję, że chętnie podzielicie się swoimi Kosmetycznymi Hitami minionego roku.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, copywritera, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Kosmetyczny marzec 2018 Kosmetyczny marzec 2018 — lista marcowych wydarzeń beauty

Kosmetyczny marzec 2018 — lista marcowych wydarzeń beauty

Praca w redakcji kosmetycznej to częste wyjazdy na różnorodne imprezy kosmetyczne. Co działo się w marcu 2018 w branży urodowej i gdzie warto było się pojawić? Zapraszam na przegląd najciekawszych…

Więcej
Znasz marki, które mają w swojej ofercie kosmetyki dla sportowców? Nowy trend — kosmetyki dedykowane dla sportowców

Nowy trend — kosmetyki dedykowane dla sportowców

Kosmetyki dla sportowców zdecydowanie różnią się od tych, dedykowanych dla pozostałych konsumentów. Posiadają one unikatowy skład, który chroni przed szkodliwym działaniem m.in. potu oraz zabezpiecza skórę w czasie uprawiania aktywności…

Więcej

25 komentarzy na temat “Kosmetyczne hity 2017 roku — konkurs!

 1. Lista osób nagrodzonych w konkursie Kosmetyczne Hity 2017, czyli autorki najciekawszych, naszym zdaniem, komentarzy:

  1. Feerie
  2. Monika
  3. Anszpi
  4. Maja
  5. Granivera
  6. Julia
  7. Concordiaa
  8. CzarnaKretka
  9. Aneczka
  10. Zuza
  11. Krystyna
  12. Kasia
  13. Weronika
  14. Natalia
  15. Ilona
  16. Joanna
  17. Faustyna
  18. Iwona
  19. mrs Calluna
  20. xMagda94x

  Gratulujemy! Poprosimy o przesłanie adresu mailowego do wysyłki kosmetycznego upominku. Nagrody zostaną wysłane do 10 marca 2018.

 2. Rozumiem, że będą oddzielne kolejne wpisy Redakcji dotyczące jednego rodzaju kosmetyku i tam w komentarzach będziemy się mogły wypowiadać ?


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.