Konkurs Mikołajkowy z marką kosmetyczną Uber!

Konkurs Mikołajkowy z marką kosmetyczną Uber!

Wspólnie z marką Uber zapraszamy do udziału w konkursie Mikołajkowym. Odpowiedz na nasze pytanie i wygraj kosmetyk Uber!

 

Marka Über powstała w Wielkiej Brytanii, gdzie pokochało ją wielu celebrytów. To wysokiej jakości, ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji w atrakcyjnych cenach. To produkty ekologiczne, bezglutenowe, pozbawione parabenów i nietestowane na zwierzętach, które uwodzą swoją recepturą i działaniem.

 

Teraz również Ty możesz pokochać kosmetyki Uber!

 

 

konkurs_mikolajkowy_z_marka_uber

 

Nagrody.
1 miejsce – 3 x wybrany produkt z oferty Uber.
2 miejsce – 2 x wybrany produkt z oferty Uber.
3 miejsce – 1 wybrany produkt z oferty Uber.

 

Pytanie konkursowe: Jaki kosmetyk z oferty produktów Uber chciał/a byś otrzymać na Mikołajki?

 

Wejdź na stronę Uber, zakochaj się w kosmetykach i otrzymaj produkt, który opisałaś/eś.

 

Zgłoszenia.
Pozostaw w komentarzu pod tym artykułem swoją odpowiedź na pytanie konkursowe i wygraj nagrodę.
Na zgłoszenia czekamy w dniach 28 listopada – 6 grudnia 2015.

 

Komisja złożona z przedstawicieli marki Uber oraz naszej Redakcji wybierze najciekawsze odpowiedzi, które zostaną nagrodzone. Ogłoszenie wyników pod tym artykułem nastąpi w okolicach 10 grudnia 2015.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne marzec 2024

Nowości kosmetyczne marzec 2024

Wypatruję premier kosmetyków, perfum i gadżetów kosmetycznych niemal każdego dnia. Śledzę je jako kosmetykomaniaczka i pasjonatka branży beauty. Wybieram spośród nich kilka w każdym miesiącu, by zaprezentować je światu. Poznaj…

Więcej
Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Wiele z nas już ma swój ulubiony zapach, ale wiele wciąż szuka "tego jedynego". Czy znacie perfumy Tom Ford? Sprawdźcie, czym charakteryzują się te perfumy, jakie zapachy są sztandarowe dla…

Więcej

55 komentarzy na temat “Konkurs Mikołajkowy z marką kosmetyczną Uber!

  1. W porządku – wolałam się upewnić, czy aby na pewno mój mail dotarł. 😉 Ponieważ ostatnimi czasy robił mi "psikusa" i nie wszystkie wiadomości chciał wysyłać. 😉 Pozdrawiam 😉

  2. Gratulacje 🙂 Szkoda, że mi się nie udało, bo takie świetne kosmetyki :<
    No nic, będę próbować dalej : )


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.