Kongres i Targi LNE – event dla branży kosmetycznej, na którym warto być

Artykuł sponsorowany

Kongres i Targi LNE – event dla branży kosmetycznej, na którym warto być

Chcąc wyznaczać technologiczne trendy na wydarzeniach branżowych w świecie beauty, stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Z tej drogi nie da się już zawrócić. Uczestnik i wystawca Kongresu i Targów LNE oczekuje coraz więcej. Dlaczego to absolutne must-have przedstawicieli branży beauty, które warto zaplanować w kalendarzu wydarzeń biznesowych z wyprzedzeniem?

 

Kongres i Targi LNE – źródłem nowości dla branży beauty

Aby być prekursorem nowinek technologicznych w branży eventowej, nie wolno spoczywać na laurach. Jeśli LNE ma utrzymać pozycję lidera, na pierwszym miejscu stawia na perfekcyjną organizację i reputację wydarzenia innowacyjnego, wyznaczającego trendy i standardy. Pomaga nam w tym wdrażanie w procesy organizacyjne pewnych rozwiązań IT, szczególnie w obszarze standardów obsługi klienta – zarówno uczestnika, jak i wystawcy przy rosnących wymaganiach każdej z grup.

 

Nowoczesne rozwiązania dla branży beauty

Nowoczesne rozwiązania technologiczne towarzyszą nam już od etapu rejestracji uczestników wydarzenia, w tym określenia ich zainteresowań:

  • co do programu wykładów,
  • obszarów tematycznych,
  • doboru prelegentów,
  • sposobu przygotowania stoisk i scen,
  • całej strefy logistycznej oraz rozrywkowej.

Nie wystarczy już tylko zapewnić halę wystawienniczą i zbudować stoiska – zarówno uczestnik, jak i wystawca, chce mieć możliwość efektywnych spotkań branżowych, swobodnego korzystania z całej infrastruktury obiektu oraz jego bezpiecznego zaplecza.

Stąd zaawansowane prace zespołu LNE nad dopracowaniem dynamicznego systemu budowania formularzy rejestracyjnych połączonych z opcją definiowania procesu zamawiania i zakupu powierzchni wystawienniczej oraz wszelkich dodatkowych wymagań.

 

Udogodnienia dla wystawców i uczestników Kongresu i Targów LNE

Kolejnym ważnym aspektem, jaki został poddany innowacji, jest integracja z systemem płatności Przelewy24, sprawne fakturowanie zapłaconych transakcji oraz automatyczny dostęp i dystrybucja dokumentów w obie strony wydaje się być standardem od wielu lat, jednak i w tym obszarze wiele można zrobić dla bezpieczeństwa operacji finansowych.

Lista planów i działań rozpisanych do wdrożenia jest długa, w kolejce na implementację czekają między innymi:

  • dostęp do strefy expo online (wirtualnej mapy targów i wirtualnych stoisk wystawienniczych) po uwierzytelnieniu w systemie – na podstawie zapłaconej lub zatwierdzonej transakcji,
  • możliwość umawiania terminów i miejsc spotkań branżowych podczas wydarzenia (one to one meeting),
  • opcję komunikacji z wystawcami w czasie rzeczywistym za pomocą zintegrowanego komunikatora w postaci livechat oraz zintegrowanego komunikatora wideo,
  • dostęp do prezentacji kongresowych online (streaming video) oraz do zapisanych materiałów wideo w modelu subskrypcyjnym.

Kongres i Targi LNE

Nowości kosmetyczne i najnowsze branżowe trendy

Od ponad 20 lat LNE organizuje w Krakowie Kongres i Targi, których wiosenna edycja w tym roku miała miejsce 22-23 kwietnia w Expo na ul. Galicyjskiej 9. To wydarzenie, na którym wystawia się kilkaset marek z branży beauty, przyciąga kilka tysięcy odwiedzających. Prócz spotkań networkingowych, nowinek produktowych i premier w strefie targowej, ogromnym zainteresowaniem cieszą się wystąpienia ekspertów prowadzone równolegle na kilku dużych salach wykładowych skoncentrowane tematycznie na pielęgnacji gabinetowej, aparaturze zabiegowej, najnowszym technologiom hi-tech w klinikach urody, procedurach anti-aging, oraz z zakresu węższych specjalizacji: makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, rzęs i brwi, trychologii i podologii.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na jesienne wydarzenie – 45. Kongres i Targi LNE odbędą się w dniach 18-19 listopada 2023, już tradycyjnie w Expo Kraków na ul. Galicyjskiej 9.

Artykuł przygotowała: Agnieszka Keller – Redaktor naczelna LNE.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Olej z gorczycy na włosy – u kogo się sprawdzi?

Olej z gorczycy na włosy – u kogo się sprawdzi?

Olej z gorczycy wyróżnia się szeregiem prozdrowotnych właściwości, obok których nie można przejść obojętnie. Jego potencjał warto wykorzystać podczas pielęgnacji włosów – działa wielokierunkowo, niwelując wiele nieprzyjemnych problemów, w tym…

Więcej
Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Wiele z nas już ma swój ulubiony zapach, ale wiele wciąż szuka "tego jedynego". Czy znacie perfumy Tom Ford? Sprawdźcie, czym charakteryzują się te perfumy, jakie zapachy są sztandarowe dla…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.