Kongres i Targi LNE – event dla branży kosmetycznej, na którym warto być

Artykuł sponsorowany

Kongres i Targi LNE – event dla branży kosmetycznej, na którym warto być

Chcąc wyznaczać technologiczne trendy na wydarzeniach branżowych w świecie beauty, stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Z tej drogi nie da się już zawrócić. Uczestnik i wystawca Kongresu i Targów LNE oczekuje coraz więcej. Dlaczego to absolutne must-have przedstawicieli branży beauty, które warto zaplanować w kalendarzu wydarzeń biznesowych z wyprzedzeniem?

 

Kongres i Targi LNE – źródłem nowości dla branży beauty

Aby być prekursorem nowinek technologicznych w branży eventowej, nie wolno spoczywać na laurach. Jeśli LNE ma utrzymać pozycję lidera, na pierwszym miejscu stawia na perfekcyjną organizację i reputację wydarzenia innowacyjnego, wyznaczającego trendy i standardy. Pomaga nam w tym wdrażanie w procesy organizacyjne pewnych rozwiązań IT, szczególnie w obszarze standardów obsługi klienta – zarówno uczestnika, jak i wystawcy przy rosnących wymaganiach każdej z grup.

 

Nowoczesne rozwiązania dla branży beauty

Nowoczesne rozwiązania technologiczne towarzyszą nam już od etapu rejestracji uczestników wydarzenia, w tym określenia ich zainteresowań:

  • co do programu wykładów,
  • obszarów tematycznych,
  • doboru prelegentów,
  • sposobu przygotowania stoisk i scen,
  • całej strefy logistycznej oraz rozrywkowej.

Nie wystarczy już tylko zapewnić halę wystawienniczą i zbudować stoiska – zarówno uczestnik, jak i wystawca, chce mieć możliwość efektywnych spotkań branżowych, swobodnego korzystania z całej infrastruktury obiektu oraz jego bezpiecznego zaplecza.

Stąd zaawansowane prace zespołu LNE nad dopracowaniem dynamicznego systemu budowania formularzy rejestracyjnych połączonych z opcją definiowania procesu zamawiania i zakupu powierzchni wystawienniczej oraz wszelkich dodatkowych wymagań.

 

Udogodnienia dla wystawców i uczestników Kongresu i Targów LNE

Kolejnym ważnym aspektem, jaki został poddany innowacji, jest integracja z systemem płatności Przelewy24, sprawne fakturowanie zapłaconych transakcji oraz automatyczny dostęp i dystrybucja dokumentów w obie strony wydaje się być standardem od wielu lat, jednak i w tym obszarze wiele można zrobić dla bezpieczeństwa operacji finansowych.

Lista planów i działań rozpisanych do wdrożenia jest długa, w kolejce na implementację czekają między innymi:

  • dostęp do strefy expo online (wirtualnej mapy targów i wirtualnych stoisk wystawienniczych) po uwierzytelnieniu w systemie – na podstawie zapłaconej lub zatwierdzonej transakcji,
  • możliwość umawiania terminów i miejsc spotkań branżowych podczas wydarzenia (one to one meeting),
  • opcję komunikacji z wystawcami w czasie rzeczywistym za pomocą zintegrowanego komunikatora w postaci livechat oraz zintegrowanego komunikatora wideo,
  • dostęp do prezentacji kongresowych online (streaming video) oraz do zapisanych materiałów wideo w modelu subskrypcyjnym.

Kongres i Targi LNE

Nowości kosmetyczne i najnowsze branżowe trendy

Od ponad 20 lat LNE organizuje w Krakowie Kongres i Targi, których wiosenna edycja w tym roku miała miejsce 22-23 kwietnia w Expo na ul. Galicyjskiej 9. To wydarzenie, na którym wystawia się kilkaset marek z branży beauty, przyciąga kilka tysięcy odwiedzających. Prócz spotkań networkingowych, nowinek produktowych i premier w strefie targowej, ogromnym zainteresowaniem cieszą się wystąpienia ekspertów prowadzone równolegle na kilku dużych salach wykładowych skoncentrowane tematycznie na pielęgnacji gabinetowej, aparaturze zabiegowej, najnowszym technologiom hi-tech w klinikach urody, procedurach anti-aging, oraz z zakresu węższych specjalizacji: makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, rzęs i brwi, trychologii i podologii.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na jesienne wydarzenie – 45. Kongres i Targi LNE odbędą się w dniach 18-19 listopada 2023, już tradycyjnie w Expo Kraków na ul. Galicyjskiej 9.

Artykuł przygotowała: Agnieszka Keller – Redaktor naczelna LNE.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Kosmetyki dla kobiet w ciąży – bezpieczne składniki

Kosmetyki dla kobiet w ciąży – bezpieczne składniki

Każda kobieta w ciąży pragnie wyglądać i czuć się pięknie. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla przyszłych mam. Warto zwrócić szczególną uwagę na składniki…

Więcej
Pielęgnacja skóry twarzy, rąk i ciała z przebarwieniami

Pielęgnacja skóry twarzy, rąk i ciała z przebarwieniami

Przebarwienia to popularny problem skórny, z którym wiele osób jesienią zgłasza się do dermatologa. Kliniki medycyny estetycznej oferują różnorodne procedury i profesjonalne zabiegi niwelowania przebarwień. Istnieją jednak kosmetyki na przebarwienia…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.