Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin nagrodzony Diamentem Beauty 2019

Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin nagrodzony Diamentem Beauty 2019

Jest wiele drogerii i perfumerii, które odwiedzamy każdego dnia. Są też sklepy kosmetyczne z wypełnione rokującymi markami kosmetycznymi z Europy i innych kontynentów. To właśnie przedstawicielem takich, wyróżniających się na tle konkurencji, sklepów kosmetycznych są Drogerie Jasmin.

 

Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin Sp. z o.o. tak naprawdę działa nieprzerwanie od 1999 roku, kiedy to został zarejestrowany jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Drogerie ASTER z siedzibą w Poznaniu. Po zmianach na rynku w maju 2010 roku Koncept zmienił nazwę na Drogerie Jasmin, który od razu zrzeszył ponad 100 Właścicieli.

Aktualnie spółka zrzesza ponad 320 punktów detalicznych, które korzystają ze wspólnych działań marketingowych, reklamowych, promocyjnych i sprzedażowych. Koncept odznacza się szczególnym przygotowaniem prowadzenia nowoczesnej sieci handlowej z tradycją, wykorzystujący różnorodności, a w szczególności upodobania lokalne i różnice wynikające z lokalizacji i preferencji zarówno Konsumentów, jak i Właścicieli drogerii.

 

Atuty nagrodzonego Konceptu Franczyzowego Drogerie Jasmin:

 • Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin jest wyjątkowy, ponieważ wykorzystuje doświadczenia pojedynczych przedsiębiorców nieraz całego pokolenia i łączy je z najnowszymi osiągnięciami systemowymi, promocyjnymi, reklamowymi i marketingowymi, które dostarcza;
 • wykorzystuje potencjał poszczególnych drogerii;
 • dociera z najlepszą ofertą do Konsumenta, często lokalnego, ale bardzo wymagającego;
 • wykorzystuje synergię:
  – Oferta – Producent, zarówno rodzimego, jak i międzynarodowego, branżowego
  – Logista – PGD Polska
  – Franczyzobiorca – Właściciel drogerii, który prowadzi własną działalność gospodarczą, na własne ryzyko wykorzystując know-how, które otrzymuje od S-ki – Konceptu Franczyzowego.

 

Drogerie Jasmin są znane w całej Polsce, wyróżnia je rozpoznawane logo oraz ładna, przestrzenna, bardzo czytelna wizualizacja wewnętrzna, a także łatwa nawigacja w drogerii. Ponadto organizuje szkolenia dla personelu ze znajomości produktowej, zasad obsługi klienta oraz merchandisingu. Posiada oryginalną ofertą kosmetyczną — kosmetyki produkowane w Maroko, czy pochodzące z Azji. Wyróżnia je także szybkie działanie, które jest odpowiedzią na trendy kreowane przez media społecznościowe. Ponadto niektóre Drogerie Jasmin współpracują z marką Zdrovita, która dostarcza asortyment w zakresie zdrowej żywności. W ramach tej kategorii sprzedają one żywność konwencjonalną, jak i certyfikowaną. Żywność ekologiczna certyfikowana to taka, która została wytworzona bez udziału środków ochrony roślin, nawozów mineralnych, regulatorów wzrostu roślin w gospodarstwach posiadających certyfikaty.

Drogerie Jasmin starają się być na bieżąco z trendami. Bacznie obserwują rynek i wprowadzają do swoich sklepów dobrze rokujące marki. Zapotrzebowanie na kosmetyki naturalne wciąż jest na wysokim poziomie. Dlatego w sieci Drogerii Jasmin znajdziemy bardzo szeroki wachlarz produktów z tej kategorii. Dobrze znana Babcia Agafia, Organic Shop, Sylveco czy Natura Siberica to tylko niektóre pozycje zasługujące na uwagę w tej kategorii. Na jej półkach znajdziemy także mniej rozpoznawalne, ale za to bardzo dobre jakościowo kosmetyki takie jak kosmetyki DLA.

 

Drogerie Jasmin Diamenty Beauty 2019

 

Wszystkie powyższe zalety oraz fakt, iż nagrodziliśmy Drogerie Jasmin tytułem Drogeria Przyjazna Klientom 2018, sprawiają, że z prawdziwą przyjemnością wręczamy piękną statuetkę potwierdzającą zdobycie Tytułu Diamenty Beauty 2019. Tym samym nagradzamy Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin.

Poznaj bliżej Drogerie Jasmin: https://drogeriejasmin.pl.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Copywriterka, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

3 Diament Beauty 2019 Firma Indigo Nails Lab nagrodzona Diamentem Beauty 2019!

Firma Indigo Nails Lab nagrodzona Diamentem Beauty 2019!

Trzeci Diament Beauty 2019 trafia do firmy Indigo Nails Lab. Dlaczego postanowiliśmy nagrodzić tę polską firmę z branży kosmetyki profesjonalnej? Poznaj bliżej firmę Indigo. A może już używałaś preparatów marki…

Więcej
Poznaj listę laureatów W IV edycji plebiscytu przyznaliśmy 16 Diamentów Beauty 2019!

W IV edycji plebiscytu przyznaliśmy 16 Diamentów Beauty 2019!

Za nami pracowite miesiące. Jak zwykle zostaliśmy zasypani zgłoszeniami do IV edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2019. Ostatnie tygodnie upłynęły nam pod znakiem weryfikacji zgłoszeń. A to oznacza testowanie kosmetyków, prześwietlanie…

Więcej

13 komentarzy na temat “Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin nagrodzony Diamentem Beauty 2019

 1. Dużo słyszałam o tej drogerii ale nigdy nie byłam, niestety nawet w mojej okolicy nie ma drogerii. Powinna być sprzedaż online,w tych czasach dużo osób robi zakupy online,więc fajnie by było wprowadzić taką opcję dla tej drogerii. Może kiedyś się doczekam? 🙂

 2. Ubolewam że w moim regionie nie ma drogerii Jaśmin,ale będąc na urlopie mam ją pod nosem i błogosławię ją za to!Dobrze zaopatrzona zawsze znajdę to czego potrzebuję.Oby więcej takich drogerii!

 3. Znam tę drogerie z mediów społecznościowych, robią często fajne promocje i konkursy, osobiście jednak też na stacjonarny sklep jeszcze jakoś nie trafiłam, ale domyślam się, że musi to być przyjazne klientowi miejsce.

 4. Super – często odwiedzam Drogerie Jaśmin u siebie w mieście ma bardzo fajne podejście do klienta, świetne ceny i olbrzymia ilość promocji – oby tak dalej 😉

     1. I to jest pomysł, następne miasto do odwiedzenia to takie, w którym jest drogeria Jaśmin 😉


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.