Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od redakcji, z wielkim ubolewaniem, musimy zawiesić działalność Klubu Ambasadorek Kosmetycznych do odwołania!

 

 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które tak aktywnie uczestniczyły w Klubie Testerek Kosmetycznych, chętnie dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi czytelniczkami naszego portalu. Fakt, że musimy zawiesić działalność Klubu Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, nie wpłynie na codzienną pracę naszej redakcji.

Z pewnością niebawem zaprosimy do udziału w konkursach bądź testach kosmetyków. Odwiedzaj nas regularnie, bo z pewnością na naszym portalu pojawią się kolejne kosmetyczne newsy, trendy kosmetyczne i urodowe. Przedstawimy najnowsze zabiegi kosmetyczne, absolutnie najświeższe kosmetyki oraz marki kosmetyczne dostępne w sprzedaży.

 

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność z dniem 1 sierpnia 2020

Oznacza to, że ostatnie TrustedBoxy za aktywność w lipcu 2020 wyślemy do 20 sierpnia 2020.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – czerwiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – czerwiec 2020

Kolejny miesiąc za nami i kolejne niespodzianki dla Ambasadorek Kosmetycznych TrustedCosmetics.pl przygotowane! Uwielbiamy obsypywać kosmetycznymi upominkami nasze Ambasadorki. Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki i w jaki sposób dołączyć…

Więcej

11 komentarzy na temat “Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

  1. Przykro mi. Po zmianie zasad nie uczestniczyłam aktywnie w Klubie Ambasadorek ale chętnie odwiedzałam stronę. I nadal odwiedzać będę. Dobrze, że zawieszenie działalności Klubu Ambasadorek nie wpłynie na pracę redakcji.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.