Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od redakcji, z wielkim ubolewaniem, musimy zawiesić działalność Klubu Ambasadorek Kosmetycznych do odwołania!

 

 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które tak aktywnie uczestniczyły w Klubie Testerek Kosmetycznych, chętnie dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi czytelniczkami naszego portalu. Fakt, że musimy zawiesić działalność Klubu Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, nie wpłynie na codzienną pracę naszej redakcji.

Z pewnością niebawem zaprosimy do udziału w konkursach bądź testach kosmetyków. Odwiedzaj nas regularnie, bo z pewnością na naszym portalu pojawią się kolejne kosmetyczne newsy, trendy kosmetyczne i urodowe. Przedstawimy najnowsze zabiegi kosmetyczne, absolutnie najświeższe kosmetyki oraz marki kosmetyczne dostępne w sprzedaży.

 

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność z dniem 1 sierpnia 2020

Oznacza to, że ostatnie TrustedBoxy za aktywność w lipcu 2020 wyślemy do 20 sierpnia 2020.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – czerwiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – czerwiec 2020

Kolejny miesiąc za nami i kolejne niespodzianki dla Ambasadorek Kosmetycznych TrustedCosmetics.pl przygotowane! Uwielbiamy obsypywać kosmetycznymi upominkami nasze Ambasadorki. Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki i w jaki sposób dołączyć…

Więcej
Zapraszamy do udziału w konkursie! Mój największy problem urodowy – konkurs

Mój największy problem urodowy – konkurs

Choć w dzisiejszym świecie większość osób pragnie wyglądać doskonale i nieskazitelnie, to często borykamy się z mankamentami i problemami urodowymi. Miewamy trudności ze skórą, paznokciami czy włosami, o których chciałybyśmy…

Więcej

3 komentarze na temat “Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

  1. Przykro mi. Po zmianie zasad nie uczestniczyłam aktywnie w Klubie Ambasadorek ale chętnie odwiedzałam stronę. I nadal odwiedzać będę. Dobrze, że zawieszenie działalności Klubu Ambasadorek nie wpłynie na pracę redakcji.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.