Kim są kobiety Fuemo?

Zbudowanie społeczności wspierających się kobiet, które podobnie patrzą na świat – takie zdanie przyświecało nam podczas pracy nad marką kosmetyków Fuemo. Fuemo to nie tylko wegańskie kosmetyki, które wspierają skórę i dbają o wygląd zewnętrzny. Fuemo to marka, która chce, by kobieta w pierwszej kolejności zaakceptowała siebie taką, jaką jest oraz wspierała w tym inne osoby.

 

Fuemo chce uświadamiać i uczyć jak czerpać od życia to, co nas uszczęśliwia i to, co czyni nas spełnionymi. Kobiety, tworzące i zrzeszające się pod pojęciem Kobiety Fuemo, nawzajem wspierają się i tworzą więź, która dzięki wspólnej perspektywie w życiu, umacnia drogę do celu. Marka pragnie zbudować silną społeczność kobiet, które wiedzą, że aby być szczęśliwą, należy dbać nie tylko o najbliższych, ale przede wszystkim o siebie.

 

Balans w życiu #kobietyfuemo

Kobieta Fuemo znajduje równowagę pomiędzy codziennym życiem a obcowaniem z naturą. Naturalność i jednocześnie przystępność produktów, których używa, jest dla niej niezwykle ważna. Kosmetyki Fuemo są odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety. Każdy składnik zawarty w kosmetykach został dokładnie przemyślany i wyselekcjonowany tak, by dostarczać najlepszych efektów skórze i jednocześnie nie obciążać natury, o czym świadczy certyfikat Viva Vegan przyznany kosmetykom.

Balans kobiet Fuemo to także stawianie sobie nowych wyzwań i dążenie do osiągnięć w ważnej dla siebie dziedzinie, jednak z poszanowaniem innych osób i własnych możliwości.

Najnowsza kampania Fuemo to odzwierciedlenie filozofii marki, która ma na celu pokazanie, że każda z nas jest piękna z natury. W dobie social mediów społeczeństwo narzuca na nas pewne schematy i stereotypy. Łatwo się w tym zatracić próbując się zmienić lub udając kogoś, kim nie jesteśmy. Dążymy do ideału, nie zważając na własne potrzeby, preferencje, cechy czy zamiłowania.

Odkrywanie własnej kobiecości to wewnętrzny proces rozumienia siebie samej, słuchanie swoich uczuć i tego, co nasze ciało ma nam do powiedzenia. Akceptacja, docenianie siebie, wybaczanie sobie i odpuszczanie, kiedy wymagamy od siebie za dużo. Kobiecość to miłość do samej siebie i swojego ciała to wolność od opinii innych. Jest ona ściśle związana z naszą samooceną, dobrym samopoczuciem i pewnością siebie.

Marka Fuemo chce uświadamiać i uczyć jak czerpać z życia to, co nas uszczęśliwia i to, co czyni nas spełnionymi. Pamiętaj, że każda z nas jest "piękna z natury" i, że to, co najpiękniejsze jest w naszym wnętrzu.

 

Materiały prasowe Fuemo

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Włoska recepta na zadbane ciało

Włoska recepta na zadbane ciało

Jednym z popularnych postanowień noworocznych jest wyszczuplenie i wysmuklenie ciała. W tym celu poza zapisaniem się na zajęcia fitness, wykupieniem karnetu na siłowni czy rozpoczęciem uprawiania aktywności fizycznej i dietą…

Więcej
Rządzi branżą kosmetologiczną w Wielkiej Brytanii – teraz podejmuje wyzwanie na rodzimym rynku

Rządzi branżą kosmetologiczną w Wielkiej Brytanii – teraz podejmuje wyzwanie na rodzimym rynku

Od ponad 12 lat z sukcesem buduje imperium kosmetyczne SensualSpa w Wielkiej Brytanii. Po ponad dekadzie wraca, by podbić branżę beaty w ojczyźnie. Sandra Bujnowska pewnym krokiem wkracza na polskim…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.