Katalog firm kosmetycznych

Kosswell Professional

Marka Kosswell Professional zapoczątkowana została w 2008 roku w słonecznej Hiszpanii. Jej założycielami są wykwalifikowani specjaliści z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, a także dostępności do najnowszych technologii stworzyli najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki do włosów. Dziś Kosswell Professional jest znaną i cenioną marką kosmetyków profesjonalnych na całym świecie.

 

Kosswell Professional – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

Kosswell Professional specjalizuje się w produkcji profesjonalnych kosmetyków dla topowych salonów fryzjerskich. Celem marki jest zaspokajanie coraz to nowych potrzeb i oczekiwań profesjonalistów oraz wyznaczanie nowych trendów w świecie fryzjerstwa. Dzięki zasobnej wiedzy i doświadczeniu ekspertów pracujących na rzecz rozwoju marki, firma ta stworzyła serie profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji, stylizacji oraz pielęgnacji włosów. Ponadto w każdej serii znajdziemy różnorodne linie kosmetyków, tak aby każdy znalazł produkty odpowiadające potrzebom swoich włosów.

Wybierając Kosswell Professional, masz pewność wysokiej jakości produktu, ponieważ marka przykłada niezwykłą uwagę do powstawania każdego z towarów od projektu, przez produkcję, aż po realizację i kontrolę jakości. Wieloletnie doświadczenie oraz kompetencje marki zostały docenione i uhonorowane nagrodami, między innymi: Best in 2019 w plebiscycie Eksperta Pięknych Włosów. Ale przede wszystkim kosmetyki Kosswell cieszą się bardzo dobrą opinią w salonach fryzjerskich!

 

Poznaj profesjonalne kosmetyki do włosów Kosswell Professional

Profesjonalne kosmetyki do włosów Kosswell usystematyzowano w seriach produktowych, tak by każdy mógł łatwo znaleźć ten odpowiedni do konkretnego zadania. Natomiast linie produktów dopasowano do realnych potrzeb włosów.

Poznaj serie profesjonalnych kosmetyków do włosów Kosswell Professional:

  • do koloryzacji włosów – począwszy od tonerów do włosów przez całą gamę kremowych, odżywczych farb do włosów z serii Equium Color, po maski koloryzujące w intensywnych lub pastelowych odcieniach.
    do trwałego formowania włosów
  • preparaty do trwałej ondulacji oraz do kaszmirowego prostowania włosów
  • kosmetyki do stylizacji włosów – profesjonalne lakiery i pianki do włosów, żele, lotiony, pasty oraz spraye.
  • profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów – kosmetyki dostosowane do każdego rodzaju włosów na czele z bestsellerową serią Macadamia.

Ponadto firma jest otwarta na nowe inspiracje i propozycje swoich klientów, tak aby wprowadzać coraz to nowe gamy produktów. Ciągłe badanie potrzeb klientów owocuje nieustannym rozwojem i pomysłami na nowe produkty. Innowacyjne kosmetyki Kosswell to np. botoks do włosów, czy peeling do skóry głowy, a także toner do włosów blond. Poznaj recenzję botoksu na włosy Two Steps Repair Ritual Kosswell Professional.

botoks na włosy Two Steps Repair Ritual Kosswell Professional popularny blog magazyn TrustedCosmetics.pl

Strona WWW firmy:
https://kosswell.pl/