Katalog firm kosmetycznych

Derm-Estetyka – Klinika Medycyny Estetycznej

Derm-Estetyka to nowoczesny gabinet medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i urologii estetycznej zlokalizowany w Gdyni. Derm-Estetyka oferuje kompleksowe podejście do każdego pacjenta, profesjonalną kadrę oraz wysokiej jakości sprzęt i produkty, które przenoszą poziom usług oferowanych przez Klinikę na najwyższy poziom.

 

Derm-Estetyka: doświadczony zespół profesjonalistów gotowych rozwiązać każdy problem

Ogromną zaletą Kliniki Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej w Gdyni jest wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie kliniczne. Wszyscy pracownicy Derm-Estetyka to profesjonaliści wyróżniający się nie tylko odpowiednim wykształceniem zawodowym (są to absolwenci akademii i uniwersytetów medycznych w całej Polsce), ale i wiedzą zdobywaną podczas polskich i międzynarodowych kongresów oraz szkoleń.

Zespół Derm-Estetyka wyróżnia również zaangażowanie do pracy i prawdziwa pasja, która przekłada się na nieustanne doskonalenie swoich umiejętności oraz poszukiwanie najnowocześniejszych metod działania pozwalających na bezbolesne rozwiązywanie problemów pacjentów.

Derm-Estetyka: najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na wyciągnięcie ręki

Derm-Estetyka to unikalne połączenie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii, trychologii oraz urologii, które umożliwiają pacjentom pozbycie się męczących kompleksów oraz zyskanie wymarzonego wyglądu. Wszystkie zabiegi oferowane przez Klinikę opierają się na najnowszych osiągnięciach z dziedziny medycyny oraz produktach renomowanych marek.

 

Klinika Derm-Estetyka to bogata oferta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz odmładzających, wśród których możemy wymienić:

  • botoks na lwią zmarszczkę
  • leczenie bruksizmu
  • powiększanie ust, nawilżanie ust
  • usuwanie cieni pod oczami
  • zabiegi odmładzające na twarz, takie jak: poprawa owalu twarzy, wypełnianie bruzd nosowo wargowych, zabiegi na zmarszczki pod oczami

i wiele, wiele innych!

Kwalifikacja do każdego zabiegu przeprowadzana jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza, który bierze pod uwagę nie tylko oczekiwania pacjenta, ale przede wszystkim stan jego zdrowia i zaawansowanie problemu.

W Derm-Estetyka nie ma miejsca na błędy lub działanie mające przynieść szkodę pacjentowi i jego wyglądowi. Każdy przypadek omawiany jest bardzo dokładnie, a zespół lekarzy zatrudnionych w Klinice dba o to, by wszystkie proponowane zabiegi oraz metody leczenia dawały trwały, naturalny i nieprzerysowany wygląd.

Zespół Derm-Estetyka nie boi się żadnych wyzwań, dlatego oferuje pomoc również osobom z chorobami wynikającymi z autoagresji, którzy wymagają odpowiedniego podejścia i zabiegów.

Strona WWW firmy:
https://derm-estetyka.pl/