Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej nagrodzona Diamentem Beauty 2020

Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej nagrodzona Diamentem Beauty 2020

Wybierając się do kosmetologa lub kliniki medycyny estetycznej, chcielibyśmy mieć pewność, że trafimy w ręce fachowca – osoby doświadczonej, wykształconej i empatycznej. Właśnie dlatego bardzo wnikliwie przeglądamy każde zgłoszenie do Plebiscytu Diamenty Beauty. Tym razem pośród mnóstwa zgłoszeń znaleźliśmy perełkę, która pozwoliła nam poznać bliżej działalność szkoleniowo-zabiegową Joanny Dudziak. Dlaczego wyróżniliśmy ją prestiżową statuetką Diamenty Beauty 2020?

 

 

Zabiegowiec Joanna Dudziak to certyfikowany trener nauki dorosłych, zabiegowiec z brytyjskim dyplomem Beauty Therapist, kobieta certyfikowana przez lekarzy i kosmetologów z zakresu medycyny estetycznej z całego świata. Zdobywczyni wielu prestiżowych nagród takich jak: Lwice Biznesu, Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorstwa, Kobiety Przyszłości oraz Kobiety Sukcesu.

 

Na co dzień z sukcesami prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej Vizmedica Clinic w Szczecinie, gdzie każdego dnia naturalnie upiększa kobiety i mężczyzn. A jej zadowolone klientki chętnie publikują opinie o zabiegach u mgr Joanny Dudziak, o czym można się przekonać, zaglądając np. tutaj: https://www.facebook.com/zabiegowiecjoanna/reviews/.

 

Ponadto szkoli z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą w języku polskim i angielskim. Układa samodzielnie protokoły zabiegowe oraz unikatowe programy szkoleniowe. Ma za sobą ponad 15 tysięcy godzin szkoleniowych. Rocznie wykonuje tysiące zabiegów. Zarówno podczas prowadzenia szkoleń oraz przyjmowania klientów w klinice, najważniejszym kryterium jest dla niej bezpieczeństwo, estetyka oraz znakomita obsługa klienta, co widoczne jest w ilości rekomendacji w mediach społecznościowych.

Joanna Dudziak w codziennej pracy kieruje się dwoma życiowymi mottami. Jako zabiegowiec wyznaje zasadę, że nic tak pozytywnie nie wpływa na dusze, jak zadbane ciało, stad tak ważne miejsce w jej pracy zajmuje estetyka, dobry kontakt z klientem, umiejętność wsłuchiwania się w jego potrzeby i oczekiwania, a następnie dopasowywanie i proponowanie odpowiednich rozwiązań.

Natomiast jako szkoleniowiec uważa, że tylko głupi wie wszystko, zaś mądry uczy się przez całe życie. Stąd nieustanie doskonali siebie, uczestnicząc w szkoleniach na całym świecie. Następnie zdobytą podczas szkoleń wiedzę wprowadza w życie, sukcesywnie sprawdzając jakie efekty jest w stanie osiągać i pod to układa najnowocześniejsze programy szkoleniowe, by podzielić się zdobytym doświadczeniem z kursantami.

Jest mamą 2 synków, co jak podkreśla, jest największą rekomendacją bezpieczeństwa, gdyż każdego dnia pragnie do nich wracać ze spokojem w głowie i sercu.

 

Zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej Joanna Dudziak oferuje:

 • autorskie szkolenia online
 • wypełnienie i modelowanie ust kwasem hialuronowym (metody całego świata)
 • modelowanie policzków, żuchwy, brody kwasem hialuronowym (full face, efekt Jolie)
 • zabieg Plazmą na twarz i ciało
 • nici gładkie na twarz i ciało
 • nici haczykowe na twarz i ciało
 • efekt foxy eyes

 

Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej nagrodzona Diamentem Beauty 2020

 

Najważniejsze certyfikaty i osiągnięcia Joanny Dudziak:

 • Autoryzowany trener nauki wypełnień Ust (Russian Lips) cosmetology Shukran z Moskwy (jedyna autoryzacja w Polsce);
 • Brytyjski dyplom Beauty Therapist lev. 5;
  docenienie w Ambitna Marka "TOP najciekawiej prowadzone profile Social Media w branży #beauty";
 • Lwice Biznesu;
 • Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorstw;
 • Kobiety Przyszłości;
 • Kobiety Sukcesu.

 

Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej nagrodzona Diamentem Beauty 2020 – nasza opinia

Redakcyjne jury konkursowe przeanalizowało nie tylko nadesłane zgłoszenie konkursowe, ale również wnikliwie przyjrzało się opiniom online o zabiegowcu i szkoleniowcu medycyny estetycznej na poziomie MasterClass. Od 2008 roku Joanna Dudziak jest szkoleniowcem z dyplomem nauki dorosłych oraz wykładowcą akademickim w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

 

Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej nagrodzona Diamentem Beauty 2020

 

Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego do wypełnień ust, nieoperacyjnej korekcji nosa oraz wolumetrii. Wykonuje zabiegi z użyciem nici rewitalizujących i haczykowych na twarz oraz ciało, a także zabiegi z użyciem Plazmy. Wszystko to w połączeniu ze zgromadzoną wiedzą, zdobytym doświadczeniem oraz mnóstwem pozytywnych opinii w social mediach sprawia, że z prawdziwą przyjemnością nagradzamy zabiegowca i szkoleniowca medycyny estetycznej – Joannę Dudziak – prestiżową nagrodą Diamenty Beauty 2020.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Trendy ekologiczne w branży beauty – usługi doradcze

Trendy ekologiczne w branży beauty – usługi doradcze

Prowadzenie biznesu w branży kosmetycznej może być wyjątkową przygodą. Istnieje jednak wiele obowiązków związanych z ekologią i gospodarowaniem odpadami kosmetycznymi, które należy dopełnić. Chcesz otworzyć własną manufakturę kosmetyków naturalnych lub…

Więcej
Jak dbać o cerę, by była zdrowa? Sprawdź jakich kosmetyków potrzebujesz!

Jak dbać o cerę, by była zdrowa? Sprawdź jakich kosmetyków potrzebujesz!

Na zdrowie cery wpływa wiele czynników: racjonalne odżywianie, unikanie używek, zażywanie odpowiedniej ilości snu, a także świadoma pielęgnacja. Kosmetyki do skóry twarzy należy dobierać nie w oparciu o ich zapach…

Więcej

6 komentarzy na temat “Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej nagrodzona Diamentem Beauty 2020

 1. Gratulacje! To bardzo budujące, iż na polskim rynku pojawiają się profesjonaliści z najwyższej półki, osoby wykształcone i podążające za najnowszymi trendami i innowacjami. Chociaż sama nie korzystam z takich usług i długo nie będę korzystać to podziwiam za determinacje i osiągnięcia.

 2. Gratuluję wyróżnienia oraz osiągnięć i wierzę, że nagroda zasłużona, bo nie znam Pani Joanny osobiście 🙂 Widzę za to szerokie spektrum wykonywanych usług w ofercie, a na dodatek większość brzmi dla mnie jak "czarna magia" 🙂

 3. Dziękuję bardzo za takie niesamowite wyróżnienie. To pomaga mi dalej chcieć się rozwijać, by moje usługi były na ciągle zwiększającym się poziomie. Napewno dołożę wszelkich starań, by moja praca codziennie broniła przyznanej mi nagrody. Czuję się zaszczycona i dumna ❤️

 4. Wspaniała kobieta pełna pasji i profesjonalizmu. ☺Świetnie, że Redakcja nagradza takie osoby. Kibicuję i życzę samych zadowolonych klientów. 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.