Jest moc! – skuteczność domowego treningu

Wiosną każdy mięsień aż rwie się do ćwiczenia, a organizm domaga się zrzucenia nagromadzonego przez zimę balastu. Wpuść świeże powietrze przez okna, zadbaj o odpowiednie nawodnienie z Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina i do dzieła! Oto jak można efektywnie zadbać o kondycję, nie wychodząc z domu.

 

 

Domowy fitness – zalety

Być może jesteś zwierzęciem społecznym i lubisz wdychać charakterystyczny zapach siłowni, ale trening w domu również ma wiele zalet. Przede wszystkim to ty ustalasz czas, w którym ćwiczysz. Może to być poranek, żeby rozruszać ciało, przerwa na lunch – aby napełnić się świeżą energią, czy wieczór, aby dobrze zakończyć dzień. Możesz też ćwiczyć nawet trzy razy dziennie, jeśli twój organizm tego potrzebuje. Masz o wiele więcej czasu, ponieważ nigdzie nie musisz dojeżdżać, a poza tym oszczędzasz pieniądze na karnety czy abonament – same plusy.

 

Jak samodzielnie zachować dobrą formę

Trening w domu może być tak samo skuteczny, jak ten w klubie fitness czy na siłowni. Wystarczy dobry kanał na YouTubie, mata i przewietrzony pokój. Jeśli nie masz w domu sprzętów do ćwiczeń, to wiedz, że wspaniały trening na mięśnie nóg, pośladków i brzucha można wykonać przy pomocy zwykłego krzesła. Wiele ćwiczeń można robić przy ścianie, a hantle – zastąpić butelkami z wodą. Nie zapominaj też o ulubionym przyrządzie do ćwiczeń Rocky’ego – skakance! Jeśli trudno Ci się zmotywować albo nie możesz się skoncentrować na treningu, skorzystaj z indywidualnego wsparcia online zawodowca. Możesz też ćwiczyć z kolegą czy koleżanką na Zoomie – razem raźniej!

 

Nawadnianie plus

Każdy sportowiec wie, że aby trening był skuteczny, należy połączyć go z odpowiednią dietą. Ale nie wszyscy pamiętają, że przy wysiłku równie ważne jest dostarczanie organizmowi elektrolitów. Prawidłowe nawodnienie organizmu podczas treningu jest istotne dla osób odczuwających zmęczenie, osłabienie i drżenie mięśni. Podczas ćwiczenia w domu połączmy dostarczanie elektrolitów z nawadnianiem, rozpuszczając w wodzie musującą tabletkę Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina o smaku ananasa i mango. Preparat Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina jest idealny dla osób uprawiających sport, ponieważ zawiera najważniejsze elektrolity, glukozę oraz kompleks 10 najważniejszych witamin w ilościach zaspokajających 100% dzienne zapotrzebowanie dorosłej osoby. Ćwicz w domu, nawadniaj się, a na efekty nie będziesz długo czekać!

 

Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina

Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina o smaku ananasa i mango zawiera 100% elektro complex – specjalny zestaw i stężenie wszystkich najważniejszych elektrolitów (sód, potas, magnez, wapń i chlor), glukozę oraz kompleks 10 najważniejszych witamin w ilościach zaspokajających dzienne zapotrzebowanie dorosłej osoby. To produkt polecany w trakcie upałów, podróży, aktywności sportowej, wysiłku umysłowego i pracy fizycznej, po nadmiernym spożyciu alkoholu, kiedy odczuwasz zmęczenie i znużenie. Gasi pragnienie i nawadnia organizm. Zadbaj o uzupełnienie płynów!
Cena: ok. 11 zł

 

Materiały prasowe marki Plusssz

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Składniki nawilżające w kosmetykach – jak je rozpoznać?

Składniki nawilżające w kosmetykach – jak je rozpoznać?

Woda to źródło życia, która jest nam niezbędna do istnienia, tak samo nasza skóra potrzebuje nawilżenia, aby pięknie i młodo wyglądać. Wybierając kosmetyk do twarzy, sprawdź, czy zawiera jeden z…

Więcej
Must have na lato. Produkty, które powinny znaleźć się w torebce każdej kobiety

Must have na lato. Produkty, które powinny znaleźć się w torebce każdej kobiety

Przed nadejściem lata, marki kosmetyczne wprowadzają setki nowych produktów, które mają zachwycić i zdobyć Twoje serce. Wybranie odpowiedniego, przydatnego dla Ciebie produktu spośród tak ogromnego wyboru nie jest łatwe. Marka…

Więcej

2 komentarze na temat “Jest moc! – skuteczność domowego treningu

  1. Ja od ponad 2 tygodni rozciągam swoje ciało i muszę przyznać, że taka gimnastyka bardzo mi służy. 🙂 Za 3 miesiące będę umiała zrobić szapagat. 😀


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.