Jak testować kosmetyki z TrustedCosmetics?

Jak testować kosmetyki z TrustedCosmetics?

Do testowania wybieramy najbardziej aktywne na portalu blogerki. Jeśli zostałaś wybrana do przeprowadzenia testu kosmetyku, który Ci dostarczymy to zamieść informację o otrzymaniu produktu na FB + na blogu.

 

W ciągu około 2-3 tygodni od otrzymania produktu wyraź swoją rzetelną, autorską opinię dotyczącą testowanych produktów. Nie zależy nam na tym, aby opinia zawsze była pozytywna. Cenimy szczerość i nawet jeśli produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, to napisz o tym.

 

 

W opinii musi się znaleźć:

 • informacja, że kosmetyk otrzymałaś od portalu TrustedCosmetics,
 • krótka informacja o producencie kosmetyku,
 • odczucia dotyczące opakowania kosmetyku, jego wielkości, funkcjonalności,
 • odczucia dotyczące kosmetyku jego zapachu, konsystencji, działania,
 • ogólna opinia, polecasz czy nie?,
 • kilka własnoręcznie wykonanych zdjęć.

 

Współpraca z naszym portalem jest dobrowolna i można z niej zrezygnować w każdym momencie.

Czekamy niecierpliwie na zgłoszenia.

 

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Niewątpliwie jest coś magicznego i niesamowitego w długich zimowych wieczorach. Zachęcają do odprężenia, relaksu oraz rytuałów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Prowadzisz popularny blog kosmetyczno-urodowy i zastanawiasz się jakie tematy poruszać…

Więcej
Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej

11 komentarzy na temat “Jak testować kosmetyki z TrustedCosmetics?

 1. Jestem blogerką i podoba mi się to, że oczekujecie szczerych opinii bez sztucznego "słodzenia". W związku z tym jestem zainteresowana współpracą z Państwem. Link do mojego bloga:

 2. Witam,

  Stronę Trusted Cosmetics odkryłam niedawno, ale bardzo mi się spodobała.
  Jako blogerka, jestem chętna do współpracy, oto link do mojego bloga http://n-b-h.blogspot.com/ . Oczywiście zapewniam rzetelne opinie, zgodne z opisanymi wymaganiami 🙂

  Pozdrawiam


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.