I spotkanie blogerek na Łódzkich Targach Kosmetycznych Pure Beauty

I spotkanie blogerek na Łódzkich Targach Kosmetycznych Pure Beauty

W minioną sobotę miałam okazję brać udział w I spotkaniu blogerskim organizowanym podczas Dni Urody i Estetyki Pure Beauty w Łodzi. Jak było na spotkaniu?

 

Troszkę spóźniona przybyłam na spotkanie. Trafiłam na moment, gdy firma Souvre Kolagen Naturalny przeprowadzała prezentację firmy. Weszłam i widziałam zasłuchane i piękne dziewczyny, które z zainteresowanie śledziły prezentację, z ciekawością oglądały prezentowane kosmetyki oraz czynnie uczestniczyły w spotkaniu.

 

 

Kolejnym punktem spotkania było bardzo emocjonujące ocenianie kosmetyków zgłoszonych do konkursu na  Najlepszy Produkt Targów Pure Beauty, gdzie miałyśmy za zadanie wspólnie nagrodzić jeden z około 20 zgłoszonych produktów. Wyobrażacie sobie 10 kobiet, które mają zdecydować się na jeden kosmetyk? Temat był ciężki do rozgryzienia, jednak po wnikliwym poznaniu każdego preparatu, czyli szczegółowym prześledzeniu składów, opisów oraz zapachów i konsystencji prawie jednogłośnie przyznałyśmy najwyższe noty 5 kosmetykom. No bo nie da się powiedzieć kobietom kochającym kosmetyki, żeby wybrały tylko jedną perełkę!

 

 

Po kawce z ciasteczkiem oraz rozmowach miałyśmy wspólnie przejść po stoiskach wystawców, jednak każda z nas ruszyła w swoją stronę i przez jakiś czas po prostu buszowałyśmy po stoiskach — poznając nowe firmy, kosmetyki i gadżety — zapoznając się z nowościami, nawiązując kontakty oraz kupując nowości. O kosmetycznych perełkach, które zauroczyły mnie podczas targów, przygotuję osobną relację.

 

 

O godzinie 13:30 nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników dotyczących Wyzwania Pure Beauty, w którym jury złożone z przedstawicieli naszej redakcji oraz przedstawicieli Targów Łódzkich dokonało wyboru Złotej Blogerki. Ponadto wręczono nagrody w konkursie na Najlepszy Produkt Targów Pure Beauty.

 

 

Złotą Blogerką Wyzwania Pure Beauty została autorka bloga Sklerotyczka.pl

Natomiast Najlepszymi Produktami Dni Urody i Estetyki Pure Beauty są:

 • I miejsce: Masło do masażu i pielęgnacji ciała Scandinaviacosmetics,
 • II miejsce: Kakadu Plum APIS Natural Cosmetics
 • III miejsce: Orange & Cocount Scrub MELLI care

Specjalne wyróżnienia przyznane zostały:

 • Natural Candle Studio Figura Łódź Radogoszcz Studio Figura Łódź Retkinia
 • Łagodzący olejek do demakijażu Vianek Sylveco — naturalne kosmetyki

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

 

Bardzo dziękujemy każdej z uczestniczek spotkania za udział w tej imprezie. Było to nasze pierwsze spotkanie w Łodzi — dziękujemy za Wasze przybycie i czynny udział. Miło było Was poznać — jesteście przesympatyczne. W podziękowaniu za udział w spotkaniu przyznajemy Wam 50 punktów w naszym Rankingu TrustedBlogerek, a dodatkowo 20 punktów za każde przesłane zgłoszenie w Wyzwaniu Pure Beauty!

 

 

Lista blogów, których autorki wzięły udział w wyzwaniu:

 • http://chanceleee.blogspot.com/
 • http://maddzik.blogspot.com/
 • http://www.pielegnacyjnarewolucja.pl/
 • http://urodzianka.pl/
 • http://melodylaniella.blogspot.com/
 • http://mintelegance.blogspot.com/

 

 

Konkurs!
Postanowiliśmy zaprosić Was do jeszcze jednego konkursu — na najciekawszą relację z tego spotkania blogerskiego. Najciekawsze relacje nagrodzimy zestawami kosmetyków. Link do relacji z blogerskiego spotkania w Łodzi wystarczy zamieścić w komentarzu pod tym artykułem do 26 marca 2017. Spośród nadesłanych relacji nagrodzimy naszym zdaniem najciekawsze. Wyniki konkursu ogłosimy do końca marca 2017.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Najnowsze trendy beauty według Avon

Najnowsze trendy beauty według Avon

Czy gładka cera bez zmarszczek to nadal najważniejszy trend pielęgnacji? Jakie czynniki decydują o wyborze kosmetyków i preparatów do codziennej pielęgnacji skóry? Według najnowszego raportu "Future of Beauty Report 2024"…

Więcej
Kompleksowa pielęgnacja cery naczynkowej

Kompleksowa pielęgnacja cery naczynkowej

Osoby z cerą naczynkową stoją przed wieloma wyzwaniami w codziennej pielęgnacji. Delikatna i reaktywna cera wymaga specjalnej pielęgnacji, która zapobiega zaczerwienieniom, zmniejsza widoczność naczynek oraz chroni przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi….

Więcej

29 komentarzy na temat “I spotkanie blogerek na Łódzkich Targach Kosmetycznych Pure Beauty

 1. Bardzo się cieszę,że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu i również przesyłam moją relację 🙂

 2. Powodzenia w konkursie. Gratuluję właścicielce bloga Sklerotyczka.pl za zostanie złotą blogerką, bardzo miłe wyróżnienie.

 3. Dziękuje Wam wszystkim za wspólne spotkanie! Mam nadzieję, że było ono pierwsze, ale nie ostatnie 🙂 Pozdrawiam wszystkich gorąco wraz z redaktor prowadzącą Renatą Zielezińską, którą mogłyśmy poznać osobiście 🙂

 4. Choć było nas mało to miło było się spotkać z tymi które już znam i z tymi które poznałam 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.