Hollywood Hair z jubileuszowym salonem i festiwalem "Hairchella"

Hollywood Hair z jubileuszowym salonem i festiwalem "Hairchella"

Firma Hollywood Hair będąca liderem na polskim rynku przedłużania włosów poszerza swoją ekspansję i otwiera dziesiąty salon – tym razem w Szczecinie. Marka obecna także w hiszpańskiej Marbelli równolegle startuje z festiwalem "Hairchella", w ramach którego oferuje kobietom m.in. możliwość skorzystania z darmowych konsultacji i porad dotyczących pielęgnacji włosów.

 

W ciągu 7 lat od momentu powstania Hollywood Hair stało się liderem na polskim rynku przedłużania włosów. Specjaliści firmy do tej pory obsłużyli około 80 tys. klientek i doczepili im łącznie około 80 tys.km. włosów (dla porównania: obwód Ziemi wynosi 40 075 km.). Marka obecna w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Sopocie, Katowicach, Poznaniu i hiszpańskiej Marbelii uruchamia swój kolejny salon w Polsce, co wiąże się z rosnącym popytem na oferowane przez nią usługi.

– Bardzo się cieszę, że od dziś klientki mogą korzystać z naszych usług również w Szczecinie. Wiem, że długo czekały na to, aż rozpoczniemy działalność w tej lokalizacji. Otwarcie jubileuszowego dziesiątego salonu to kolejny ważny krok w rozwoju naszego biznesu, dzięki któremu wzmacniamy ekspansję marki. Kiedy zaczynaliśmy, to w Polsce rynek przedłużania włosów praktycznie nie istniał. To właśnie my jesteśmy jego prekursorami i jestem dumna z tego, że rośniemy w siłę – mówi Klaudia Duszyńska, założycielka Hollywood Hair.

Wśród klientek Hollywood Hair znajdują się nazwiska, które znamy z pierwszych stron gazet i portali internetowych. Z usług marki korzystają m.in. Kasia Nosowska, Olga Frycz, Sonia Bohosiewicz, Anna Maria Sieklucka, Maffashion, Wersow, Nicole Sochacki (Mama Ginekolog), Maja Bohosiewicz, Karolina Gilon czy Patricia Kazadi. Tym, co wyróżnia firmę, jest holistyczne podejście do włosów. Oferuje ona nie tylko usługę ich przedłużania, ale też własne suplementy, kosmetyki i dedykowane akcesoria do pielęgnacji, które dystrybuowane są za pośrednictwem kanału e-commerce. W jej portfolio znajduje się łącznie około stu produktów. Klientki Hollywood Hair w salonach sieci mogą także korzystać z porad trychologicznych.

Otwarciu dziesiątego salonu działającego pod szyldem marki towarzyszy rozpoczęcie włosowego festiwalu "Hairchella". W jego ramach klientki firmy oraz zainteresowane mieszkanki miast, w których zlokalizowane są salony Hollywood Hair, będą mogły skorzystać z darmowych konsultacji oraz porad dotyczących pielęgnacji włosów, wykonać modne stylizacje przy pomocy specjalistek oraz wzbogacić fryzurę o kolorowe warkoczyki. Dodatkowo czekają na nie atrakcyjne rabaty na autorskie produkty i suplementy Hollywood Hair.

– Każda kobieta pragnie mieć piękne i zdrowe włosy, ale żeby było to możliwe, należy odpowiednio dbać o ich kondycję. Dzięki organizowanemu przez nas festiwalowi "Hairchella" wychodzimy kobietom naprzeciw i przypominamy, że u podstaw dobrze wyglądających włosów zawsze jest ich zdrowie. Nie możemy też zapominać o właściwej suplementacji oraz preparatach pielęgnacyjnych – komentuje Klaudia Duszyńska. – "Harichella" to nie tylko porady i konsultacje, ale też możliwość wykonania stylowych fryzur, jak fale czy loki. Na wszystkie kobiety, które w trakcie trwania wydarzenia odwiedzą nasze salony, będą czekać ekspertki Hollywood Hair, które doskonale wiedzą, jak zajmować się włosami – dodaje Klaudia Duszyńska.

W planach Hollywood Hair jest otwieranie kolejnych salonów zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Marka zamierza także pozyskiwać nowe rynki e-commerce, które przyczynią się do zwiększania sprzedaży jej produktów i akcesoriów. Aktualnie sieć posiada własny sklep on-line angielsko i hiszpańskojęzyczny oraz prowadzi sprzedaż w całej Europie za pośrednictwem platformy Amazon. Firma chce wykorzystać potencjał rozwijającego się rynku beauty i stać się europejskim liderem w branży doczepiania włosów.

Z danych stowarzyszenia Cosmetics Europe wynika, że Europa stanowi obecnie największy na świecie rynek produktów z kategorii higieny osobistej oraz dbałości o urodę określanych jako Beauty& Personal Care. Jego wartość wynosi już ponad 76 miliardów euro.

Harmonogram festiwalu "Hairchella":

  • 8-14.05 Szczecin; ul. Bolesława Krzywoustego 80
  • 15-21.05 Poznań; ul. Plac Wolności 7
  • 22-28.05 Katowice; Altus, ul. Uniwersytecka 13
  • 29.05-04.06 Wrocław; ul. Plac Kościuszki 5
  • 5-11.06 Sopot; ul. Aleja Niepodległości 727
  • 12-18.06 Kraków; ul. Zwierzyniecka 30
  • 19-25.06 Warszawa; ul. Belwederska 44, ul. Wilcza 2/4 lok 1 oraz ul. Sobieskiego 102 A

*W każdym z miast festiwal trwa od poniedziałku do piątku (bez weekendu).

 

 

Materiały prasowe Hollywood Hair.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ekspresowa pielęgnacja twarzy

Ekspresowa pielęgnacja twarzy

Nie masz czasu na zabiegi w gabinecie kosmetycznym ani na wieczór w domu zarezerwowany tylko dla siebie? Wybierz ekspresowe peelingi i maseczki, które w kilka minut potrafią zdziałać cuda! The…

Więcej
Trzy wyraziste zapachy od szwajcarskiej marki Gisada

Trzy wyraziste zapachy od szwajcarskiej marki Gisada

Gisada to luksusowa marka perfumowa oznaczająca nowoczesną elegancję i ekskluzywne zapachy, produkowane z pasją i największą starannością w Szwajcarii. Przedstawia trzy kompozycje, skierowane do mężczyzn i kobiet – Ambassador Men,…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.