Drogeria Vica — ulubioną drogerią Czytelników portalu TrustedCosmetics.pl

Drogeria Vica — ulubioną drogerią Czytelników portalu TrustedCosmetics.pl

Drogerię Vica poznałam kilka miesięcy temu, kiedy to po publikacji Plebiscytu pt. Moja Ulubiona Drogeria, postanowiłam poznać przynajmniej kilka z prezentowanych w nim sklepów. Recenzowałam już wiele kosmetyków, które upolowałam właśnie w tym intrygującym sklepie z kosmetyki. Poznajmy bliżej Drogerię Vica.

 

Pierwszy sklep pod szyldem Vica powstał w 2004 roku, a obecnie cała sieć liczy sobie 35 Drogerii położonych w zachodniej i południowej Polsce. Właściciele zakładają stały rozwój sieci placówek. Jak sami mówią, są przygotowani do takiego tempa ekspansji zarówno pod względem kadrowym, jak i ekonomicznym.

 

Drogerie Vica są zlokalizowane zarówno w mniejszych miejscowościach, jak i na deptakach miast, w mini centrach handlowych oraz galeriach handlowych. Dla klientów mieszkających w miejscowościach, w których nie ma Drogerii Vica, istotnym rozwiązaniem jest sklep internetowy vica.pl. Jak dowiedziałam się, aktualnie przygotowywany jest nowy sklep internetowy, bardziej przejrzysty i przystępny dla klientów. Ma to być miejsce, gdzie w kilka chwil, z kubkiem kawy, o dowolnej porze dnia i nocy, będziemy mogli zakupić niezbędne dla nas produkty. Sama lubię rozmowy z ekspedientkami Drogerii Vica, które zdradzają mi kosmetyczne sekrety oraz informacje o nowościach kosmetycznych.

 

W ofercie Drogerii Vica znajduje się ponad 10 000 pozycji. Lwia część asortymentu to uznane, międzynarodowe marki. W Drogeriach można oczywiście znaleźć również produkty polskich firm. Firma nie ustaje w poszukiwaniu ciekawych, nieobecnych jeszcze na polskim rynku produktów. W jej ofercie znajdują się także produkty z dalszych zakątków Europy, a nawet świata. Klienci Drogerii Vica chętnie sięgają po hiszpańskie kosmetyki marek Instituto Espanol oraz Byphasse. Ostatnio zachwycają się również włoskimi kosmetykami Derma Plus, których receptury zostały wypełnione jagodami goji.

 

 

– "Trudno określić jednoznacznie kategorie produktowe, które mają dla nas największe znaczenie. Sprzedaż produktów charakteryzuje zarówno sezonowość, moda, jak i poziom cen. Duży nacisk kładziemy na dostępność towarów, szczególnie tych oferowanych w cenach promocyjnych. Chcemy, aby każdy nasz Klient wychodził z naszej Drogerii z kompletem zaplanowanych wcześniej zakupów – i na szczęście udaje się nam to osiągnąć." – mówią właściciele Drogerii Vica.

 

Jak wiadomo, my klienci (sama również uwielbiam wyprawy do drogerii i perfumerii) uwielbiają promocje! Jak zdążyłam zauważyć w czasie regularnych wizyt w Drogeriach Vica, w tych sklepach bardzo często pojawiają się promocje cenowe, o których informacje można znaleźć w aktualnych gazetkach. Ponadto Drogeria Vica docenia lojalność swoich klientów. Niektórzy otrzymali niedawno upominek w postaci Vica Boxu — pudełka wypełnionego miniaturkami kosmetyków, które dostępne są w sklepach. Nie spodziewałam się, że otrzymam taką niespodziankę, już wkrótce zaprezentuję to kosmetyczne pudełko w artykule i przedstawię jego zawartość.

 

 

Zachęcam do lektury pozostałych artykułów na naszym portalu dotyczących Drogerii Vica:

 

 

Czytelnicy naszego portalu, przyznając głosy, zdecydowali, że to właśnie Drogeria Vica otrzyma zaszczytny Tytuł Ulubionej Drogerii 2017. Z radością wręczamy statuetkę, która z pewnością będzie stanowiła powód do dumy! Dziękujemy za udział w tym Plebiscycie! Już wkrótce zaprezentuję Wam, co znalazłam w VicaBox-ie oraz kolejne kosmetyki odkryte w tej właśnie drogerii.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Najlepszy Sklep z Kosmetykami – lista nominowanych w Plebiscycie

Najlepszy Sklep z Kosmetykami – lista nominowanych w Plebiscycie

Najlepsze sklepy z kosmetykami to te, które umożliwiają nam robienie zakupów o dowolnej porze dnia i nocy, ale i te, w których można dotknąć i poczuć kosmetyk oraz porozmawiać z…

Więcej
Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej

3 komentarze na temat “Drogeria Vica — ulubioną drogerią Czytelników portalu TrustedCosmetics.pl

  1. Ja nigdy wcześniej nawet nie słyszałam o tej drogerii… Ale za to mam przyjemność używać krem z Instituto Espanol, który jak zobaczyłam jest w ofercie tej drogerii. 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.