Dr. Plex – nowa marka kosmetyków do włosów zniszczonych

Dr. Plex – nowa marka kosmetyków do włosów zniszczonych

Nowa marka kosmetyków do pielęgnacji zniszczonych włosów Dr. Plex stanowi skuteczną kurację odbudowującą. Serię tworzą 4 preparaty o synergicznym działaniu, które ekspresowo przywracają włosom siłę, blask, zdrowie i gładkość. Znajdują zastosowanie po inwazyjnych zabiegach chemicznych takich jak farbowanie, rozjaśnianie, trwała ondulacja czy prostowanie. Kosmetyki Dr. Plex wyróżnia niezwykle silne działanie regenerujące, nawilżające, odżywiające i kondycjonujące.

 

 

Kompletna pielęgnacja włosów zniszczonych kosmetykami Dr. Plex

Kosmetyki do włosów Dr. Plex umożliwiają przeprowadzenie szybkiej kuracji odbudowującej włosy podczas trwania zabiegów fryzjerskich oraz ich stopniową regenerację w domu. Seria kosmetyków Dr. Plex to:

  • dwufazowy preparat regenerujący System Dr. Plex,
  • szampon do włosów zniszczonych Dr. Plex,
  • odżywka do włosów zniszczonych Dr. Plex,
  • booster aminokwasowo-witaminowy Dr. Plex.

System Dr. Plex zawierający dużą dawkę keratyny to produkt o bardzo intensywnym działaniu, który jest niezbędny do przeprowadzenia kuracji, natomiast pozostałe produkty z powodzeniem można stosować również do codziennej pielęgnacji!

Nowa marka kosmetyków do pielęgnacji zniszczonych włosów Dr. Plex

Nowoczesne podejście od pielęgnacji włosów zniszczonych

Zniszczone włosy wymagają szczególnie intensywnej pielęgnacji. Kosmetyki Dr. Plex zostały opracowane z myślą o tym, by skutecznie wzmacniać ich strukturę, uzupełniać występujące w niej ubytki oraz zwiększać jej odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Domykają szczelnie łuski włosowe i uszczelniają je, dzięki czemu pasma stają się lśniące i gładkie, a woda nie odparowuje nadmiernie z ich wnętrza. Dr. Plex to nowoczesny sposób na piękne włosy!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej
Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej

2 komentarze na temat “Dr. Plex – nowa marka kosmetyków do włosów zniszczonych

  1. Bardzo ciekawy produkt. Już po pierwszym użyciu widać efekty, zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Polecam


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.