Dołącz do KLUBU AMBASADOREK TRUSTEDCOSMETICS.PL! Otrzymuj – co miesiąc – kosmetyki za darmo!

Dołącz do KLUBU AMBASADOREK TRUSTEDCOSMETICS.PL! Otrzymuj – co miesiąc – kosmetyki za darmo!

Rozdajemy kosmetyki za darmo! Chcesz je otrzymać również i Ty? Zostań Ambasadorką Kosmetyczną 2020 roku i co miesiąc otrzymuj od nas darmowe kosmetyki do testowania. Zmieniamy zasady w Klubie Testerek Kosmetycznych! Jak do niego dołączyć i co zrobić, żeby regularnie dostawać kosmetyczne upominki?

 

 

Jesteś pasjonatką perfum, makijażu lub pielęgnacji? Uwielbiasz prześwietlać składy kosmetyków drogeryjnych i niszowych? A może masz bzika na punkcie kosmetyków do włosów, lakierów do paznokci czy kosmetyków ekologicznych? Lubisz poznawać najnowsze gadżety kosmetyczne, które ułatwiają wykonywanie codziennych rytuałów kosmetycznych? Zapraszamy w inspirującą podróż po świecie kosmetyków — dziel się z nami swoją wiedzą i pomóż nam w edukacji świadomego społeczeństwa beauty konsumentów.

 

Dołącz do KLUBU TESTEREK KOSMETYCZNYCH!

Nie wymagamy od Ciebie, abyś była blogerką, vlogerką kosmetyczną, instablogerką czy beauty influencerką. Fajnie, jeśli masz własny blog czy kanał social media. Ale nie jest to konieczne! Jeśli interesujesz się nowinkami kosmetycznymi, najnowszymi trendami makijaż owymi, stylizacją paznokci, pielęgnacją cery, włosów i ciała czy perfumami to dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych na TrustedCosmetics.pl, czyli świadomych konsumentek, które dzielą się z innymi cennymi poradami, nowinkami kosmetycznymi, recenzjami kosmetyków, wiadomościami drogeryjnymi, wiedzą z zakresu pielęgnacji dla dzieci i dorosłych.

 

Klub Testerek Kosmetycznych – idą zmiany!

W 2020 roku zmieniamy zasady działania! Teraz upominków będzie mniej, ale za to postaramy się, aby były większe! Postanowiłyśmy, że będziemy rozpieszczać nasze najaktywniejsze Ambasadorki TrustedCosmetics.pl. I tak rezygnujemy z nagradzania 15 najaktywniejszych osób, które w każdym miesiącu pozostawią po sobie swój ślad w postaci pomocnych dla innych czytelniczek komentarzy.

 

Jak co miesiąc otrzymywać kosmetyki od Klubu Testerek Kosmetycznych TrustedCosmetics.pl?

Aby otrzymać od nas wyjątkowe i niezwykłe – unikalne TrustedBoxy, czyli pudełka kosmetyczne wypełnione niesamowitą zawartością wykonaj poniższe zadania:

1. Zbierz minimum 500 punktów zgodnie z PUNKTACJĄ W KLUBIE TESTEREK KOSMETYCZNYCH w miesiącu kalendarzowym.
2. Bądź aktywna w naszych social mediach.
3. Pozostaw co najmniej 15 pomocnych dla innych i wartościowych komentarzy pod artykułami na portalu TrustedCosmetics.pl
4. Do 5 dnia miesiąca kalendarzowego prześlij do nas w jednym mailu raport z działalności za poprzedni miesiąc kalendarzowy. (Przykład: do 5 lutego 2020 prześlij do nas raport z działalności w styczniu 2020 – wykaż wszystkie działania).

Dopiero spełnienie 4 powyższych punktów uprawnia Cię do odebrania jednego z 6 unikalnych TrustedBoxów. W każdym miesiącu mamy ich do rozdania limitowaną ilość – jedynie 6 sztuk!

 

Testuj kosmetyki z TrustedCosmetics.pl

Na czym polega główna zmiana? Dwie akcje, czyli najaktywniejsza czytelniczka miesiąca oraz Klub Testerek Kosmetycznych łączymy w jedną całość! Wszystko dlatego, że chcemy rozpieszczać najaktywniejsze Czytelniczki i obsypywać je TrustedBoxami wypełnionymi nowościami kosmetycznymi i upominkami! Również punktacja na 2020 rok została troszkę zmieniona!

Klub Testerek Kosmetycznych to:

  • mnóstwo nowości kosmetycznych każdego dnia,
  • udział w testach kosmetyków i konkursach,
  • możliwość wyrażania subiektywnej i szczerej opinii o kosmetykach,
  • minimum 6 upominków TrustedBoxów dla najbardziej aktywnych komentatorek w każdym miesiącu,
  • możliwość dzielenia się swoją kosmetyczną pasją.

 

Klub Testerek Kosmetycznych – dołącz do Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

Teraz masz możliwość poznawania nowości kosmetycznych, a także jeszcze zupełnie nieznanych kosmetyków w naszym kraju. Poznaj nas, odwiedzaj, zapraszaj innych… dołącz do Klubu Testerek Kosmetycznych, korzystaj z konkursów, akcji testowania kosmetyków i otrzymuj przesyłki kosmetyczne.

 

Jak zostać Ambasadorką TrustedCosmetics.pl i dołączyć do Klubu Testerek Kosmetycznych?

Nie musisz się nigdzie rejestrować! Po prostu zacznij działać, wypowiadać się i zbierać punkty zgodnie z punktacją, a my z uśmiechem i przyjemnością co miesiąc będziemy do Ciebie wysyłać TrustedBox wypełniony niezwykłymi kosmetycznymi perełkami, które sprawią Ci mnóstwo radości!

 

Jak zostać Ambasadorką TrustedCosmetics.pl i dołączyć do Klubu Testerek Kosmetycznych 2020

 

W styczniu wyzerowaliśmy Punktację w Rankingu TrustedCzytelniczek, tak aby od nowego roku dać każdemu szansę do działania! Powodzenia!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znów rozdajemy upominki! Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2020

Miło obserwować, że do grona Klubu Ambasadorek TrustedCosmetics.pl każdego dnia dołączają kolejne czytelniczki. Styczeń to pierwsze artykuły, pierwsze recenzje, a także mnóstwo wypowiedzi naszych Czytelniczek. Pierwsze punkty zostały przyznane. I…

Więcej
Z niecierpliwością czekamy na Twoją odpowiedź! KOSMETYCZNE HITY 2020 roku — konkurs!

KOSMETYCZNE HITY 2020 roku — konkurs!

Kosmetyki są niewątpliwie produktami, które często używamy w ciągu dnia. Służą nam do pielęgnacji ciała oraz twarzy, mycia i stylizacji włosów, ale także do makijażu. Ciekawi nas, jakie KOSMETYCZNE HITY…

Więcej

48 komentarzy na temat “Dołącz do KLUBU AMBASADOREK TRUSTEDCOSMETICS.PL! Otrzymuj – co miesiąc – kosmetyki za darmo!

  1. Po dluzszej nieobecnosci wracam do Was, mam nadzieje, ze znow bede sie dobrze bawic przy komentowaniu jak i testowaniu produktow od redakcji. 😊


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.