Doczepianie włosów – czemu to tak popularny zabieg i jakie są najpopularniejsze metody jego wykonania?

Artykuł sponsorowany

Doczepianie włosów – czemu to tak popularny zabieg i jakie są najpopularniejsze metody jego wykonania?

W ostatnich latach coraz większą popularnością wśród kobiet cieszą się długie włosy, z których można ułożyć wiele bajecznych, różnorodnych fryzur. Niestety nie wiele jest też pań, które mogą pochwalić się bujną burzą loków lub gęstą czupryną. Na szczęście wychodząc naprzeciw ich potrzebom, pojawiło się kilka metod przedłużania włosów. Poznajmy te najpopularniejsze, które cieszą się największym zainteresowaniem i nadają fryzurze efekt wow!

 

Przedłużanie włosów metodą kanapkową

Metoda kanapkowa to najpopularniejsza metoda przedłużania włosów. Polega na założeniu specjalnych dopinek, które potocznie nazywa się kanapkami. Doczepy umieszczane są za pomocą cienkiej, silikonowej taśmy pomiędzy kolejnymi pasmami naturalnych włosów, o czym więcej dowiesz się na https://mazfryzjerki.com/doczepianie-wlosow/. Co ważne przedłużanie włosów metodą kanapkową jest całkowicie niewidoczne, a co za tym idzie, można za jego pomocą wyczarować wiele ciekawych fryzur! Metoda kanapkowa jest także najtrwalszym sposobem na przedłużanie włosów, bo efekt dobrze zrobionych doczepów utrzymuje się nawet do sześciu miesięcy.

 

Przedłużanie włosów metodą keratynową

Drugą metodą jest keratynowe przedłużanie włosów. To równie popularne rozwiązanie, które jest nieco droższe i bardziej czasochłonne w wykonaniu niż przedłużanie włosów metodą kanapkową. Metoda keratynowa polega na łączeniu cienkich pasm naturalnych włosów z doczepianymi. Łączenia wykonane są z keratynowych zapinek tzw. łusek. Keratynowe przedłużanie włosów jest mniej trwałe, niż metoda kanapkowa i efekty utrzymują się około 3-4 miesięcy.

 

Przedłużanie włosów – czemu jest tak popularne?

Aby nasze włosy były długie, piękne, zdrowe i gęste wymagają od nas nieustannej pielęgnacji i częstej ingerencji fryzjera. To dość kosztowne i co ważne wymaga bardzo dużo czasu. Przedłużanie włosów, choć nie należy do najtańszych zabiegów fryzjerskich, pozwala osiągnąć natychmiastowy efekt w zaledwie kilka godzin. Wyniki metamorfozy są spektakularne i wiele ciekawych przykładów znaleźć można na https://mazfryzjerki.com. W dodatku jest to zabieg utrzymujący się na włosach przez kilka miesięcy i nie niszczy włosów, pozwalając w tym czasie naturalnym kosmykom na spokojny wzrost. Przedłużanie włosów, bez względu na metodę to coraz popularniejsza usługa, która dzięki naturalnemu efektowi z każdym rokiem zyskuje coraz większą rzeszę fanów.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Pielęgnacja włosów wysokoporowatych kosmetykami z perfumerii Sephora

Pielęgnacja włosów wysokoporowatych kosmetykami z perfumerii Sephora

Włosy wysokoporowate są wymagające w pielęgnacji. Wiem to z własnego doświadczenia. Znalezienie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów wysokoporowatych, a także dobranie zabiegów pielęgnacyjnych może być wyzwaniem. Przygotowałam kompendium wiedzy o…

Więcej
Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.