Do kogo trafią TrustedBoxy? Podsumowanie czerwcowej aktywności Czytelniczek

Do kogo trafią TrustedBoxy? Podsumowanie czerwcowej aktywności Czytelniczek

TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

Im więcej udzielasz się na portalu TrustedCosmetics.pl, tym więcej kosmetyków zyskujesz! Stworzyliśmy unikalny box kosmetyczny, który nie jest dostępny w sprzedaży. Stworzyliśmy je, by podziękować naszym Czytelniczkom za aktywność oraz odwiedzanie naszego portalu. TrustedBoxy wysyłamy około 10 każdego miesiąca, po podsumowaniu aktywności TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek. Do kogo wyślemy TrustedBoxy za majową aktywność.

 

Pierwszy raz w historii naszego portalu postanowiłyśmy zgodnie przyznać punkty premium za wyśmienite wykonanie filmików o filtrach Therapy Shower. Dziękujemy wszystkim testerkom tego kosmetycznego gadżetu pielęgnacyjnego za wykonanie recesji na czas. Dwie z nich tak nas zauroczyły, że zgodnie postanowiłyśmy przyznać im aż 500 punktów premium, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, że ich przygotowanie zajęło mnóstwo czasu, a ich autorki wnikliwie i bardzo precyzyjnie poznały produkty. Punkty premium trafiły do ZuzannaStyle oraz Diany, autorki bloga http://chanceleee.blogspot.com.

Jak każdego miesiąca również w maju z przyjemnością przyjmowaliśmy zgłoszenia do naszej bazy polecanych perfum oraz artykuły do publikacji. Dziękujemy za każdą Waszą aktywność na łamach naszego portalu.

 

Jakie atrakcje przygotowaliśmy na lipiec?

Poza Wyzwaniem Wakacyjny Poradnik Urodowy, które potrwa przez całe wakacje, zachęcamy Was także do lektury i wypowiadania się na temat kosmetyków zawierających składniki pochodzące morskich głębin i kojarzących się z morzem. Ponadto ruszył już projekt paznokciowy, do którego jakiś czas temu zapraszaliśmy osoby, których pasją jest zdobienie paznokci. Już wkrótce zaprezentujemy Wam intrygujące i pomysłowe pomysły na niebanalne stylizacje paznokci. Jeszcze w lipcu zaprosimy Was do udziału w kilku testach i konkursach. Również na sierpień przygotowaliśmy wyjątkowy temat miesiąca, w którym wyruszymy w intrygującą ciekawą podróż kosmetyczno-urodową.

 

Podsumowanie majowej aktywności Ambasadorek TrustedCosmetics.pl

Największą liczbę punktów w maju zdobyły:

 

Kolejne Certyfikaty dla TrustedCzytelniczek

Jeśli uzbierasz 150 punktów zgodnie z naszą punktacją w Rankingu Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, prześlemy Ci Certyfikat TrustedBlogerki, który wysyłamy do Ciebie pocztą wraz z kosmetycznym upominkiem. Jeśli posiadasz swój blog, to otrzymasz od nas również elektroniczny certyfikat, potwierdzający, że jesteś rzetelną blogerką — do wklejenia na Twój blog. Tym samym trafiasz do naszej Galerii Zasłużonych Blogerek.

 

Tytuł TrustedBlogerka VIP oraz zaproszenie do Galerii Zaufanych Blogerek otrzymują:

 

Gratulujemy i dziękujemy, że odwiedzacie nasz portal!

Sprawdź, na którym miejscu Ty znajdujesz się w Rankingu Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl w Rankingu TrustedCzytelniczek.

 

 

Zachęcamy do dalszej aktywności — mamy dla Was wiele TrustedBoxów

Przygotowaliśmy mnóstwo TrustedBoxów, które chętnie wysyłamy do Ambasadorek naszego portalu. Lubimy być pozytywnie zaskakiwane, zatem postanowiłyśmy, że teraz chętniej będziemy Was nagradzać punktami premium! Pamiętajcie, że czekamy na Wasze porady, wypowiedzi oraz sprawdzone patenty na letnią pielęgnację w Wyzwaniu Wakacyjny Poradnik Urodowy, oraz jeszcze przez chwilę czekamy na Wasze wypowiedzi w Plebiscycie Moja Ulubiona Drogeria.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Relacja z Blog Beauty Day 2018 Relacja z Blog Beauty Day 2018

Relacja z Blog Beauty Day 2018

Jest takie wydarzenie, które odbywa się w czasie targów kosmetycznych i fryzjerskich w Poznaniu, do którego mam sentyment. Mowa tutaj o spotkaniu blogerek kosmetycznych i blogerek fryzjerskich, które nazwano Blog…

Więcej
Wysyłamy kolejne TrustedBoxy Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w marcu 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w marcu 2018

W marcu wiele się działo! Nasza redakcja uczestniczyła w spotkaniu pt. Wiosenne Przebudzenie, na które zaprosiła nas Drogeria Jasmin oraz współorganizowała spotkanie blogerek kosmetycznych Blog Beauty Days, które odbyło się…

Więcej

13 komentarzy na temat “Do kogo trafią TrustedBoxy? Podsumowanie czerwcowej aktywności Czytelniczek

  1. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych :)Ja także dziękuje za przyznany tytuł 🙂
    Powiem szczerze,że to własnie nagranie filmiku sprawiło, że nie chciałam zgłosić się do testów. Może jakoś bym sobie poradziła, ale mam opory…

  2. Takie "uznaniowe punkty" to dosyć śliska sprawa… Tak jak i "uznaniowa premia" w pracy. Jak coś jest niejasne zawsze może budzić wątpliwości. 🙂


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.