Dlaczego warto wybrać lakiery hybrydowe?

Dlaczego warto wybrać lakiery hybrydowe?

Dla wielu kobiet stylizacja paznokci kojarzy się głównie z manicure hybrydowym. I nic w tym dziwnego – ten sposób wykonywania paznokci cieszy się ogromną popularnością. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego lakiery hybrydowe są tak często wybierane przez dużą część klientek w salonach, sprawdź poniższy artykuł, w których przedstawiamy korzyści manicure hybrydowego.

 

 

Trwałość stylizacji

Najważniejszą zaletą stylizacji hybrydowej jest to, że jest ona trwała i bardzo długo utrzymuje się na paznokciach. Klientka, po wykonaniu manicure, nie musi nadto martwić się o paznokcie np. podczas zmywania naczyń, co w przypadku standardowego lakieru może stanowić przeszkodę. Lakiery hybrydowe, nawet po kilku tygodniach, są w idealnym stanie i nie tracą z czasem na wyglądzie. Warto też dodać, że na paznokciach hybrydowych praktycznie nie widać zarysowań czy odprysków, dlatego, jeśli klientce zależy na długotrwałym efekcie, to zdecydowanie hybryda jest najlepszym wyborem.

 

Wygoda tworzenia stylizacji

Tworząc rozmaite wzory i zdobienia na paznokciach klientek, ważna jest precyzja. Lakiery hybrydowe będą tak długo umożliwiać poprawki na paznokciach, dopóki efekt nie zostanie utrwalony w lampie UV. Przy jakichkolwiek pomyłkach, wystarczy przetrzeć płytkę paznokcia cleanerem i rozpocząć pracę na nowo. Standardowy lakier hybrydowy wysycha nierównomiernie lub za szybko, co uniemożliwia kreatywne stylizacje.

 

Mnogość wzorów i zdobień

W manicure hybrydowym możliwe jest wykorzystanie pyłków, naklejek, folii transferowych, brokatów, a nawet własnoręcznie malowanych wzorów tworzonych przy użyciu pędzelków. W połączeniu z ogromną paletą kolorów i różnymi technikami wykonywania stylizacji, możliwości jest nieskończenie wiele, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia – twoja lub klientki.

 

Łatwość zapuszczania paznokci

Lakiery hybrydowe będą zbawieniem dla klientek, które zmagają się z łamliwymi i kruchymi paznokciami. Manicure hybrydowy pozwala zapuścić paznokcie i nadaje im sztywności, dzięki czemu nawet słaba płytka paznokcia będzie miała szansę na wzrost. Wystarczy wykorzystać odpowiednią bazę i nadbudować paznokieć, by wzmocnić jego właściwości. Oczywiście, na kondycję samych paznokci wpływa wiele czynników, jednak z pewnością wiele klientek zauważa różnicę, odkąd na ich dłoniach gości hybryda.

 

Naturalny wygląd

Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy, nanoszony cienkimi warstwami na płytkę paznokcia będzie prezentował się bardzo naturalnie. Szczególnie w porównaniu do paznokci żelowych, które są częstą alternatywą dla hybryd. Lakiery hybrydowe pozwalają uzyskać łagodniejszy efekt, bez nadmiernego osłabienia płytki.

 

Dla kogo manicure hybrydowy?

Znając już korzyści, można wysunąć pewne spostrzeżenia – dla kogo przeznaczony jest manicure hybrydowy? Stylizacja utrzymuje się przez kilka tygodni, dlatego na pewno będzie to świetny wybór dla kobiet, które oczekują nienagannego i długotrwałego wyglądu paznokci. Hybrydy to też dobra opcja dla kobiet, które nie mają cierpliwości do standardowych lakierów ze względu na ich łatwość uszkodzenia. Lakier hybrydowy równomiernie pokrywa płytkę kolorem i jest dość odporny na odpryskiwanie. Te klientki, które oczekują wzmocnienia paznokci również znajdą w tej metodzie rozwiązanie, ponieważ hybrydy chronią paznokcie przed łamaniem. Można więc śmiało stwierdzić, że jest to technika dla każdej klientki, niezależnie od tego, jaki manicure preferują na co dzień. Stylizacje z wykorzystaniem lakierów hybrydowych umożliwiają tworzyć różne efekty – od bardzo naturalnych i codziennych np. do biura po szalone i wielobarwne ozdobione brokatem i diamencikami.

Dlaczego warto wybrać lakiery hybrydowe?

Na sam koniec, chcemy przypomnieć, że tylko prawidłowo wykonana stylizacja z użyciem lakierów hybrydowych gwarantuje wyżej wymienione korzyści. Chcąc w pełni wykorzystać potencjał stylizacji hybrydowej, należy korzystać z wysokiej jakości produktów, które sprawdzą się w konkretnym przypadku. Jeśli poszukujesz lakierów do profesjonalnego użytku, sprawdź ofertę marki ReformA – reforma-polska.com/sklep/paznokcie/lakiery-hybrydowe – i ich produkty zapewniające jakość, ale też łatwość wykonywania stylizacji.

 

 

Artykuł promocyjny

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Trądzik u dorosłych a zaburzenia hormonalne

Trądzik u dorosłych a zaburzenia hormonalne

Trądzik to jedna z najczęściej występujących chorób skóry, która przede wszystkim dotyczy nadprodukcji łoju. Większości osób trądzik kojarzy się z wiekiem dojrzewania i obecną w tym czasie burzą hormonów, jednak…

Więcej
Szampon konopny — naturalny wybór dla Twoich włosów

Szampon konopny — naturalny wybór dla Twoich włosów

Poszukiwania idealnego szamponu nigdy nie są łatwe. Skuteczny produkt tego typu powinien dokładnie doczyszczać skórę głowy, nie podrażniać jej i być łagodny dla włosów. Kluczem do przemyślanej i efektywnej pielęgnacji…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.