Diamenty Beauty

Diamenty Beauty

Diamenty Beauty – zaufane produkty i usługi!

logo_konkursu_diamenty_beauty

Prestiżowy Plebiscyt Diamenty Beauty to  możliwość pokazania swojego wyjątkowego produktu, linii kosmetyków lub usługi kosmetycznej. Doskonale buduje świadomość marki kosmetycznej, hurtowni kosmetycznej czy salonu kosmetycznego oraz pomaga w promocji i wyróżnieniu się na tle konkurencji.

 

Doceniamy produkty i usługi z branży zdrowia i urody!

 

Poznaj laureatów Prestiżowego Plebiscytu w branży beauty:

 

Zapraszamy do udziału w:

 • XIV jesienno-zimowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm "Diamenty Beauty"
 • XV wiosenno-letniej edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm "Diamenty Beauty"

 

Chętnie nagrodzimy wyróżniające się na tle konkurencji usługi i produkty.

Jeśli Twój produkt, firma, linia kosmetyków lub usługa jest nowatorska, innowacyjna i nowoczesna zgłoś ją do naszego konkursu. Masz szansę otrzymać Prestiżowy certyfikat "Diamenty Beauty", którym nagrodzimy wyłącznie liderów rynku. Docenimy firmy, które osiągnęły sukces, dzięki otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności oraz wprowadzaniu zmian.

 

 

Kto ma szansę na wyróżnienie w Plebiscycie Diamenty Beauty?

Do udziału Konkursie "Diamenty Beauty" zapraszamy firmy różnych branż zdrowia i urody, bez względu na wielkość i status prawny. Szansę na certyfikat i godło promocyjne "Diamenty Beauty" mają produkty, usługi, firmy i linie kosmetyków odznaczające się wysoką jakością oraz:

 • znajdują się w gronie najlepszych produktów, usług, firm i marek dostępnych na rynku z szeroko rozumianej branży zdrowia i urody;
 • idealnie odpowiadają na potrzeby konsumentów;
 • posiadających wysoką jakość i wartość dla klientów;
 • są wyjątkowe i odróżniają się od konkurencji;
 • inwestują w interesujące, oryginalne, innowacyjne rozwiązania produktowe i usługowe.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń.

Zgłoszenia do:

 • XIV jesienno-zimowej przyjmujemy w terminie do 7 stycznia 2024.
 • XV wiosenno-letniej przyjmujemy w terminie do 31 maja 2024.

 

Jak dokonać zgłoszenia?

Warunkiem udziału w konkursie jest dokonanie zgłoszenia poprzez przesłanie na adres Redakcji TrustedCosmetics.pl pocztą tradycyjną bądź kurierem:

 • wypełnionego zgłoszenia,
 • kilku zdjęć (lub również baneru) produktu/usługi/firmy/marki na pendrive lub mailowo w formacje jpg,
 • potwierdzenia dokonania opłaty weryfikacyjnej za zgłoszenie do konkursu w terminie ustalonym przed Redakcję TrustedCosmetics.pl oraz ogłoszonym na stronie internetowej www.trustedcosmetics.pl,
 • informacji prasowej zawierającej następujące dane: nazwa i opis produktu, data wprowadzenia na polski rynek, skład, atesty, przeznaczenie, zdobyte nagrody;
 • w przypadku kosmetyków i suplementów diety prosimy o dołączenie minimum 2 zgłaszanych produktów w celu przetestowania przez Jury;
 • w przypadku produktów o wartości jednostkowej powyżej 1.000 zł zgłaszający może dostarczyć tylko 1 egzemplarz do przetestowania i oceny Jury podczas obrad.

 

Opłata weryfikacyjna

Opłata weryfikacyjna (konkursowa) za zgłoszenie 1 produktu/firmy/usługi/marki – 1000 zł netto.

W przypadku zgłoszenia firmy, marki bądź linii kosmetyków zawierającej powyżej 10 produktów opłata za zgłoszenie wynosi 2000 zł netto.

Jeśli w danej edycji konkursu firma zgłosi więcej niż pięć produktów/usług/marek, opłata za piąty i każdy kolejny produkt/usługę/markę danej firmy zostaje obniżona o 30 proc.

 

Ogłoszenie wyników.

Wyniki konkursu "Diamenty Beauty" ogłosimy na łamach naszego portalu:

 • XIV jesienno-zimowej edycji w lutym 2024
 • XV wiosenno-letniej edycji w lipcu 2024

 

"Diamenty Beauty" to promocja wyróżniających się firm oraz zaufanych produktów i usług w branży zdrowia i urody!

 

Zgłoś udział w Plebiscycie Diamenty Beauty:

 • do XIV edycji – jesień/zima 2023/24 – na zgłoszenia czekamy do 7 stycznia 2024
 • do XV edycji – wiosna/lato 2024 – na zgłoszenia czekamy do końca maja 2024

 

Zgłoszenie w pdf – kliknij.

Zgłoszenie w pliku doc – kliknij.

 

Regulamin konkursu – kliknij.

Nagrody Diamenty Beauty i godło jakości – prestiżowy konkurs w branży beauty

Do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Diamenty Beauty" zapraszamy producentów i dystrybutorów kosmetyków, salony kosmetyczne i fryzjerskie, hurtownie kosmetyczne oraz kliniki medycyny estetycznej. Dwa razy w roku, spośród nadesłanych zgłoszeń redakcyjne jury wybiera kosmetyki, usługi i linie kosmetyczne, które nagradza elegancką i wyjątkową statuetką potwierdzającą zdobycie tytułu Diamenty Beauty oraz godłem jakości, które można wykorzystywać we wszelkiej komunikacji marketingowej.

 

Diamenty Beauty – nagrody kosmetyczne dla najlepszych kosmetyków i usług w branży beauty

Prestiżowy Plebiscyt Diamenty Beauty to doskonała możliwość pokazania swojego wyjątkowego produktu, linii kosmetyków lub usługi kosmetycznej. Doskonale buduje świadomość marki kosmetycznej, hurtowni kosmetycznej czy salonu kosmetycznego oraz pomaga w promocji i wyróżnieniu się na tle konkurencji.

W każdej edycji konkursu doceniamy kosmetyki i usługi kosmetyczne, wyróżniając i nagradzając te wyróżniające się działaniem, opakowaniami, składem oraz funkcjonalnością. Zawsze wnikliwie przeglądamy zgłoszenia, a każdy kosmetyk i usługę beauty nagrodzoną Diamentem Beauty przez redakcję TrustedCosmetics.pl prezentujemy na łamach portalu kosmetyczno-urodowego oraz na popularnym kobiecym blogu lifestylowym SposobyNaZycie.pl. To nie tylko doskonała forma promocji, ale również sposób budowania silnej marki beauty, która pozostaje w pamięci konsumentów.

 

Diamenty Beauty – zaufane kosmetyki i usługi kosmetyczne

Do ogólnopolskiego konkursu Diamenty Beauty, w którym poszukujemy najlepszych produktów i usług kosmetycznych. Przyjmujemy zgłoszenia kosmetyków wegańskich, kosmetyków luksusowych, kosmetyków ekologicznych, kosmetyków do pielęgnacji zarostu, perfum, książek o kosmetykach i urodzie, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, kosmetyków do pielęgnacji ciała, kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz usługi kosmetyczne, usługi fryzjerskie i godne polecenia zabiegi oferowane przez gabinety spa czy kliniki medycyny estetycznej.
Nagroda Diamenty Beauty wskazuje na liderów z branży beauty dla najlepszych. Potwierdza wysoką jakość kosmetyków oraz profesjonalizm usług w branży beauty.

41 komentarzy na temat “Diamenty Beauty


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.