Diamenty Beauty

Diamenty Beauty

Diamenty Beauty – zaufane produkty i usługi!logo_konkursu_diamenty_beauty

 

Doceniamy produkty i usługi z branży zdrowia i urody!

 

LISTA LAUREATÓW V edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2019

LISTA LAUREATÓW IV edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2019

LISTA LAUREATÓW Diamenty Beauty 2018

LISTA LAUREATÓW Diamenty Beauty 2017

LISTA LAUREATÓW Diamenty Beauty 2016

 

Zapraszamy do udziału w:

 • VII wiosenno-letniej edycj Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm "Diamenty Beauty".
 • VIII jesienno-zimowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm "Diamenty Beauty".

 

Chętnie nagrodzimy wyróżniające się na tle konkurencji usługi i produkty.

Jeśli Twój produkt, firma, linia kosmetyków lub usługa jest nowatorska, innowacyjna i nowoczesna zgłoś ją do naszego konkursu. Masz szansę otrzymać Prestiżowy certyfikat "Diamenty Beauty", którym nagrodzimy wyłącznie liderów rynku. Docenimy firmy, które osiągnęły sukces, dzięki otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności oraz wprowadzaniu zmian.

 

 

Kto ma szansę na wyróżnienie?

Do udziału Konkursie "Diamenty Beauty" zapraszamy firmy różnych branż zdrowia i urody, bez względu na wielkość i status prawny. Szansę na certyfikat i godło promocyjne "Diamenty Beauty" mają produkty, usługi, firmy i linie kosmetyków odznaczające się wysoką jakością oraz:

 • znajdują się w gronie najlepszych produktów, usług, firm i marek dostępnych na rynku z szeroko rozumianej branży zdrowia i urody;
 • idealnie odpowiadają na potrzeby konsumentów;
 • posiadających wysoką jakość i wartość dla klientów;
 • są wyjątkowe i odróżniają się od konkurencji;
 • inwestują w interesujące, oryginalne, innowacyjne rozwiązania produktowe i usługowe.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń.

Zgłoszenia do:

 • VII wiosenno-letniej przyjmujemy w terminie do 31 maja 2020.
 • VIII jesienno-zimowej przyjmujemy w terminie do 31 grudnia 2020.

 

Jak dokonać zgłoszenia?

Warunkiem udziału w konkursie jest dokonanie zgłoszenia poprzez przesłanie na adres Redakcji TrustedCosmetics.pl pocztą tradycyjną bądź kurierem:

 • wypełnionego zgłoszenia,
 • kilku zdjęć (lub również baneru) produktu/usługi/firmy/marki na pendrive lub mailowo w formacje jpg,
 • potwierdzenia dokonania opłaty weryfikacyjnej za zgłoszenie do konkursu w terminie ustalonym przed Redakcję TrustedCosmetics.pl oraz ogłoszonym na stronie internetowej www.trustedcosmetics.pl,
 • informacji prasowej zawierającej następujące dane: nazwa i opis produktu, data wprowadzenia na polski rynek, skład, atesty,
 • przeznaczenie, zdobyte nagrody;
 • w przypadku kosmetyków i suplementów diety prosimy o dołączenie minimum 2 zgłaszanych produktów w celu przetestowania przez Jury;
 • w przypadku produktów o wartości jednostkowej powyżej 1.000 zł zgłaszający może dostarczyć tylko 1 egzemplarz do przetestowania i oceny Jury podczas obrad.

 

Opłata weryfikacyjna.

Opłata weryfikacyjna (konkursowa) za zgłoszenie 1 produktu/firmy/usługi/marki – 700 zł netto.

W przypadku zgłoszenia firmy, marki bądź linii kosmetyków zawierającej powyżej 10 produktów opłata za zgłoszenie wynosi 1500 zł netto.

Jeśli w danej edycji konkursu firma zgłosi więcej niż pięć produktów/usług/marek, opłata za piąty i każdy kolejny produkt/usługę/markę danej firmy zostaje obniżona o 30 proc.

 

Ogłoszenie wyników.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu "Diamenty Beauty" ogłosimy na łamach naszego portalu:

 • VI jesienno-zimowej edycji w lutym 2020
 • VII wiosenno-letniej edycji w lipcu 2020

 

"Diamenty Beauty" to promocja wyróżniających się firm oraz zaufanych produktów i usług w branży zdrowia i urody!

 

Zgłoś udział w Plebiscycie Diamenty Beauty:

 • do VII edycji – wiosna/lato 2020 – na zgłoszenia czekamy do końca maja 2020
 • do VIII edycji – jesień/zima 2020/21 – na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2020

 

Zgłoszenie w pdf – kliknij.

Zgłoszenie w pliku doc – kliknij.

 

Regulamin konkursu – kliknij.

Nagrody Diamenty Beauty i godło jakości – prestiżowy konkurs w branży beauty

Do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Diamenty Beauty" zapraszamy producentów i dystrybutorów kosmetyków, salony kosmetyczne i fryzjerskie, hurtownie kosmetyczne oraz kliniki medycyny estetycznej. Dwa razy w roku, spośród nadesłanych zgłoszeń redakcyjne jury wybiera kosmetyki, usługi i linie kosmetyczne, które nagradza elegancką i wyjątkową statuetką potwierdzającą zdobycie tytułu Diamenty Beauty oraz godłem jakości, które można wykorzystywać we wszelkiej komunikacji marketingowej.

 

Diamenty Beauty – nagrody kosmetyczne dla najlepszych kosmetyków i usług w branży beauty

Prestiżowy Plebiscyt Diamenty Beauty to doskonała możliwość pokazania swojego wyjątkowego produktu, linii kosmetyków lub usługi kosmetycznej. Doskonale buduje świadomość marki kosmetycznej, hurtowni kosmetycznej czy salonu kosmetycznego oraz pomaga w promocji i wyróżnieniu się na tle konkurencji.

W każdej edycji konkursu doceniamy kosmetyki i usługi kosmetyczne, wyróżniając i nagradzając te wyróżniające się działaniem, opakowaniami, składem oraz funkcjonalnością. Zawsze wnikliwie przeglądamy zgłoszenia, a każdy kosmetyk i usługę beauty nagrodzoną Diamentem Beauty przez redakcję TrustedCosmetics.pl prezentujemy na łamach portalu kosmetyczno-urodowego oraz w social mediach, co jest doskonałą formą promocji.

 

Diamenty Beauty – zaufane kosmetyki i usługi kosmetyczne

Do ogólnopolskiego konkursu Diamenty Beauty, w którym poszukujemy najlepszych produktów i usług kosmetycznych. Przyjmujemy zgłoszenia kosmetyków wegańskich, kosmetyków luksusowych, kosmetyków ekologicznych, kosmetyków do pielęgnacji zarostu, perfum, książek o kosmetykach i urodzie, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, kosmetyków do pielęgnacji ciała, kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz usługi kosmetyczne, usługi fryzjerskie i godne polecenia zabiegi oferowane przez gabinety spa czy kliniki medycyny estetycznej.
Nagroda Diamenty Beauty wskazuje na liderów z branży beauty dla najlepszych. Potwierdza wysoką jakość kosmetyków oraz profesjonalizm usług w branży beauty.

41 komentarzy na temat “Diamenty Beauty

 1. Świetnie, że takie wyróżnienia są przyznawane, dzięki temu my kupujący mamy możliwość wybrania najlepszych produktów. Brawo!

 2. Bardzo fajna reklama danej marki , nie ma nic lepszego niż zaufanie i wyrażanie dobrej opinii onjalosci . To naprawdę przyciąga klientów

 3. Już jestem ciekawa. Będę obserwować jakie marki będą najbardziej przykuwac moja uwagę 🙂 myślę że to jest bardzo fajne wyróżnienie dla marki.

 4. Będę zwracać uwagę na nagrodzone marki i bliżej im przyglądać skoro są tego warte i zostały wyróżnione.

 5. Super sprawa z tymi nagrodami. Nagrodzeni mają się z czego cieszyć. To duże wyróżnienie dla marki.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.