Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Popularny Plebiscyt Diamenty Beauty stał się kultowym wydarzeniem w branży kosmetycznej. A jego wyników wyczekują producenci i dystrybutorzy kosmetyków w Polsce i na świecie, ale także przedstawiciele największych sklepów kosmetycznych. Redakcja magazynu TrustedCosmetics.pl wraz z najpopularniejszą redaktor kosmetyczną w Polsce już od 7 lat mają odwagę nagradzać zdecydowanie wyróżniające się spośród konkurencji kosmetyki, zabiegi oraz linie i marki kosmetyczne. Poznaj listę laureatów XII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2023.

 

Nagrody kosmetyczne Diamenty Beauty — zupełnie inne niż wszystkie

W redakcji magazynu TrustedCosmetics.pl nie zależy nam, by promować bylejakość czy rozdawać nagrody w ilościach hurtowych. Zgodnie z naszą redakcyjną misją mamy odwagę, spośród mnóstwa nadesłanych zgłoszeń, wybierać tych najlepszych z najlepszych. Tym różnimy się od innych konkursów. Nie zamierzamy nagradzać tylko po to, by cieszyć się z długiej listy laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty 2023. Zdobycie nagrody Diamenty Beauty nie należy do najprostszych zadań. Wymaga stworzenia niezwykłej marki, oferowania niesamowitych produktów lub wyróżniających się usług, które spełniają wysokie wymagania jury konkursowego. Zamiast ilości laureatów stawiamy na ich jakość i wyjątkowość, co jest wyróżnikiem i cechą charakterystyczną naszego konkursu.

 

Plebiscyt Diamenty Beauty – buduj silną markę w branży kosmetycznej!

Konkurs Diamenty Beauty to niesamowite wydarzenie dla branży beauty, które na długo pozostaje w pamięci. Wynika to z faktu, że chcemy każdego laureata nagrodzić obszernym artykułem na łamach magazynu TrustedCosmetics.pl. Nasz konkurs dla firm z branży beauty wspierają medialnie także kobiecy blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl oraz portal biznesowy PolecanyBiznes.pl. Poza prestiżowymi statuetkami Diamenty Beauty 2023 laureaci otrzymają również godło jakości, którym można posługiwać się w niezmienionej formie we wszelkiej komunikacji marketingowej.

 

Lista laureatów XII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2023

Miło nam poinformować, że tym razem laureatami zostali:

1. Slavia Cosmetics
2. Linia Sielanka Dziewczyna jak malina
3. Marka produktów do pielęgnacji ust 88 Lips
4. CBDmed
5. Edukacyjna pasta do zębów Elgydium Timer
6. Boska Nails

W lutym na łamach magazynu TrustedCosmetics.pl przedstawimy bliżej sylwetki laureatów w oddzielnych artykułach. Opowiemy o naszych wrażeniach i odczuciach. Zdradzimy również kilka faktów z posiedzeń redakcyjnego jury. Już teraz możemy powiedzieć, że styczeń był dla nas bardzo pracowitym miesiącem.

– "Przeanalizowaliśmy ponad setkę zgłoszeń do Plebiscytu Diamenty Beauty 2023. Wnikliwie przyglądamy się wszystkim zgłoszonym produktom, usługom, markom. Podczas posiedzeń redakcji związanych z tym wyjątkowym konkursem dla branży beauty przetestowałyśmy mnóstwo kosmetyków i gadżetów kosmetycznych. Większość nie spełniła wysokich oczekiwań naszego jury, składającego się z ekspertek w branży beauty. Szukamy pośród nich tych naprawdę wyjątkowych, godnych polecenia, pod którymi możemy się podpisać i które z przyjemnością będziemy rekomendować. Nie zależy nam na tym, by rozdawać naszą nagrodę na prawo i lewo w ilościach hurtowych. A już niebawem podzielimy się w artykułach, czym zachwycili nas laureaci tegorocznej edycji konkursu" — podkreśla Renata Zielezińska — redaktor kosmetyczna, blogerka i influencerka, inicjatorka i pomysłodawczyni Plebiscytu Diamenty Beauty.

Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Jak zgłosić udział w XIII edycji Plebiscytu Beauty Diamonds Awards 2023?

Zainteresowanie udziałem w Plebiscycie Diamenty Beauty niezmiennie jest ogromne. Fakt ten napawa nas dumą i sprawia, że również w tym roku planujemy organizację kolejnej edycji konkursu. Już teraz możesz przesłać do nas mailem zgłoszenie do XIII edycji Plebiscytu Beauty Diamonds Awards 2023, by poddać się wnikliwej weryfikacji, testom i recenzji produktów i usług z branży beauty. Chcesz wiedzieć, czy oferujesz wyróżniające się, najlepsze i niezwykłe kosmetyki lub świadczysz usługi kosmetyczne inne niż wszystkie? Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Wydarzenia w branży beauty i targi kosmetyczne to wyjątkowa przestrzeń do spotkań konsumentów z przedstawicielami branży beauty. Zarówno konsumenci jak oraz producenci i dystrybutorzy kosmetyków wypatrują listy wszystkich targów i…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.