Diamenty Beauty 2021: Derma Instytut

Artykuł sponsorowany

Diamenty Beauty 2021: Derma Instytut

Do grona godnych zaufania i polecanych gabinetów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii dołącza Derma Instytut, który zdeklasował konkurencję w tej edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2021. Czym zachwycił nas Derma Instytut i co sprawiło, że okazał się najlepszą kliniką medycyny estetycznej według Redakcji TrustedCosmetics.pl?

 

 

Niektóre kobiety i mężczyźni w dzisiejszych czasach pragną wglądać jak młodzi bogowie. Poszukują innowacyjnych i najnowszych zabiegów odmładzających, wyszczuplają brzuch, powiększają usta, piersi czy pośladki, a także rysują kreski na powiekach niedopasowane do kształtu ich twarzy. Często osiągnięty efekt staje się groteskowy, ale tylko, gdy zabiegi te wykonywane są przez niekompetentne osoby.

 

Najlepsza klinika medycyny estetycznej w Polsce

Inaczej jest w Klinice Medycyny Estetycznej Derma Instytut, która wyznaje zasadę "po pierwsze nie szkodzić", a ponadto zdaje sobie sprawę, że medycyna estetyczna jest sztuką i ogromną odpowiedzialnością. Dlatego specjaliści Derma Instytut rekomendują jedynie sprawdzone metody oparte na rzetelnych danych naukowych.

 

Specjalista medycyny estetycznej i lingerista gwiazd i celebrytów

Derma Instytut to gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii we Wrocławiu oraz Warszawie, których założycielem jest Marcin Janusek – znany i ceniony wśród gwiazd specjalista medycyny estetycznej oraz Przemysław Łabędzki – utytułowany lingerista. Pacjenci korzystają z ich usług od 2015 roku, a filozofią kliniki stworzonej w 2020 roku jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty.

 

Medycyna estetyczna i kosmetologia – Wrocław i Warszawa

Derma Instytut to znane i cenione miejsca na mapach Wrocławia i Warszawy. Z usług specjalistów w tych placówkach medycyny estetycznej korzystają nie tylko gwiazdy i celebrytki, ale również kobiety i mężczyźni, którzy pragną poprawić mankamenty swojej urody. Derma Instytut oferuje szeroki wachlarz usług takich jak kosmetologia, makijaż permanentny, medycyna estetyczna, trychologia laseroterapia, ginekologia, urologia estetyczna oraz kroplówki witaminowe.

 

Niewątpliwie zalety Derma Instytut to:

  • Najnowocześniejsze terapie blisko natury
  • Unikalne techniki regeneracji skóry i zapobiegania procesom starzenia
  • Najlepsi specjaliści, stale pogłębiający swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą, znający trendy i nowości.
  • Wykwalifikowana kadra kliniki.
  • Stosowanie do wszystkich zabiegów jedynie produktów najwyższej jakości oraz korzystanie z najnowocześniejszych technologii
  • Indywidualne podejście do każdego klienta oraz personalizacja każdej wykonywanej usługi.
  • Wiele usług zarówno z zakresu medycyny estetycznej, jak i kosmetologii i trychologii.
  • Atrakcyjne promocje i możliwość wykupienia zabiegów na raty 0%.
  • Wiele nagród i niezwykła popularność kliniki medycyny estetycznej.

klinika medycyny estetycznej Derma Instytut Diamenty Beauty TrustedCosmetics.pl

Derma Instytut nagrodzone Diamentem Beauty 2021

Urzekła nas filozofia tej wyjątkowej Kliniki Medycyny Estetycznej, która brzmi "poprawiamy, nie zmieniamy". Doceniamy również szeroką gamę zabiegów w ofercie Derma Instytut oraz umiejętność ich dopasowania do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Sprawdzone metody oraz najnowocześniejsze terapie w zgodzie z naturą, a także chęć wydobywania naturalnego i indywidualnego piękna z każdej osoby naszym zdaniem sprawia, że Klinika Medycyny Estetycznej Derma Instytut nie tylko wyróżnia się na tle konkurencji, ale również zdecydowanie zasługuje na prestiżową nagrodę Diamenty Beauty. Godne podziwu według Redakcji TrustedCosmetics.pl i konkursowego jury jest niewątpliwie unikalne podejście do technik regeneracji skóry i przeciwdziałania procesom anty-aging oraz zabiegi regeneracyjne bazujące na najnowszych i zgodnych ze światowymi trendami doniesieniach naukowych, które zapewniają długofalowe efekty.

klinika medycyny estetycznej Derma Instytut Diamenty Beauty TrustedCosmetics.pl

Odwiedź Klinikę Medycyny Estetycznej Derma Instytut: https://dermainst.pl.

 

Artykuł promocyjny

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Dlaczego szczoteczka soniczna Seysso to najlepszy wybór dla zdrowia Twoich zębów?

Dlaczego szczoteczka soniczna Seysso to najlepszy wybór dla zdrowia Twoich zębów?

Dbając o zdrowie swoich zębów, warto zainwestować w odpowiednie narzędzia do codziennej higieny jamy ustnej. Jednym z nich jest szczoteczka soniczna Seysso, która dzięki swojej zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom…

Więcej
Za co kobiety kochają retinal od Medik8? Sprawdzamy!

Za co kobiety kochają retinal od Medik8? Sprawdzamy!

Brytyjska marka Medik8 jest znana z kosmetyków bazujących na zaawansowanych i innowacyjnych formułach. Tworzy produkty niezwykle skuteczne, a zarazem delikatne dla skóry. To kosmetyki, w których dochodzi do synergii najnowszych…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.