Dary Zdrowia Ulubioną Drogerią 2018 zdaniem Czytelników TrustedCosmetics.pl

Dary Zdrowia Ulubioną Drogerią 2018 zdaniem Czytelników TrustedCosmetics.pl

Są takie drogerie, które bardziej dbają o swoich klientów. Zabiegają o kontakt z nimi. A ponadto prowadzą interesujący dialog. W efekcie podejmowanych działań w rezultacie doskonale widać to, o co zabiegają wszyscy. A sekret do nawiązania trwałych relacji z klientem zna z cała pewnością Drogeria Dary Zdrowia – nagrodzona Tytułem Ulubiona Drogeria 2018 Roku zdaniem Czytelników TrustedCosmetics.pl.

 

Do tegorocznej edycji plebiscytu zgłosiło się 47 drogerii. Wiele z nich niestety nawet nie zaprosiło swoich klientów i sympatyków do udziału w zabawie, co widać było po 0 liczbie głosów. A niestety taki obraz może wskazywać na fakt, że drogerie te nie potrafią wypracować sobie zaufania u klientów.

 

– "Aktualnie obserwujemy, że drogerie i perfumerie toczą swoistą walkę na promocje. Każdego miesiąca inny sklep zaskakuje obniżkami cen, konkursami, przecenami i gratisami. My postanowiliśmy sprawdzić co na temat tych mniejszych, tych niszowych i tych większych Drogerii i Perfumerii sądzą konsumenci oraz czy sklepy kosmetyczne są otwarte na klienta i chętne do dialogu z nim.

Konkurs Ulubiona Drogeria – Świątynia Kosmetyków jest dla nas swoistym badaniem konsumenckim. Polega ono na głosowaniu SMS-owyn ma łamach naszego magazynu online, podczas którego sprawdzamy popularność danych sklepów kosmetycznych. Poza tym drogerie, które zebrały większą liczbę głosów, wykazywały duże zaangażowanie w działaniach w social media. Zachęcały sympatyków i klientów danej drogerii do oddania głosu. Tegoroczna edycja Konkursu Ulubiona Drogeria – Świątynia Kosmetyków pokazała, który ze sklepów nasi czytelnicy darzą największą sympatią i zaufaniem. Naszym zdaniem sklepy kosmetyczne otwarte na klientów i chętne do dialogu z nimi są godne uwagi i polecania. Poza tym – nawet jeśli są one mniejsze czy niszowe – wróżymy im świetlaną przyszłość. I prosimy – zawsze pamiętajcie o swoich klientach!" – wyznaje Renata Zielezińska, redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl.

 

Moja Ulubiona Drogeria 2018

Z radością informujemy, że zdaniem czytelników portalu TrustedCosmetics.pl Ulubioną Drogerią 2018 została Drogeria Dary Zdrowia. Zachęcamy do lektury artykułu pt. Dary Zdrowia — sklep z kosmetykami, suplementami i żywnością otwarty na potrzeby klientów.

Dary Zdrowia – sklep kosmetyczny z klasą!

Dary Zdrowia to sklep z naturalnymi kosmetykami i zdrową żywnością — inny niż wszystkie! Prowadzony przez pasjonatów, którzy przed wprowadzeniem produktu do swojej oferty wnikliwie przyglądają się jego recepturze i właściwościom. Na jego półkach znajdziesz kosmetyki Biolaven, kosmetyki Dr. Sante, kosmetyki Born to Bio, kosmetyki EC Lab, kosmetyki FitoKosmetik, szampony Fratti, kosmetyki Oma Gertrude, kosmetyki GorVita, kosmetyki Melica Organic, kosmetyki Nacomi, kosmetyki Natura Siberica, Kosmetyki Natura Siberica Oblepikha, kosmetyki NeoBio, kosmetyki Omia Laboratories, kosmetyki Organic Shop, kosmetyki Organic People, kosmetyki Planeta Organica, kosmetyki So’ Bio, kosmetyki Swati, kosmetyki Sylveco, kosmetyki Vianek, kosmetyki Babuszki Agafii, kosmetyki PuroBio, kosmetyki Rose of Bulgaria, kosmetyki CosNature oraz kosmetyki Go Cranberry. Szeroka oferta naturalnych, organicznych i ekologicznych kosmetyków sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w tej drogerii asortyment dla siebie.

 

 

Miałaś już okazję odwiedzić Ulubioną Drogerię 2018 Roku zdaniem Czytelników TrustedCosmetics.pl? Zajrzyj do sklepu z kosmetykami Dary Zdrowia!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

5 Diament Beauty 2019 Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin nagrodzony Diamentem Beauty 2019

Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin nagrodzony Diamentem Beauty 2019

Jest wiele drogerii i perfumerii, które odwiedzamy każdego dnia. Są też sklepy kosmetyczne z wypełnione rokującymi markami kosmetycznymi z Europy i innych kontynentów. To właśnie przedstawicielem takich, wyróżniających się na…

Więcej
3 Diament Beauty 2019 Firma Indigo Nails Lab nagrodzona Diamentem Beauty 2019!

Firma Indigo Nails Lab nagrodzona Diamentem Beauty 2019!

Trzeci Diament Beauty 2019 trafia do firmy Indigo Nails Lab. Dlaczego postanowiliśmy nagrodzić tę polską firmę z branży kosmetyki profesjonalnej? Poznaj bliżej firmę Indigo. A może już używałaś preparatów marki…

Więcej

4 komentarze na temat “Dary Zdrowia Ulubioną Drogerią 2018 zdaniem Czytelników TrustedCosmetics.pl

  1. Serdecznie dziękujemy naszym Klientkom i Klientom za poparcie nas w konkursie. A także Czytelniczkom TrustedCosmetics.pl za danie nam szansy. Dziękujemy Redakcji za danie nam możliwości zaprezentowania się.
    Obiecujemy, że postaramy się utrzymać standard i ciągle dążyć do lepszego zaspokajania Waszych, Drogie Panie, życzeń. Dziękujemy za głosy poparcia zarówno w głosowaniu, jak i w realu. Wszystkim życzymy szczęśliwego Nowego Roku.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.