Bitwa na pędzle – Wizażystko, Makijażystko zgłoś swój udział!

Bitwa na pędzle – Wizażystko, Makijażystko zgłoś swój udział!

Wizażystko, Makijażystko weź udział w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Policealną Szkołę Artystyczną Marzeny Daleckiej z siedzibą we Wrocławiu. 29 maja 2015 roku w samym sercu Wrocławia, w klubie Il Gusto odbędzie się VI edycja artystycznych zmagań wśród autorów, którzy prześlą zgłoszenie na to wydarzenie.

 

W tym roku Organizatorzy zaproszą do podróży w wiek pary zachowując jednak futurystyczny kurs myślowy, czyli STEAMPUNK we Wrocławiu!

STEAMPUNK, czyli przywołanie ery rewolucji technicznej połączonej z futuryzmem. Uczestnicy konkursu, oprócz makijaży związanych z tematem, wykonują także stylizację całej sylwetki, więc całe patio klubu Il Gusto zapełni się postaciami rodem z epoki wiktoriańskiej.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać projekt makijażu na adres e-mail a w odpowiedzi Organizatorzy prześlą formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać do nas.

Podczas trwania konkursu będziemy mogli podziwiać pracę wizażystów, jak również występ
wrocławskiej wokalistki Olgi Zięby, wykładowcy w Artystycznej szkole Marzeny Daleckiej.

Najlepsze prace uczestników Bitwy na pędzle zostaną nagrodzone upominkami.

Informacje o konkursie znajdują się na stronie: Bitwa na pędzle!

 

bitwa na pędzle

 

Portal urodowy TrustedCosmetics.pl to wyjątkowe źródło informacji o nowościach kosmetycznych oraz wydarzeniach z branży beauty.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne marzec 2024

Nowości kosmetyczne marzec 2024

Wypatruję premier kosmetyków, perfum i gadżetów kosmetycznych niemal każdego dnia. Śledzę je jako kosmetykomaniaczka i pasjonatka branży beauty. Wybieram spośród nich kilka w każdym miesiącu, by zaprezentować je światu. Poznaj…

Więcej
Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Wiele z nas już ma swój ulubiony zapach, ale wiele wciąż szuka "tego jedynego". Czy znacie perfumy Tom Ford? Sprawdźcie, czym charakteryzują się te perfumy, jakie zapachy są sztandarowe dla…

Więcej

2 komentarze na temat “Bitwa na pędzle – Wizażystko, Makijażystko zgłoś swój udział!

    1. APC Cosmetics, prosimy o przesłanie relacji z tej imprezy. Będzie nam bardzo miło ją przybliżyć naszym Czytelniczkom.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.