Beauty Mission – projekt dla Uzależnionych od Piękna

Beauty Mission – projekt dla Uzależnionych od Piękna

W ramach promocji kobiecych firm warto przyjrzeć się projektowi Beauty Mission. Projekt Beauty Mission to kompilacja działań związanych z urodą, biznesem i pasją jego twórczyni – Doroty Oyrzanowskiej. Aż trudno w to uwierzyć, że nazwa, tematyka i plan działania Beauty Mission, powstał w jedną noc. Czasem tak jest, że najlepsze pomysły rodzą się w jak najmniej oczekiwanych momentach. Dzisiaj pod egidą Beauty Mission działa prężnie rozwijający się portal internetowy, agencja eventowa oraz eMagazyn.

 

Portal Beauty Mission powstał w 2013 roku. W roku 2015 firma RODENBERGER uzyskała dofinansowanie unijne na jego dalszy rozwój i projekty. Beauty Mission to nie tylko strona w Internecie – to ludzie, którzy go tworzą i działania, które promują, organizują, wdrażają. To miejsce pełne pasji i dobrej energii, która uzależnia!

Celem Beauty Mission jest stworzenie przestrzeni, gdzie można uzyskać przydatną wiedzę z zakresu m.in.: kosmetyki (również kolorowej), medycyny estetycznej, kosmetologii, trendów eko, jak również strefy, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoim przeżywaniem codziennego piękna. Ideą przewodnią Beauty Mission jest budowanie świadomości konsumenckiej rynku beauty. "Na łamach Beauty Mission staramy się opisywać trendy panujące w branżach urodowych oraz na mapie eko. Przybliżamy Czytelnikowi zarówno rynek polski, jak i zagraniczny, opisujemy rzetelnie zabiegi, produkty kosmetyczne, tendencje oraz interesujące imprezy". – mówi Dorota Oyrzanowska, właścicielka firmy RODENBERGER i dodaje: "Od 2015 roku rozszerzyliśmy swoje działania o nowe kategorie takie jak: zdrowie, biznes, kultura i sztuka, motoryzacja i moda. Oprócz Kobiet, zapraszamy także Mężczyzn. Dodaliśmy również zakładkę poświęconą Dzieciom, bo bez nich Świat byłby pozbawiony piękna".

Beauty Mission to pierwszy na rynku, ekspercki eMagazyn, stworzony z myślą o kobietach i przez kobiety. To poradnik i inspiracja dla świadomych kobiet, chcących inwestować w siebie i swój wygląd. Beauty Mission pomaga w wiarygodny sposób, odnaleźć się w bogatej ofercie produktów i usług, którą proponuje współczesny rynek. Dostarcza informacji i podpowiada, z czego współczesna kobieta może korzystać. Przekrój poruszanych tematów jest bardzo szeroki od głównego tematu, jakim jest uroda i zdrowie, przez modę, ekologię, biznes, podróże, dom, kończąc na psychologii, kulturze & sztuce czy motoryzacji.

Beauty Mission podąża za panującymi trendami, a w wielu przypadkach również wyznacza nowe! "Chcemy, aby eMagazyn był inspiracją dla Czytelniczek do odkrywania i cieszenia się pięknem otaczającego nas świata, korzystania z profesjonalnych usług i produktów oraz rekomendacją miejsc, gdzie odpoczynek, relaks czy codzienność nabierają specjalnego znaczenia". – mówi Dorota Oyrzanowska.

Od 2016 roku magazyn Beauty Mission dostępny jest w Internecie. Nowe medium znacznie zwiększyło dostępność magazynu i rozszerzyło zakres jego dotarcia. eMagazyn obejmuje teraz swoim zasięgiem całą Polskę, ale również jest dostępny dla zagranicznych Czytelników.

Pozostała działalność Beauty Mission

Oprócz portalu i e-Magazynu, projekt Beauty Mission skupia się na organizacji i wspieraniu konferencji tematycznych dla kobiet, organizacji kobiecych, obejmuje patronatem ciekawe wydarzenia w Polsce. Dodatkowo działa charytatywnie, promuje młode talenty i ciekawe osoby, jak również przedsięwzięcia i imprezy. Beauty Mission zawsze jest obecne tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Prowadzi kanał Beauty Mission TV, gdzie prezentuje filmy nakręcone dla Partnerów projektu.

 

Eksperci Beauty Mission

To jednak nie wszystko. Aby być atrakcyjnym dla swoich Odbiorców, Beauty Mission stawia sobie za cel współpracę z ekspertami, profesjonalistami, aby wiedza, którą przekazuje, była poparta doświadczeniem i pasją.

Nie czekaj. Już dzisiaj dołącz do grona Uzależnionych od Piękna!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Najnowsze trendy beauty według Avon

Najnowsze trendy beauty według Avon

Czy gładka cera bez zmarszczek to nadal najważniejszy trend pielęgnacji? Jakie czynniki decydują o wyborze kosmetyków i preparatów do codziennej pielęgnacji skóry? Według najnowszego raportu "Future of Beauty Report 2024"…

Więcej
Makijaże gwiazd z Gali MET – jakimi kosmetykami je wykonasz?

Makijaże gwiazd z Gali MET – jakimi kosmetykami je wykonasz?

Za nami już 77. Festiwal Filmowy w Cannes. Jak co roku na Lazurowym Wybrzeżu zagościły największe gwiazdy kina. To także z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń świata mody. Co roku…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.