Beauty Diamonds Awards – rozpoznawalność marki, PR i wyróżnienie na tle konkurencji

Beauty Diamonds Awards – rozpoznawalność marki, PR i wyróżnienie na tle konkurencji

Beauty Diamonds Awards to nagroda dla marek i firm posiadających w swojej ofercie estetyczne, skuteczne produkty oraz usługi, które są kompleksowo punktowane i oceniane. Pod uwagę bierzemy ich składy, estetykę, użyteczność, skuteczność działania, właściwości kosmetyczne i innowacyjność. Jako ekspertki z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej jesteśmy wymagającymi konsumentkami. Właśnie dlatego zdobycie nagrody kosmetycznej Diamenty Beauty tak bardzo cieszy. Poznaj powody, które przekonają Cię do poddania się surowej ocenie jury oraz nadesłania zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu Diamenty Beauty.

 

 

Korzyści z udziału w Plebiscycie Diamenty Beauty

Bez względu na wielkość firmy czy oferty produktów lub usług istnieje szereg korzyści płynących z udziału w Plebiscycie Diamenty Beauty, które wykraczają daleko poza zdobycie prestiżowej i wyjątkowo stylowej statuetki. Zastanawiasz się, czy przesłać zgłoszenie do kolejnej edycji Beauty Diamonds Awards i poddać się surowej ocenie jury? Poznaj dowody, które Cię przekonają!

 

Świetny marketing i PR dla produktów i usług z branży beauty

Nie publikujemy krótkiej listy zawierającej jedynie nazwy laureatów naszego konkursu. Przygotowujemy obszerne artykuły dotyczące każdego laureata Beauty Diamonds Awards, a to pozwala nam kompleksowo przedstawić korzyści płynące z jego wyboru. Taki artykuł na łamach najpopularniejszego bloga magazynu kosmetycznego TrustedCosmetics.pl, który łączy konsumentki z branżą beauty i jest prowadzony przez najpopularniejszą w Polsce redaktor kosmetyczną, sprawia, że nagroda Diamenty Beauty ułatwia budowanie silnej marki laureatom, zwiększa ich rozpoznawalność oraz pomaga w promocji. Nie tylko wśród nowych klientów, ale również wśród największych drogerii i dystrybutorów kosmetyków w Polsce i na świecie, bo z licznych rozmów z nimi doskonale zdajemy sobie sprawę, że wnikliwie śledzą oni działania naszej redakcji. Dodatkowo sylwetki laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty zostają również zaprezentowane w artykule na popularnym polskim blogu lifestylowym SposobyNaZycie.pl.

 

Idealny powód do komunikacji z sympatykami marki

Czy istnieje lepszy powód, by powiadomić klientów na blogu, stronie internetowej, w social mediach czy poprzez newsletter i przekazać im fantastyczne wieści? Wystarczy odsyłać ich do artykułu opisującego zalety Twoich produktów i usług, zawierającego wnikliwą opinię jury konkursu Diamenty Beauty. Poza tym to materiał przygotowany przez ekspertki z branży beauty. Dzięki niemu sprawisz, że konsumenci zyskają jasne i konkretne argumenty, które skłonią ich do zakupu Twoich kosmetyków i usług kosmetycznych, bez względu na to, czy są to nowości kosmetyczne, czy są dostępne od kilku lub kilkunastu lat.

 

Wyróżnienie na tle konkurencji – rekomendacja produktów i usług

Zdobycie nagrody Beauty Diamonds Awards to pozytywny sposób na odróżnienie się od konkurencji i rekomendacja dla Twojej firmy. Wielu konsumentów ma problem z doborem kosmetyków podczas zakupów w drogeriach czy sklepach z kosmetykami oraz z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego dla siebie zabiegu. Jeśli chcesz im w tym pomóc, doskonałym rozwiązaniem jest udział w Plebiscycie Diamenty Beauty. Jury konkursowe wnikliwie przygląda się każdemu zgłoszeniu, testuje produkty i usługi, by wyróżniać te niezwykłe i warte polecania.

 

Prosty sposób promocji nowości kosmetycznych w Polsce i na świecie

Obserwujemy, że w konkursie Beauty Diamonds Awards udział bierze coraz więcej zagranicznych marek kosmetycznych, które dotąd były nieznane w naszym kraju. Również polscy producenci kosmetyków i niewielkie manufaktury kosmetyczne, a także znane już na świecie i popularne firmy kosmetyczne chętnie zgłaszają do konkursu Diamenty Beauty zarówno swoje bestsellery, jak i najnowsze kosmetyki, perfumy i gadżety kosmetyczne, które dopiero niedawno wprowadzili do swojej oferty. Trend ten pokazuje, że udział w Plebiscycie Diamenty Beauty to efektywny sposób promocji kosmetyków i usług kosmetycznych w Polsce i za granicą.

 

Rzetelna i wnikliwa opinia o kosmetykach i usługach kosmetycznych

Przygotowany przez najpopularniejszą w Polsce redaktor kosmetyczną – która jest nie tylko pasjonatką branży beauty i influencerką beauty, ale także promotorką kosmetyczną – obszerny artykuł z recenzją i opinią o laureatach konkursu sprawia, że producenci i dystrybutorzy kosmetyków, a także specjaliści ds. marketingu i promocji kosmetyków tak chętnie wypełniają zgłoszenia i przesyłają kosmetyki, perfumy czy najnowsze gadżety kosmetyczne do oceny w Plebiscycie Diamenty Beauty. W ten sposób, jeśli produkt lub usługa rzeczywiście zachwycą jury, otrzymują ni rzetelną i wnikliwą opinię nie tylko o właściwościach i działaniu, ale również składach czy estetyce produktu w postaci obszernej recenzji publikowanej w magazynie TrustedCosmetics.pl oraz wzmianki na popularnym kobiecym blogu lifestylowym SposobyNaZycie.pl.

 

Wieloletnia promocja laureatów Beauty Diamonds Awards

Poza piękną, elegancką i prestiżową statuetką, laureaci otrzymują niezwykłe i wpadające w oko godło jakości, które jest niczym pieczątka redakcji magazynu kosmetycznego TrustedCsmetics.pl. Zatem promocja nagrodzonych w Plebiscycie Diamenty Beauty laureatów nie kończy się z chwilą ogłoszenia wyników. Po pierwsze obszerny artykuł promujący laureata pozostaje na stałe na stronie, a to oznacza, że pozytywnie wpływa na pozycjonowanie produktu lub marki online oraz jego rozpoznawalność. Dodatkowo zarówno tytułu, jak i godła Plebiscytu Diamenty Beauty, koniecznie wraz z rokiem przyznania nagrody, można używać bez ograniczeń przez wiele lat. Zaufanie i wiarygodność kosmetyków i usług kosmetycznych związane z wyróżnieniem w Beauty Diamonds Awards może odgrywać kluczową rolę w podjęciu przez klientów decyzji o wyborze produktów lub usług.

Beauty Diamonds Awards - rozpoznawalność marki, PR i wyróżnienie na tle konkurencji

Branżowa nagroda kosmetyczna Beauty Diamonds Awards to świetne narzędzie marketingowe, które upamiętnia ciężką pracę firmy i daje mnóstwo możliwości związanych promocją. Rozpoznawalność marki otwiera drzwi do znalezienia nowych sposobów dystrybucji oraz wejścia na rynki zagraniczne.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej
Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.