Beauty Diamonds Awards 2022. Prestiżowe nagrody kosmetyczne tylko dla najlepszych

Artykuł sponsorowany

Beauty Diamonds Awards 2022. Prestiżowe nagrody kosmetyczne tylko dla najlepszych

Plebiscyt Diamenty Beauty (Beauty Diamonds Awards) to wyjątkowe wydarzenie dla branży beauty, które odbywa się dwa razy w roku. Zakończyliśmy XI edycję najlepszego konkursu kosmetycznego. Do redakcji spłynęły setki zgłoszeń, a złożone z pasjonatek kosmetycznych oraz najpopularniejszej redaktor kosmetycznej jury kolejny raz miało odwagę nagrodzić jedynie tych najlepszych w branży. Do kogo tym razem trafią prestiżowe nagrody kosmetyczne Diamenty Beauty 2022?

 

 

Prestiżowy tytuł Diamenty Beauty 2022 jedynie dla najlepszych w branży kosmetycznej

Mamy odwagę, by w konkursie Diamenty Beauty nagradzać tylko najlepsze nowości kosmetyczne oraz perfumy, kosmetyki i gadżety, marki kosmetyczne, a także gabinety i usługi kosmetyczne. Nie zamierzamy przyznawać nagrody kosmetycznej Diamenty Beauty każdej firmie, która przesłała zgłoszenie konkursowe. Nie zależy nam, by w Beauty Diamonds Awards nagradzać setki laureatów. Jesteśmy dumni, że potrafimy wybrać marki, kosmetyki czy usługi, które rzeczywiście są innowacyjne oraz godne polecenia. Naszą redakcyjną misją jest wyszukiwanie i rekomendowanie jedynie godnych polecenia i najwyższej jakości kosmetyków, gadżetów kosmetycznych, marek kosmetycznych oraz usługi i gabinetów kosmetycznych. Ten fakt daje nam poczucie, że nasza codzienna praca ma ogromny sens. Mamy odwagę iść pod prąd i działać zgodnie z naszymi założeniami, by pokazywać konsumentom laureatów Diamenty Beauty, których nigdy się nie wstydzimy, ponieważ zaskakują nas jakością i efektami działania.

Co więcej, wiele firm, którym dotąd nie udało się spełnić wysokich oczekiwań naszego redakcyjnego jury, udoskonala receptury kosmetyków czy usługi kosmetyczne. W kolejnych edycjach przesyłają oni zgłoszenie do konkursu Beauty Diamonds Awards. Jest to dla nas podpowiedź, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie, ponieważ zmieniamy oblicze branży beauty.

 

Lista laureatów XI edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2022

  • Oligopeptide-1 & Caviar Hydrating Essence Mediect
  • Mega Base Milky White Victoria Vynn
  • Estetica
  • Żel złuszczający naskórek Gold Essence Musthave
  • Leontopodium Alpinum Peptide Renewal Oil Mediect
  • Marka SkinLovers
  • Maść ochronna na pękające pięty z oliwą ozonowaną Cracked Heel Protector Pharm Foot
  • Oligopeptide-1 & Caviar Hydrating Invisible Mask Mediect

Beauty Diamonds Awards 2022. Prestiżowe nagrody kosmetyczne tylko dla najlepszych redakcja magazynu kosmetycznego TrustedCosmetics.pl

Dlaczego Beauty Diamonds Awards to nagrody kosmetyczne nie dla wszystkich?

Rozpiera nas duma, ponieważ mamy odwagę nagradzać jedynie najlepszych w branży beauty. Tych, którzy rzeczywiście na to zasługują. Tych, którzy każdego dnia pracują na sukces swoich firm. Nie zależy nam na tym, aby nagrody Beauty Diamonds Awards rozdawać na prawo i lewo. Nie chcemy przyznawać ich setek w każdej edycji, ponieważ wówczas konsumenci mogliby przeoczyć tych najlepszych. Pragniemy służyć pomocą zagubionym w świecie kosmetycznym klientom i promować na naszym portalu oraz na kobiecym blogu lifestylowym SposobyNaZycie.pl, tylko tych, którzy naprawdę na to zasługują. A nagrody Beauty Diamonds Awards otrzymują jedynie Ci, którzy przeszli wnikliwe redakcyjne testy i analizę raz skradły nasze serca i zmysły, a dodatkowo zachwyciły znaczną część jury.

 

Diamenty Beauty – najbardziej wyczekiwane nagrody kosmetyczne!

Okazuje się, że Plebiscyt Diamenty Beauty jest najbardziej wyczekiwanym przez producentów kosmetyków, właścicieli sklepów i gabinetów kosmetycznych, przedstawicieli agencji PR. Wyników Beauty Diamonds Awards wyczekują celebrytki i influencerki, a także marki kosmetyczne oraz konsumentki z całego świata. Otrzymujemy coraz więcej zgłoszeń kosmetyków i marek kosmetycznych z różnych stron świata. Pragniemy rekomendować także najlepsze usługi i gabinety kosmetyczne w Polsce.

Konkurs Diamenty Beauty jest idealną formą promocji produktów i usług kosmetycznych oraz elementem budowania silnej marki. Nagrody Beauty Diamonds Awards to podpowiedź dla konsumentek. Z niezwykłą przyjemnością niebawem zaprezentujemy sylwetki laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty na łamach TrustedCosmetics.pl oraz popularnego kobiecego bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl. Wszystko po to, aby pomóc Ci w doborze kosmetyków i usług kosmetycznych, które zachwycą cię rezultatami działania.

 

Beauty Diamonds Awards tylko dla najlepszych. Bez kompromisów!

W jury konkursu Beauty Diamonds Awards zasiadają nie tylko wymagające konsumentki, ale także pasjonatki branży beauty wspólnie z najpopularniejszą redaktor kosmetyczną. Mamy odwagę wnikliwie przeanalizować każde zgłoszenie nadesłane do Plebiscytu Diamenty Beauty. Nie robimy tego pobieżnie czy na czas. Przeprowadzamy wnikliwe testy kosmetyków i gadżetów kosmetycznych, ponieważ zależy nam na rekomendowaniu najlepszej jakości produktów i usług. Posiedzenia konkursowego jury zawsze są emocjonujące i trwają długo. Dla nas ważne jest, aby każdy laureat spełniał wiele kryteriów oceny naszego jury. Nagradzamy jedynie najlepszych, gdyż naszym zdaniem bylejakość nie zasługuje na nagrodę. A zależy nam na tym, abyśmy mogły się podpisać pod jakością nagrodzonych przez nas produktów i usług kosmetycznych.

Beauty Diamonds Awards 2022. Prestiżowe nagrody kosmetyczne tylko dla najlepszych redakcja magazynu kosmetycznego TrustedCosmetics.pl

Diamenty Beauty – Best Beauty Awards! Co to takiego?

Beauty Diamonds Awards to świetny sposób prezentacji marek, usług i produktów kosmetycznych, który jest najlepszą formą promocji i sposobem budowania świadomości marki kosmetycznej. Diamenty Beauty są najlepszymi nagrodami dla firm kosmetycznych. To wyraz ciężkiej pracy, jaką firmy i marki kosmetyczne każdego dnia podejmują, by dostarczać konsumentom najlepsze, bezpieczne i zaskakujące efektami działania kosmetyki i usługi w branży beauty. Niezaprzeczalnie są one trudne do zdobycia, jednak z roku na rok stają się rozpoznawalnym wyróżnieniem oraz znakiem dla konsumentów.

 

Która marka odważy się przesłać zgłoszenie do XII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2023?

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej
Olej z gorczycy na włosy – u kogo się sprawdzi?

Olej z gorczycy na włosy – u kogo się sprawdzi?

Olej z gorczycy wyróżnia się szeregiem prozdrowotnych właściwości, obok których nie można przejść obojętnie. Jego potencjał warto wykorzystać podczas pielęgnacji włosów – działa wielokierunkowo, niwelując wiele nieprzyjemnych problemów, w tym…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.