Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne. Zapowiedź wyzwania kosmetycznego

Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne. Zapowiedź wyzwania kosmetycznego

Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne postanowiłyśmy zorganizować, bo grudzień jest dla wielu osób bardzo intensywnym miesiącem. Chcemy zachęcić Cię, abyś znalazła chwilę dla siebie pośród tej przedświątecznej krzątaniny, sprzątania i gotowania. Dołącz do naszej zabawy i pokaż swoje Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne. Tym razem troszkę zmieniamy formę naszej zabawy.

 

 

 

Weź udział w grudniowym wyzwaniu urodowym Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne!

Już powoli nasze myśli koncentrują się na Świętach Bożego Narodzenia czy zabawie Sylwestrowej. Rozpoczynamy poszukiwania świątecznych prezentów pod choinkę, robimy listy zakupów, prac do wykonania w domu. Za chwilę zabierzemy się za pieczenie pierników, dekorowanie mieszkania czy przygotowywanie świątecznego menu. Pośród tego całego przedświątecznego zabiegania nie zapominajmy, by znaleźć czas dla siebie!

 

Dołączysz do wyzwania Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne?

Będzie nam bardzo miło, jeśli podejmiesz wyzwanie. Ofiaruj sobie samej małe prezenty, w postaci kilku chwil odprężenia, odpoczynku od codzienności, zabiegania i mnóstwa rzeczy do przygotowania. W podziękowaniu za udział w naszym Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne, za każde wykonane zadanie (oraz za zaproszenie swoich znajomych do udziału w nim) nagrodzimy dodatkowymi punktami – co zwiększa możliwość otrzymania upominków kosmetycznych od naszej redakcji. Poza tym przygotowaliśmy 10 TrustedBoxów, które rozdamy wśród osób, biorących udział w wyzwaniu.

 

Szczegóły wyzwania Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne

Wyzwanie rozpocznie się 1 grudnia 2019 i potrwa do 10 stycznia 2020. W każdą grudniową niedzielę oraz we wtorek 31 grudnia w artykule na portalu TrustedCosmetics.pl zamieścimy odpowiedni tematyczny wpis. A następnie Ty w trakcie trwania wyzwania opublikuj post na blogu lub wpis na FB, Instagramie i innych social mediach z własnoręcznie wykonanym zdjęciem oraz kilka zdań opisu.

Pamiętaj, aby w publikacje w social mediach odznaczyć posty z wyzwaniem @TrustedCosmetics.pl oraz #BeautyChallenge #GrudnioweRytuałyPielęgnacyjne (wówczas chętnie Cię odwiedzimy i pozostawimy po sobie ślad w postaci serduszka i komentarza).

Następnie pod artykułem opisującym dane zadanie, który pojawi się na TrustedCosmetics.pl, opublikuj zdjęcie, link do publikacji z social mediów i krótki opis.

 

Plan wyzwania: Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne

 

Zadanie 1 (1 grudnia 2019) – Maseczka na twarz

Znajdź moment dla siebie. Nałóż ulubioną maseczkę na twarz. Zrób sobie w niej selfie i pokaż się światu. Krótko opisz jaką maseczkę masz na zdjęciu.

 

Zadanie 2 (8 grudnia 2019) – Wieczór z książką

Gdzieś pomiędzy przedświątecznymi porządkami, dekorowaniem domu i zakupem prezentów znajdź moment, by się odprężyć. Jaką książkę czytasz w grudniu? Zaprezentuj ją na zdjęciu i opisz w kilku zdaniach.

 

Zadanie 3 (15 grudnia 2019) – Domowe spa

Może to odprężająca kąpiel po stresującym i trudnym dniu? Albo domowe spa dla zziębniętych stóp i dłoni? Albo kuracja naprawcza dla włosów czy ulubiony balsam, który nawilża i troskliwie pielęgnuje skórę? Bądź dla siebie najważniejsza, rozpieszczaj swoje ciało! Zrób zdjęcie i opisz, w jaki sposób lubisz pielęgnować swoją twarz, ciało lub włosy w swoim domowym spa?

 

Zadanie 4 (22 grudnia 2019) – Świąteczne paznokcie

Manicure na święta jest bardzo ważny dla wielu kobiet. Pokaż nam, jaką stylizację paznokci wybrałaś na tegoroczne święta. Zaszalejesz, czy wybierzesz neutralne zdobienia paznokci? Podziel się z nami zdjęciem swoich paznokci i krótko opisz, dlaczego wybrałaś ten świąteczny manicure.

 

Zadanie 5 (29 grudnia 2019) Świąteczny makijaż

Po wszystkich przygotowaniach z pewnością będziesz wyglądać olśniewająco zarówno na Wigilijnej kolacji, jak i podczas świątecznych spotkań z najbliższymi. Pokaż nam swój świąteczny make-up i krótko go opisz w kilku zdaniach.

 

Zadanie 6 (31 grudnia 2019) – Sylwestrowy look

Gdzie spędzasz noc Sylwestrową 2019/2020? Znalazłaś swój sposób na celebrowanie tej magicznej nocy? Z przyjemnością zobaczymy, jak zachwycająco wyglądałaś! Nie zapomnij napisać kilku zdań.

 

Regulamin wyzwania Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne

Przed udziałem w wyzwaniu zapoznaj się z regulaminem.

 

Pokaż nam swoje Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne. Weź udział w wyzwaniu Beauty Challenge!

Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączysz do naszej zabawy. Możesz już teraz zaprosić swoich znajomych do udziału w Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne.

 

Mamy nagrody – rozdamy 10 TrustedBoxów

Spośród wszystkich osób biorących udział w wyzwaniu wybierzemy 10, które nagrodzimy TrustedBoxami – unikalnymi pudełkami kosmetycznymi po brzegi wypełnionymi kosmetykami, które z przyjemnością zapakujemy i wyślemy do zwycięzców.

 

Dodatkowe punkty i możliwość zdobycia kolejnych upominków

Ale to nie wszystko – zaproś innych do udziału w Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne na swoim blogu, FB, Instagramie oraz w innych social mediach. Za publikację 1 takiego zaproszenia zyskujesz 200 punktów w naszym Rankingu TrustedCzytelniczek i zwiększasz swoją możliwość, by otrzymać od nas dodatkowe upominki kosmetyczne. Również za udział w wyzwaniu przyznajemy 200 punktów za wykonanie każdego zadania.

 

Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne

 

Jak się zgłosić do udziału w Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne?

Zaproś do udziału w Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne swoich znajomych na wszelkich możliwych kanałach w social mediach. Nie zapomnij przesłać do nas w mailu linków do swoich publikacji (abyśmy mogli naliczyć Ci punkty za tę aktywność). I działaj! Każde z zadań można wykonać w dowolnym dniu w podczas trwania wyzwania, czyli w dniach 1 grudnia 2019 do 10 stycznia 2020. Ważne, aby opublikować zdjęcie z krótkim opisem na swoich kanałach w social mediach oraz w komentarzu pod artykułem prezentującym dany temat wyzwania. Listę osób, które nagrodzimy TrustedBoxami, opublikujemy do 20 stycznia 2020.

 

Dołączysz do Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne?

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej
Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

66 komentarzy na temat “Beauty Challenge! Grudniowe Rytuały Pielęgnacyjne. Zapowiedź wyzwania kosmetycznego

  1. Za 1 zadanie jest 200 pkt czy 80 pkt ? W podanej na stronach punktacji za aktywność, jest napisane : " 80 punktów
    Udział w wyzwaniu – 1 zadanie"

    Czy punkty są naliczane w danym miesiącu czy po zakończeniu "wyzwania" hurtem ? Powinno być chyba w danym miesiącu…

  2. Wzięłabym udział, ale wizja robienia sobie selfie i wrzucania ich na strony portalu skutecznie mnie zniechęciła. To wyzwanie dla 16-25 latek ? Zasady powinny być bardziej do zaakceptowania dla różnych grup wiekowych, a nie tylko dla młodzieży, która lubuje się w robieniu zdjęć smartfonem i wrzucania ich gdzie popadnie.

      1. Ja też nie robię sobie selfie i nie wrzucam ich do internetu. 🙂 Nie będę się bawić w "tajemnicze" zdjęcia. Myślę, że chodzi o zdjęcie ilustrujące temat , a nie wizerunek osoby bawiącej się w wyzwaniu.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.