Beauty Biznes Poradnik

Beauty Biznes Poradnik

beauty-biznes-poradnikPrzygotowaliśmy: "e-poradnik po rekomendowanych ofertach współpracy w branży kosmetycznej", czyli internetowe kompendium wiedzy o formach zarabiania w kosmetyce i branży Wellness.

Naszym celem jest, by ten poradnik dotarł do każdej osoby z branży. Pragniemy, by był on znany w świecie kosmetycznym i dołożymy starań, aby tak było. Będziemy go aktualizować i uzupełniać.

Pierwsza edycja poradnika została już opublikowana na łamach naszego portalu. Sprawdź: Beauty Biznes Poradnik – godne uwagi oferty współpracy kosmetycznej!

Zainteresowanie publikacją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Już teraz zamieść swoją ofertę w Beauty Biznes Poradniku, który ciągle aktualizujemy.

Zapraszamy do prezentacji swojej franczyzy, programu partnerskiego czy propozycji współpracy w kosmetycznej w e-poradniku o formach zarabiania w kosmetyce.

 Tworzymy ten e-poradnik z myślą o promocji Państwa oferty w branży kosmetycznej.

Korzyści z publikacji:

  • Będzie on bezpłatnie udostępniany zarówno w branży beauty, jak i poza nią.
  • Buduj odpowiedni wizerunek swojej marki!
  • Ta publikacja to nowy rynek. Nowy rynek to nowi partnerzy. Nowi partnerzy to nowi klienci. Nowi klienci to większa sprzedaż. Większa sprzedaż to większe zarobki!
  • Bądź rozpoznawalny w branży!
  • Zostanie opublikowany z możliwością bezpłatnego pobrania z naszego portalu.
  • Dodatkowo wypromujemy go wśród absolwentek szkół kosmetycznych, blogerek kosmetycznych, właścicieli salonów kosmetycznych, sklepów internetowych, osób poszukujących dodatkowych możliwości zarobkowych.

Przystępując do akcji otrzymasz znaczek do zamieszczenia na stronę: "Nasza oferta znajduje się w e-poradniku po rekomendowanych ofertach współpracy w branży kosmetycznej."

Ceny:

1 strona = 200 zł netto zamiast 399 zł netto.
2 strona = 399 zł netto zamiast 600 zł netto.
3 strony = 599 zł netto zamiast 900 zł netto.

 

 

Zdecyduj się już teraz i wyprzedź swoją konkurencję!

W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

mail: trustedcosmetics@gmail.com

5 komentarzy na temat “Beauty Biznes Poradnik


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.