Baw się kosmetykami i makijażem z APC Cosmetics

Baw się kosmetykami i makijażem z APC Cosmetics

Firma APC Cosmetics zaprasza na warsztaty makijażu, które odbywają się cyklicznie po zebraniu grupy około 7 osób.

 

Makijażowe warsztaty dla każdego

W jaki sposób należy wykonać makijaż? Jak dobierać kosmetyki do własnej cery i kondycji naskórka? Jakie są najnowsze, aktualne trendy i tricki makijażowe? Tego i wiele więcej informacji zdobędziesz na takich warsztatach. W programie jest również pokaz makijażu oraz własnoręczne wykonanie makijażu na sobie.

 

W prezencie otrzymasz kosmetyki o wartości 150 zł.

 

warsztaty_makijazu_apc_cosmetics

 

Firma prowadzi również szkolenia produktowe dla wizażystów i stylistów makijażu.

W APS Cosmetics chętnie przeprowadzą również kurs dotyczący produktów mineralnych, kosmetyki funkcjonalnej czy z innej dostosowanej dla Ciebie tematyki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: .

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Kosmetyki ślubne dla Pani Młodej – co warto mieć pod ręką podczas sesji z fotografem?

Kosmetyki ślubne dla Pani Młodej – co warto mieć pod ręką podczas sesji z fotografem?

Ślub to nie tylko wyjątkowy dzień, ale także okazja do stworzenia pamiątki na całe życie za pośrednictwem fotografii. Makijaż ślubny ma swoje wyjątkowe wymagania, zwłaszcza gdy chodzi o sesje zdjęciowe,…

Więcej
Kosmetyki ślubne dla pani młodej – co warto mieć pod ręką?

Kosmetyki ślubne dla pani młodej – co warto mieć pod ręką?

Jednym z najważniejszych elementów ślubnego looku panny młodej jest starannie wykonany makijaż. W większości przypadków za jego przygotowanie odpowiedzialna jest profesjonalna wizażystka – to ona dobiera make-up oraz kosmetyki do…

Więcej

12 komentarzy na temat “Baw się kosmetykami i makijażem z APC Cosmetics

  1. Kilka lekcji profesjonalnego makijażu na pewno by mi się przydały. Na jakieś specjalne okazje warto byłoby wybrać bardziej wyjątkowy makijaż.

  2. Propozycja w sam raz dla osób które chcą rozpocząć przygodę z makijażem jak również dla doświadczonych kobiet, które chętnie poznają nowe produkty 🙂

  3. Każdej kobiecie przyadły by się takie warsztaty. Jednak pod bacznym okiem fachowca można się naprawdę wiele nauczyć


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.