Akcja testowania kolekcji Mineral Brow & Eye Linerów od Vipera Cosmetics

Akcja testowania kolekcji Mineral Brow & Eye Linerów od Vipera Cosmetics

Zapraszamy do akcji testowania Mineral Brow & Eye Liner kolekcji profesjonalnych kosmetyków o praktycznym zastosowaniu w 6 odcieniach. Kosmetyk idealnie podkreśla kontury. Sprawdzi się do wykonania modnej kreski wzdłuż rzęs oraz uzupełni i nada odpowiedni kształt harmonijnych łuków brwi.

 

Liner wyposażony jest w pędzelek z naturalnego włosia, który zapewnia idealną aplikację produktu. Pozostawia niezwykle trwały, precyzyjny, a zarazem oraz prosty do modelowania efekt. Dobrze podkreśla makijaż oczu i linie brwi. Odpowiednio nasycony kolor nie rozmazuje się, nie kruszy i utrzymuje się przez wiele godzin na skórze bez konieczności korekty makijażu.

 

Który kolor linera chciałabyś przetestować?

eyelinerymineral6pl

  • Zgłoś w komentarzu poniżej chęć testowania tego kosmetyku.
  • W zgłoszeniu pod artykułem prześlij, jaki odcień chciałabyś przetestować oraz link do swojego bloga.
  • Zgłoszenia bez podanego linka nie będą brane pod uwagę.

 

Do testowania wybierzemy osoby, które są w dniach 16 – 31 października będą najbardziej aktywne w komentowaniu artykułów na naszym portalu.

 

testowanie_mineral_brow_eyeliner_vipera

 

Listę osób, które zostały wybrane do testowania, ogłosimy do 5 listopada 2015.

Prosimy o zgłaszanie się osób, które wykonają i opiszą zdjęcia makijażu oka z linerem Vipera Cosmetics. Czas na przetestowanie produktu 2 tygodnie.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Diamety Beauty 2023: wegańska marka kosmetyków premium Slavia Cosmetics

Diamety Beauty 2023: wegańska marka kosmetyków premium Slavia Cosmetics

Plebiscyt Diamenty Beauty pozwala odkryć redakcyjnemu jury niesamowite perełki i nowości kosmetyczne. Jedną z nich są fenomenalne wegańskie kosmetyki z Gdańska, które łączą w sobie składniki pochodzące ze słowiańskich rytuałów…

Więcej
Boska Nails — marka profesjonalnych lakierów do paznokci, którą musisz poznać!

Boska Nails — marka profesjonalnych lakierów do paznokci, którą musisz poznać!

Manicure, przedłużanie i stylizacja paznokci u profesjonalnej stylistki to w dzisiejszych czasach znacznie więcej niż przyjemność. Można nałożyć lakier na paznokcie samodzielnie w domu, jednak stylistka paznokci nie tylko wykona…

Więcej

64 komentarze na temat “Akcja testowania kolekcji Mineral Brow & Eye Linerów od Vipera Cosmetics


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.