3. edycja akcji #lubiesiebie

3. edycja akcji #lubiesiebie

Samoakceptacja jest ważna, samoakceptacja pomaga w życiu, samoakceptacja jest wręcz niezbędna. Jest bezwarunkowa; oznacza to, że akceptujesz siebie takim, jakim jesteś. To najlepszy prezent, jaki możemy sobie zrobić – lubić siebie. Kiedy się same lubimy, świat też będzie nas lubił. Ambasadorki 3.edycji namawiają kobiety, aby polubiły siebie, bo wtedy życie jest łatwiejsze i milsze.

 

Ambasadorki 3. edycji akcji #lubiesiebie

Nowe ambasadorki 3. edycji projektu #lubiesiebie mówią jednym głosem. 5 wspaniałych aktorek – Katarzyna Herman, Jowita Budnik, Joanna Liszowska, Aleksandra Hamkało i Małgorzata Pieczyńska dołączyły do grona ambasadorek 3.edycji znanej kobiecej akcji.

 

Jak polubić siebie? Porady ambasadorek projektu #lubiesiebie

W ramach akcji #lubiesiebie podkreślamy, że niezmiennie całe piękno jest w człowieku. Zadbany wygląd, zdrowa i promienna skóra to wspaniałe dopełnienie i warto o to dbać, ale nie może być to istotą i sensem życia. A tak o istocie lubienia siebie mówią ambasadorki 3.edycji:

– "Przeszłam bardzo długą drogę i wykonałam bardzo dużo ciężkiej pracy, żeby móc powiedzieć to z dumą i z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa – lubię siebie" – mówi Ola Hamkało.

– "Lubię siebie, bo to ważne, bo spędzam ze sobą każdą sekundę mojego życia, wiec lepiej spędzić ją z kimś, kogo lubisz, akceptujesz i kto się śmieje" – radzi Joanna Liszowska.

– "Lubię siebie, bo tak, a czemu nie? Bo to rozsądne, bo jeżeli nie będę siebie lubiła, to będę marudą. A bardzo nie lubię marud" – podpowiada Katarzyna Herman.

– "Jestem osobą, która lubi siebie. Wydaję mi się, że zawdzięczam to nie tylko sobie. Uważam, że nie ma miłości bez wolności. I ta wolność powoduje, że jest inspiracja do rozwoju" – dodaje Małgorzata Pieczyńska.

– "Lubię siebie, naprawdę od zawsze. Bycie ze sobą w zgodzie i w sympatii, czasami nawet miłości po prostu ułatwia życie" – podkreśla Jowita Budnik.

Natomiast pomysłodawca i inicjator akcji Doktor Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski tak podsumowuje 3. edycję projektu #lubiesiebie:

– "Cieszę się, że jest to już 3.edycja projektu #lubiesiebie. Jest mi niezmiernie miło, czuję się naprawdę zaszczycony, że po raz kolejny dołączyły do nas inspirujące kobiety i że razem możemy dla innych kobiet zrobić coś cennego i ważnego".

Partnerzy 3. edycji projektu #lubiesiebie – Fillmed Polska i Oslo Skin Lab

– "Filozofia marki Laboratoires FILLMED opiera się na myśli »positive pro-ageing« – akceptacji siebie i cieszenie się życiem bez względu na wiek. To także wolność w dokonywaniu wyborów i świadomość, że stawianie na siebie – bo #lubiesiebie – jest najlepszym wyborem. Doskonale wpisuje się to w ideę kampanii #LubieSiebie i self-love jako przykładu pozytywnego egoizmu. Jednak w obecnych czasach, kiedy każdy ma dostęp do aplikacji poprawiających wygląd, niezwykle ważne jest wsparcie w budowaniu wysokiej samooceny i wiary w siebie. Nie mogło nas zabraknąć w Projekcie #LubieSiebie, którego jesteśmy partnerem już po raz drugi. Uczmy się czerpać przyjemność z tego, że dojrzewamy oraz w jaki sposób to robimy" – mówi Monika Nowak-Bartyzel, dyrektor generalna Laboratoires FILLMED Polska.

– "Oslo Skin Lab to skandynawska marka, w której sercu drzemie filozofia slow-age. Na czym właściwie polega ta filozofia? Najprościej mówiąc, na kochaniu i akceptowaniu siebie – w każdym wieku i na każdym etapie życia, ponieważ życie zawsze może zaoferować nam wiele, a tylko od nas zależy czy i w jaki sposób to przyjmiemy. Naszym flagowym produktem jest bioaktywny kolagen The Solution™, który powstał, by opóźniać i spowalniać procesy starzenia, lecz nie zaprzeczać im. W Oslo Skin Lab jesteśmy pewni, że możemy dbać o siebie, w zgodzie ze sobą, a także miłością i szacunkiem do upływu czasu. I tego też uczymy kobiety każdego dnia. Współpraca z Kliniką Strzałkowski i bycie partnerem kampanii #Lubiesiebie idealnie dopełnia się z naszą misją" – mówi Natalia Zgorzelska z Oslo Skin Lab.

 

Zdjęcia: Justyna Dudek

Kostiumy: Dorota Williams

Fryzury: Grzegorz Duzy

Make-up: Iwona Mularczyk

Produkcja: Joanna Sokołowska-Pronobis

1-sza edycja projektu #lubiesiebie wystartowała w grudniu 2022 roku i otworzyła cykl skierowany do wszystkich kobiet. Kolejna 4. już edycja projektu, z udziałem nowych ambasadorek wystartuje w marcu 2024 roku.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ekspresowa pielęgnacja twarzy

Ekspresowa pielęgnacja twarzy

Nie masz czasu na zabiegi w gabinecie kosmetycznym ani na wieczór w domu zarezerwowany tylko dla siebie? Wybierz ekspresowe peelingi i maseczki, które w kilka minut potrafią zdziałać cuda! The…

Więcej
Trzy wyraziste zapachy od szwajcarskiej marki Gisada

Trzy wyraziste zapachy od szwajcarskiej marki Gisada

Gisada to luksusowa marka perfumowa oznaczająca nowoczesną elegancję i ekskluzywne zapachy, produkowane z pasją i największą starannością w Szwajcarii. Przedstawia trzy kompozycje, skierowane do mężczyzn i kobiet – Ambassador Men,…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.