243 sposoby na młodość – przewodnik po świecie młodości i piękna

243 sposoby na młodość – przewodnik po świecie młodości i piękna

W dniu 26 stycznia 2016 roku w Empik Arkadia odbyło się spotkanie promujące "243 sposoby na młodość", najnowsze wydawnictwo Edipresse poświęcone medycynie estetycznej. Jak mówi sama autorka, Marta Urbaniak: Jest to przewodnik po świecie młodości i piękna, który tłumaczy wszystkie dostępne metody odmładzania. Wprowadza w tajniki medycyny estetycznej i anti-aging.

 

Przy jego pisaniu autorka korzystała z wiedzy najlepszych polskich lekarzy, których nie zabrakło również na spotkaniu poświęconym wydawnictwu. Byli to m.in. dr Andrzej Ignaciuk, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, dr n. med. Magdalena Łopuszyńska, Gabinet Kosmetyki Lekarskiej "BELLA" oraz dr Ewa Rybicka, Estetica Nova. Na gości wydarzenia czekały dermokosmetyki marki Sesderma oraz atrakcyjne zniżki na zabiegi medycyny estetycznej.

 

 

"243 sposoby na młodość" to książka, w której znajdziesz strategię odmładzania. Pozwala ona pomóc w ocenie stanu skóry i dobrać odpowiednie zabiegi na konkretne problemy: przebarwienia, naczynka, wiotkość skóry, zmarszczki, blizny. Jest o tym, kiedy należy wykonać zabiegi prewencyjne, a kiedy naprawcze. Nie brakuje też informacji o kosmetykach wspomagających walkę z czasem. Dzięki niej dowiesz się, kiedy warto poddać się zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej i jak wybrać odpowiedniego specjalistę.

 

Od lewej: Marta Urbaniak (autorka) oraz lekarze-eksperci: dr Magdalena Łopuszyńska, dr Andrzej Ignaciuk, dr Ewa Rybicka.
Od lewej: Marta Urbaniak (autorka) oraz lekarze-eksperci: dr Magdalena Łopuszyńska, dr Andrzej Ignaciuk, dr Ewa Rybicka.

 

"243 sposoby na młodość" nie tylko daje pogląd na rynek i trendy medycyny estetycznej, ale też uświadamia, że zabiegi medycyny estetycznej może wykonywać wyłącznie lekarz. Zwłaszcza te związane z naruszaniem ciągłości skóry, czyli wszelkie ostrzykiwania lub zabiegi laserowe. Polscy pacjenci nie zawsze zdają sobie sprawę, że zabiegi powinny być wykonywane tylko w gabinecie lekarskim, w którym jest zachowana odpowiednia higiena i znajduje się niezbędny sprzęt medyczny. A to bardzo ważne dla ich bezpieczeństwa – dodaje dr Andrzej Ignaciuk, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Poznaj tajniki słowiańskiej pielęgnacji Recenzja książki o słowiańskich kosmetykach pt. "Sekrety urody babuszki"

Recenzja książki o słowiańskich kosmetykach pt. "Sekrety urody babuszki"

Czy naprawdę musimy uczyć się rytuałów pielęgnacyjnych od Koreanek, Hindusek czy Francuzek? Rosjanki i Ukrainki od wielu wieków są uznawane za jedne z najpiękniejszych na świecie, mają też swoje, skrywane…

Więcej
Wkrótce w sprzedaży! Naturalne farbowanie włosów — książka Christine Shahin wkrótce w sprzedaży

Naturalne farbowanie włosów — książka Christine Shahin wkrótce w sprzedaży

Masz już dość zniszczonych i przesuszonych koloryzacją włosów, ale nie chcesz rezygnować z pięknych i żywych odcieni na twojej głowie? A może zawsze chciałaś spróbować farbowania henną, ale nie masz…

Więcej

10 komentarzy na temat “243 sposoby na młodość – przewodnik po świecie młodości i piękna

  1. To musi być bardzo ciekawa książka. Sama bym chętnie dowiedziała się czegoś o medycynie estetycznej.

  2. Fajnie było by posiadać taką książkę 🙂 Ja bardzo lubię wszystkie książki o zdrowiu, urodzie itp. Zresztą kocham książki same w sobie 🙂

  3. O nie, kolejna książka, która mnie interesuje… Chyba do końca życia będę odkładać, żeby wszystkie kupić :C


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.