1 edycja Plebiscytu Wizażystka i Wizażysta 2019 – sylwetki finalistów i głosowanie

1 edycja Plebiscytu Wizażystka i Wizażysta 2019 – sylwetki finalistów i głosowanie

Guru makijażu! Utalentowani, wielokrotnie nagradzani, pełni pasji! Perfekcyjni! Potrafią wykonać niezwykłą metamorfozę, dzięki czemu dodają swoim klientkom pewności siebie. To tylko kilka określeń, które wyczytaliśmy w zgłoszeniach do konkursu Wizażystka i Wizażysta 2019 roku. Spośród mnóstwa nadesłanych zgłoszeń nasza redakcja wybrała 29 finalistów konkursu. Poznaj ich wszystkich!

 

Poznaj finalistów 1 edycji Plebiscytu Wizażystka i Wizażysta 2019

1. Magdalena Kubasik to skromna i jeszcze mało znana makijażystka, która pracuje w salonie Black Swan Lashes w Kaliszu. Organizuje warsztaty z Ewą Gil, nieustannie podnosi swoje kompetencje, biorąc udział w szkoleniach.

2. Karolina Matraszek Make up – niezwykle utalentowana, cudowna kobieta. Profesjonalistka. Pokora to jej drugie imię. Ma w sobie wdzięk i klasę. Mistrzyni idealnej kreski, makijażystka, wizażystka i ekspert w dziedzinie charakteryzacji. Magazyn Make Up Trendy nagrodził ją tytułem Artysta Roku 2015. Była charakteryzatorką przy produkcjach filmowych oraz jedną z wizażystek w programie Dzień Dobry TVN.

3. Kinga Kmiotek Gul Chryzantemka to wspaniała osoba, profesjonalistka o złotym sercu, która odmładza kobiety za pomocą swoich pędzli. Potrafi zdziałać cuda. Wyzwaniem dla wizażysty nie jest zrobienie idealnego makijażu na pięknej i młodej osobie. Nikt nie prowadzi metamorfoz kobiet dojrzałych! Kinga pokazuje seniorkom, że kobieta może wyglądać doskonale w każdym wieku. "Sztuką jest wykorzystywać swoje umiejętności po to, aby móc dać innym coś od siebie" – tak właśnie czyni Kinga.

4. Alina Malina Narolska-Grabarek to kobieta o kolorowej osobowości, która wykonuje nie tylko piękne, ale także odważne i niezwykłe makijaże. Zawsze jest gotowa przemieniać dziewczyny w jeszcze piękniejsze za pomocą błyszczącego pyłu. Samouk w zakresie charakteryzacji, każdego dnia doskonali swoje umiejętności. Jej motto to: Kiedy masz zły dzień, nałóż brokat.

5. Makeupownia Marzena Tarasiewicz – niesamowita osoba, a dla wielu makijażystek jest Muzą, godną naśladowania. Utalentowana i niezwykle magnetyczna kobieta o pozytywnym usposobieniu. Mistrzyni makijażu ślubnego i wizażu.

6. Ewelina Zych – wizaż i fotografia inspiruje do rozwoju. Utalentowana, ciepła i otwarta, przez wiele osób wymieniana jako Guru wizażu w Polsce. Każdy jej makijaż charakteryzuje się niesamowitą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Perfekcjonistka, mistrzyni blendowania i Photoshopa bez Photosopa. Blendowanie cieni w jej wydaniu to poezja.

7. Make Up Pamela Śliwińska niezwykle zdolna, młoda i ciepła osoba. Wybitna wizażystka, która swoją pasją do pracy pozytywnie nastraja swoje klientki, obdarzając je pięknym makijażem. To profesjonalistka, która tworzy niezwykłe makijaże i metamorfozy.

8. Glam Make-up to wizażystka, która trafnie potrafi dobrać makijaż do twarzy modelki oraz typu urody. A to jest rzadko spotykana cecha! Perfekcjonistka, tworząca piękne i trwałe makijaże. Klientki rekomendują ją za umiejętność ukrywania niedoskonałości u podkreślania atutów oraz pełen profesjonalizm i przyjemne usposobienie.

9. Marta Miazga Visage za pomocą makijażu potrafi odmienić życie swoich klientek. Jej kursantki mówią o niej, że to nie instruktor, ale mentor. Rzetelnie przekazuje wiedzę w przystępny sposób, okraszając ją pomysłowymi trickami przyspieszającymi pracę. Wicemistrzyni Polski w makijażu (2012), wizażystka, zdobyła także III m-ce "Mega Volume" Experts (Oscars Online).

10. Izabela Szczypior Malu Malu potrafi nieźle zmalować. Czaruje pędzlami! Wykonuje dopracowane w każdym calu makijaże, które pozwalają poczuć się jak gwiazda. Niezwykle wykształcona i utalentowana profesjonalistka, która dba o każdy szczegół.

11. Makeup by Dominika Szymik to mistrzyni matów, kociego oka, kolorów i nie tylko, a do tego kobieta Anioł. Autorka pięknych makijaży, która potrafi sprawić, że kobieta czuje się piękniej.

12. Iryna Soroka – Make Up Artist miła i pomocna kobieta, która doskonale zna swój fach. Mistrzowsko opanowała technikę kredki. Zdolna wizażystka i świetny szkoleniowiec. Powinien o niej usłyszeć cały świat.

13. Daniel Sobieśniewski Make Up Room to absolutny i niekwestionowany mistrz wizażu, artystyczna dusza, świetny pedagog i dobry człowiek. Klasa, wysoka kultura osobista i niezwykła skromność. Dla wielu makijażowe guru. Niezwykle utalentowany, kreatywny, upiększa kobiety z czułością, podkreślając w nich to, co najlepsze.

14. Kamila Patyna Make Up – kreatywna i utalentowana makijażystka. Mistrzyni w każdej dziedzinie makijażu o fascynującej osobowości. Charakteryzuje ją doskonała technika, a warsztaty pod jej okiem powinny być obowiązkowe dla każdego wizażysty.

15. Anita Solecka Make Up to talent, perfekcja i niesamowita inspiracja dla wielu osób na początku wizażowej drogi. Umiejętnie przekazuje wiedzę na warsztatach. Totalny wariat makijażowy! Potrafi ze smakiem perfekcyjnie łączyć kolory.

16. Sandra Smolarczyk Make Up Artist to rewelacyjna osoba, artystka, którą charakteryzuje niezwykła perfekcja i czystość pracy.

17. NA.LA to niezwykle utalentowana, mistrzyni spotlight i cut crease. Tworzy piękne makijaże, które uskrzydlają jej klientki.

18. M.ake-up Ch.arm Studio Wizażu Marta Chowańska – ma niezwykłą umiejętność – traktuje swoje klientki jak księżniczki. A ich wewnętrzne piękno pokazuje w makijażu. Nieustannie się rozwija, bierze udział w szkoleniach. Robi najpiękniejsze makijaże. Po spotkaniu z Nią wychodzi się nie tylko piękniejszym wizualnie, ale i duchowo, daje wiarę w siebie i rozbudza uśpioną kobiecość w każdej Kobiecie!

19. Karolina Mikołajczyk Makeup – autorka niebywałych makijaży, która ma niezwykły talent. Tworzy piękne i trwałe makijaże, dzięki czemu zaskarbiła sobie sympatię mnóstwa klientek.

20. Aleksandra Szczepanek – makijażystka i kosmetolog to profesjonalistka w każdym calu, która wie, że w makijażu niezwykle ważny jest każdy detal. Wiele jej kursantek potwierdza, że na szkoleniach tworzy doskonałą atmosferę. Rzetelnie przekazuje wiedzę i jest niekwestionowaną mistrzynią makijażu.

21. Matylda Bojda Make up – makijażystka z zamiłowania i pasji. Odbyła szkolenia m.in. u Mario Dedivanovica, Slavy Chaiki czy Olgi Tominy. Laureatka wielu konkursów, m.in. zdobywczyni tytułu Artysta Roku 2016 magazynu Make-up Trendy oraz laureatka nagrody głównej – wyjazdu do Nowego Jorku na Targi The Make-up Show czy Mistrzyni Polski w Makijażu 2018. Zdobywczyni tytułu Mistrza Świata na 31st International Master Awards’ Make-up w Monachium.

22. Magda Pieczonka Makeup Artist – niezwykła, cudowna profesjonalistka, zarówno pod względem merytorycznym, jak i dbałości o szczegóły. Dla wielu osób największa inspiracja i autorka wyjątkowych makijaży.

23. Marta Wiewióra Make Up to skromna, ciepła i utalentowana makijażystka z ogromną pasją. Makijaż w jej wydaniu zawsze powala na kolana. Jest najlepsza w swoim fachu.

24. Anshu Make up – utalentowana makijażystka i ciepła osoba, która potrafi zdziałać niezwykłe rzeczy.

25. Anja Piotrowska Make Up – wielokrotnie nagradzana makijażystka, która uwielbia doskonalić swoje umiejętności. Jest niekwestionowaną mistrzynią wizażu i makijażu. Współpracowała przy produkcji programu "Sekrety Chirurgii dr. Szczyta" w TVN Style – makijaże i porady kosmetyków marki Revitalash w 2014 roku. Autorka wielu artykułów o makijażach. Mistrzyni makijażu fotograficznego, profesjonalnego i artystycznego.

26. Aniela Mazun Make-up Artist wkłada mnóstwo pracy i serca w rozwój swojej pasji, jaką jest makijaż. Ma nie tylko niesamowity talent, ale również niezwykłe poczucie estetyki.

27. Aleksandra Kaj MakeUp Artist to cudowna wizażystka, która inspiruje wiele makijażystek do dalszej pracy i rozwoju.

28. Katarzyna Wojtycza Make Up Studio – charakteryzatorka, która profesjonalnie podchodzi do klienta. Wykonuje piękne makijaże i jest dla wielu swoich uczennic inspiracją.

29. Kalishjan Studio Makijażu by Kalina Janczyk – kobieta o pięknym sercu. Z pasją i przyjemnością, każdego dnia maluje kobiety, sprawiając im mnóstwo radości.

 

Plebiscyt Wizażystka 2019

 

Rozpoczynamy głosowanie w Plebiscycie Wizażystka i Wizażysta 2019!

Który z finalistów najbardziej zasługuje na miano "Wizażystka i Wizażysta 2019"?

 

Jak głosować?

Oddaj głos na swojego kandydata do tytułu "Wizażystka i Wizażysta 2019"! Wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.WI.X w miejsce X wpisz numer kandydata — osoby, która Twoim zdaniem zasługuje na ten tytuł.

Głosowanie rusza 8 stycznia o godzinie 12:00 i potrwa do 3 lutego 2019 do godz. 23:59
Koszt 1 SMS-a 2,46 zł z VAT.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Wyjątkowy makijaż oczu Kuszący makijaż oczu – jak go uzyskać?

Kuszący makijaż oczu – jak go uzyskać?

Makijaż oczu może nadać charakteru całej naszej stylizacji. Dlatego powinien być wykonywany ze szczególną starannością, z pewnością w przypadku ważnych wyjść, spotkań czy randek. Co zrobić, by był kuszący i…

Więcej
Nowości kosmetyczne do makijażu Maskara i pomadka – nowości marki Deborah Milano

Maskara i pomadka – nowości marki Deborah Milano

Testowanie nowości kosmetycznych. Oto codzienność w naszej redakcji, ale także codzienność wielu blogerek kosmetycznych. Tym razem miałam przyjemność poznać nowości kosmetyczne do makijażu marki Deborah Milano. Jak się sprawdziły?  …

Więcej

4 komentarze na temat “1 edycja Plebiscytu Wizażystka i Wizażysta 2019 – sylwetki finalistów i głosowanie


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.