1 edycja Plebiscytu Twórcy Piękna 2019 — ogłoszenie wyników

1 edycja Plebiscytu Twórcy Piękna 2019 — ogłoszenie wyników

Mimo iż w tej edycji konkursu zgłoszeń było niewiele, w głosowaniu trwała zacięta walka. Być może wiele firm nie przesłało zgłoszenia, bo nie wierzyło, że może wygrać i zdobyć Tytuł Twórcy Piękna 2019 oraz roczną reklamę na łamach TrutedCosmetics.pl.

 

Tym bardziej dziękujemy niewielkim, ale prężnie rozwijającym się markom, które uwierzyły w swoje siły i zdecydowały się wziąć udział w konkursie Twórcy Piękna 2019. Jak widać, obawy były niesłuszne!

Niniejszym informujemy, że:

  • 1 miejsce z liczbą 207 głosów zajmuje Bartos Cosmetics.

Przyznaliśmy także 2 wyróżnienia dla firm:

  • Bionly
  • Naturally Honest Labs

Tym samym marka Bartos Cosmetics otrzymuje od nas Tytuł Twórcy Piękna 2019, piękną statuetkę potwierdzającą zdobycie tego tytułu oraz roczną reklamę na łamach naszego portalu. Dla wyróżnionych firm przygotowaliśmy nagrody dodatkowe w postaci — wywiadu, artykułu lub recenzji kosmetyków.

 

Gratulujemy! I dziękujemy za udział w naszym konkursie oraz za wszystkie zebrane głosy. Naszym zdaniem, każdy z tych głosów świadczy nie tylko o wysokiej jakości kosmetyków, ale także dużym gronie zaufanych konsumentów zgromadzonych wokół danej marki! A to w dzisiejszych czasach, gdy na rynku kosmetycznym mamy tak wiele kosmetyków, wcale nie jest łatwe! I świadczy o tym, że podążają Państwo w dobrym kierunku – odpowiadając potrzeby klienta, a dzięki temu zyskują Państwo jego sympatię i zaufanie.

Pamiętaj!

  • Jeśli potrzebujesz opisów produktów, artykułów prasowych bądź postów na bloga…
  • Jeśli szukasz copywritera do prowadzenia bloga bądź Instagrama oraz tworzenia treści do newslettera…
  • Jeśli szukasz Wirtualnej Asystentki do współpracy z blogerkami lub pomocy w działaniach pr-owo – marketingowych…

Chętnie w pomożemy w wypromowaniu Twojej marki kosmetycznej!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Uwielbiamy poznawać nowości kosmetyczne i z zapartym tchem śledzimy najnowsze trendy w branży, dlatego pomyśleliśmy, że przy okazji Slavic B2Beauty, które odbędzie się 21-22 czerwca 2022, z przyjemnością wspomożemy promocję…

Więcej
Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Zakup okrycia wierzchniego to nie lada wyzwanie. Musimy wybrać coś, co jest modne, w czym czujemy się dobrze i co będzie pasować do naszej garderoby. Na czym warto się skoncentrować?…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.