Zgłoś swój blog w Konkursie na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku!

Zgłoś swój blog w Konkursie na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku!

Wielokrotnie podkreślamy jak ważnym miejscem kontaktu z klientami, ale także mediami jest firmowy blog marki, drogerii czy sklepu kosmetycznego, ale także salonu kosmetycznego czy kliniki medycyny estetycznej. Aby pokazać takie wyjątkowe blogi z branży urodowej i zebrać je w jedno miejsce, stworzyliśmy Plebiscyt na Firmowy Blog Urodowy, w którym prezentujemy intrygujące branżowe blogi!

 

Przegląd najnowszych blogów w naszym rankingu

Ziko Blog

Ziko Blog to miejsce, w którym znaleźć można przede wszystkim artykuły o tematyce urodowej oraz informacje na temat dermokosmetyków napisane przez specjalistki w dziedzinie pielęgnacji skóry. Nie zabraknie także wpisów typu "lifestyle" oraz porad. Wszystkie informacje staramy się Państwu przekazywać w ciekawy, czasem zabawny, unikalny sposób. Blog dedykowany jest szczególnie Paniom zainteresowanym pielęgnacją ciała, chcącym poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie, ale również Panowie znajdą coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do śledzenia.

 

Blog Creme de la Creme – Twój EcoStyle

Naturalne i organiczne kosmetyki są naszą pasją, blog to chęć podzielenia się doświadczeniami, wiedzą oraz sekretami pielęgnacji. Analizujemy składy kosmetyków i ich działanie oraz wyjaśniamy jak nie wpaść w pułapkę greenwashingu. Jednak blog Creme de la Creme to miejsce, gdzie nie tylko dzielimy się wiedzą na temat naturalnej pielęgnacji, ale także chcemy inspirować Was do odkrywania piękna, przekonywać do zdrowego i aktywnego życia, zachęcać do wypróbowania naszych sprawdzonych i pysznych ekoprzepisów, a także znajdywania spokojnych chwil tylko dla siebie i radości z codziennego towarzystwa bliskich osób.

 

Blog byHealth.pl

Blog działający przy drogerii internetowej byHealth.pl publikuje treści o tematyce zdrowie i uroda. Czytelnicy znajdą ciekawe artykuły dotyczące kosmetyków, suplementów diety, zdrowego trybu życia, odchudzania itp.

 

Blog Ajeden

Blog Ajeden, to miejsce, w którym zarówno Panie, jak i Panowie znajdą coś dla siebie. Piszemy o naszych produktach. O tym, na co należy zwracać uwagę, wybierając kosmetyki, czy produkty pszczele. Chcielibyśmy, aby po przeczytaniu wpisów na naszym blogu konsument miał świadomość tego, co wybiera, idąc do lokalnego sklepiku czy miejskiego supermarketu.

 

Blog Drogeria.pl

Zainspiruj się na blogu Drogeria.pl! Odkryj z nami tajniki makijażu i najlepsze sposoby na piękną skórę, włosy i paznokcie.

 

W jaki sposób zgłosić swój firmowy blog do konkursu?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Ranking Firmowych Blogów z Branży Urodowej i podać wymagane dane, czyli nazwę bloga, opis i link! Warto przygotować atrakcyjny opis, który zainteresuje czytelnika i sprawi, że zechce on kliknąć i wejść na dany firmowy blog urodowy.

 

 

Jak można zdobyć tytuł Firmowy Blog Urodowy 2017?

Regularnie bloguj, dziel się informacjami ze swoimi czytelnikami, nawiązuj z nimi konwersację. Pytaj czytelników swojego bloga o wrażenia po zastosowaniu kosmetyków czy wykonanym zabiegu. I zbieraj głosy na stronie: http://www.trustedcosmetics.pl/ranking-blogow/. Zbieraj głosy do końca roku, a w styczniu 2018 roku poinformujemy, który blog otrzyma tytuł i nagrodę od naszego portalu. Ostateczną decyzję dotyczącą nagrody podejmuje redakcja na podstawie zebranych głosów oraz treści na blogu.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znacie lakiery hybrydowe Hi Hybrid? Lakiery hybrydowe Hi Hybrid — manicure jak u celeberytki!

Lakiery hybrydowe Hi Hybrid — manicure jak u celeberytki!

Lubisz zdobić swoje paznokcie modnymi kolorami? Poznaj markę lakierów hybrydowych Hi Hybrid oraz akcesoriów do stylizacji paznokci w atrakcyjnych cenach i baw się nimi w zaciszu własnego domu!   Wykonuj…

Więcej
Prezentacja finalistów konkursu Twórcy Piękna 2018 Ekotyki Plebiscyt Twórcy Piękna 2018 Ekotyki — prezentacja firm

Plebiscyt Twórcy Piękna 2018 Ekotyki — prezentacja firm

Wyjątkowe, godne polecenia firmy produkujące naturalne kosmetyki i oleje … oto kandydaci Plebiscytu "Twórcy Piękna 2018". Konkurs ten powstał, bo pragniemy znaleźć wyjątkowe firmy z branży urodowej, które warto polecać…

Więcej

5 komentarzy na temat “Zgłoś swój blog w Konkursie na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku!


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.