TrustedBoxy dla kolejnych Czytelniczek — sierpniowa aktywność

TrustedBoxy dla kolejnych Czytelniczek — sierpniowa aktywność

Niedawno podsumowaliśmy jeden z naszych beauty projektów, za chwilę zakończymy kolejny. W związku z tym nadszedł odpowiedni czas na podsumowanie punktacji TrustedCzytelniczek oraz informację do kogo trafią TrustedBoxy. W sierpniu przyglądaliśmy się składnikom zaliczanym do kategorii superfoods w kosmetykach.

 

Mamy nadzieję, że po wakacjach wróciłyście z nowymi chęciami do pracy i szkoły. Dziękujemy, że odwiedzałyście w sierpniu nasz portal oraz chętnie brałyście udział w organizowanych przez nas akcjach.

 

Kto zdobył najwięcej punktów w sierpniu?

Najwięcej punktów w sierpniu 2017 zdobyły:

Prosimy o przesłanie mailem aktualnych adresów do wysyłki TrustedBoxów :).

 

Nowe TrustedBlogerki VIP

Mamy także nowe TrustedBlogerki VIP. Trzy autorki blogów zebrały już ponad 120 punktów, a tym samym, zgodnie z naszymi zasadami otrzymują Tytuł TrustedBlogerka VIP. A są to autorki blogów:

 

Gratulujemy. Prosimy o przesłanie Waszych opisów do naszej Galerii Zaufanych Blogerek oraz adresów do wysyłki Certyfikatów 🙂

 

A na którym miejscu w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek znajdujesz się Ty?

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

 

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kolejne TrustedBoxy Redakcja nagradza kolejnymi TrustedBoxami

Redakcja nagradza kolejnymi TrustedBoxami

Jak Wam mijają wakacyjne miesiące? My już po urlopie, pracujemy, by każdego dnia publikować Wam najświeższe informacje z branży urodowej. Lipiec mimo sezonu urlopowego w naszej redakcji był dla nas…

Więcej
Wakacyjny Poradnik Urodowy - zadanie 6 Letnia pielęgnacja włosów — Wakacyjny Poradnik Urodowy

Letnia pielęgnacja włosów — Wakacyjny Poradnik Urodowy

Włosy potrzebują troskliwej pielęgnacji o każdej porze roku. Niezależnie od tego, czy jest to lato, czy zima, zawsze musimy je chronić, regenerować i wzmacniać oraz dbać o ich ochronę przed…

Więcej

18 komentarzy na temat “TrustedBoxy dla kolejnych Czytelniczek — sierpniowa aktywność

 1. Gratuluję wszystkim, którzy tutaj są i tworzą ten portal.

  Mam tylko jedną sugestię- może warto było by zrobić rejestrację lub udostępnić edycję komentarzy, czasem pisząc na telefonie wkradają się błędy i nie można tego później poprawić.

   1. Edycja komentarzy pozwala na pewnego rodzaju manipulację, w momencie, kiedy wywiązuje się jakaś (nawet krótka) dyskusja. Ja jestem przeciwna. Można się skupić pisząc komentarz, albo napisać go później. Komentarze to nie "zawody na czas", gdzie szybkość gra rolę… 🙂

    1. Jako mama małego dziecka wiele rzeczy robię w pośpiechu, aby zdarzyć i dla mnie dzień to taki wyścig z czasem 🙂 Jasne że można wrócić i na spokojnie napisać komentarz jednak często się o tym zapomina 🙂 Decyzja o dodaniu edycji komentarzy należy do redakcji i oni zdecydują czy dodać taką opcje czy nie, a my jako czytelnicy portalu powinniśmy ją zaakceptować.

 2. Serdecznie gratuluję "czytelniczce Annie" 🙂 Jedyna osoba bez bloga, która regularnie tu bywa i systematcznie zdobywa znaczące punkty za aktywność.


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.