Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?

Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?

Staramy się maksymalnie ułatwić podejmowanie współpracy z naszym portalem, dlatego zdecydowaliśmy, że nie wprowadzimy rejestracji.

W Rankingu Blogerek znajdują się blogerki, które:
a) są najbardziej aktywne na portalu w wypowiedziach – zawsze na początku miesiąca kilka najbardziej aktywnych osób zapraszamy do testowania kosmetyków. (Kosmetyk najczęściej blogerka wybiera sama).
b) zgłaszają się do konkursów i akcji testowania,
c) przesyłają autorskie i nie publikowane dotąd teksty, które wraz z ich podpisem i linkiem do bloga zamieszczamy na naszym portalu.

Za każde z powyższych czynności, wręczamy gwiazdeczki prowadzące do Tytułu TrustedBlogerka.

Chętnie nadamy taki tytuł również Tobie 🙂

W momencie kiedy uruchomimy akcję testowania nowego produktu, publikujemy artykuł na stronie głównej portalu. Wystarczy, że w komentarzu pod nim zgłosisz swoją chęć udziału!

Wybierając osoby to testów bierzemy pod uwagę również ich aktywność na portalu.

trusted_blogerki_podsumowanie

Ważne, aby pamiętać o podaniu prawidłowego maila w komentarzu – to pozwoli nam na skontaktowanie się z Tobą, jeśli zostaniesz wybrana do testów. Adresy mailowe nie są publikowane, a służą jedynie w celu komunikacji Redakcji z czytelnikami.

W każdym komentarzu możesz (a nawet powinnaś) podlinkować swój blog. Zyskujesz nowych czytelników i wpływa to na pozycję Twojego bloga w wyszukiwarkach.

Jak wyprzedzić wszystkich w Rankingu TrustedBlogerek?

 • przesyłaj nam unikalne (nie publikowane) artykuły – każdy artykuł to kolejna gwiazdeczka prowadząca do wyższej pozycji w Rankingu.

O każdej nowej akcji testowania informujemy w mediach społecznościowych!

Dołącz do grona zaufanych TrustedBlogerek! Czekamy na Ciebie!

389 komentarzy na temat “Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?

 1. Witam, opcja bez rejestracji bardzo na plus- już nie muszę się martwić, że zapomnę hasła, itp. Bardzo chętnie w miarę moich możliwości będę się udzielać. Mam swój raczkujący bloguś i pozostałe media 🙂 więc na pewno będzie ciekawie 🙂 pozdrawiam wszystkich 🙂

 2. Dzień Dobry! Właśnie przypadkowo znalazłam tą stronę, jak na razie jestem zachwycona. Na pewno jeszcze będę tu wracać.
  hah, trochę się uśmiałam szukając guzika rejestruj na stronie przez kilka minut, a tu psikus taki nie istnieje!

  Pozdrawiam serdecznie :*

 3. Witam, już od jakiegoś czasu zaglądam na Waszą stronę i bardzo mi się tu podoba 🙂 Nie jestem typowo kosmetyczną blogerką, bo moja strona pierwotnie była poświęcona tylko mojej pasji jaką jest rękodzieło, ale postanowiłam zacząć dodawać też recenzję kosmetyków, bo może ktoś przeczyta i skorzysta :)Wszystkie recenzje lądują też na Racebook’u o raz Instagramie. Bardzo chętnie dołaczyłabym i do tego grona, bo zawsze warto spróbować czegoś nowego i poznać fajnych ludzi!
  Pozdrawiam, Natalia
  https://rudatworzycuda.wordpress.com/


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.