Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?

Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?

Staramy się maksymalnie ułatwić podejmowanie współpracy z naszym portalem, dlatego zdecydowaliśmy, że nie wprowadzimy rejestracji.

W Rankingu Blogerek znajdują się blogerki, które:
a) są najbardziej aktywne na portalu w wypowiedziach – zawsze na początku miesiąca kilka najbardziej aktywnych osób zapraszamy do testowania kosmetyków. (Kosmetyk najczęściej blogerka wybiera sama).
b) zgłaszają się do konkursów i akcji testowania,
c) przesyłają autorskie i nie publikowane dotąd teksty, które wraz z ich podpisem i linkiem do bloga zamieszczamy na naszym portalu.

Za każde z powyższych czynności, wręczamy gwiazdeczki prowadzące do Tytułu TrustedBlogerka.

Chętnie nadamy taki tytuł również Tobie 🙂

W momencie kiedy uruchomimy akcję testowania nowego produktu, publikujemy artykuł na stronie głównej portalu. Wystarczy, że w komentarzu pod nim zgłosisz swoją chęć udziału!

Wybierając osoby to testów bierzemy pod uwagę również ich aktywność na portalu.

trusted_blogerki_podsumowanie

Ważne, aby pamiętać o podaniu prawidłowego maila w komentarzu – to pozwoli nam na skontaktowanie się z Tobą, jeśli zostaniesz wybrana do testów. Adresy mailowe nie są publikowane, a służą jedynie w celu komunikacji Redakcji z czytelnikami.

W każdym komentarzu możesz (a nawet powinnaś) podlinkować swój blog. Zyskujesz nowych czytelników i wpływa to na pozycję Twojego bloga w wyszukiwarkach.

Jak wyprzedzić wszystkich w Rankingu TrustedBlogerek?

 • przesyłaj nam unikalne (nie publikowane) artykuły – każdy artykuł to kolejna gwiazdeczka prowadząca do wyższej pozycji w Rankingu.

O każdej nowej akcji testowania informujemy w mediach społecznościowych!

Dołącz do grona zaufanych TrustedBlogerek! Czekamy na Ciebie!

379 komentarzy na temat “Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?

 1. Dzień Dobry! Właśnie przypadkowo znalazłam tą stronę, jak na razie jestem zachwycona. Na pewno jeszcze będę tu wracać.
  hah, trochę się uśmiałam szukając guzika rejestruj na stronie przez kilka minut, a tu psikus taki nie istnieje!

  Pozdrawiam serdecznie :*

 2. Witam, już od jakiegoś czasu zaglądam na Waszą stronę i bardzo mi się tu podoba 🙂 Nie jestem typowo kosmetyczną blogerką, bo moja strona pierwotnie była poświęcona tylko mojej pasji jaką jest rękodzieło, ale postanowiłam zacząć dodawać też recenzję kosmetyków, bo może ktoś przeczyta i skorzysta :)Wszystkie recenzje lądują też na Racebook’u o raz Instagramie. Bardzo chętnie dołaczyłabym i do tego grona, bo zawsze warto spróbować czegoś nowego i poznać fajnych ludzi!
  Pozdrawiam, Natalia
  https://rudatworzycuda.wordpress.com/


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.