Spotkajmy się na Targach LOOK and beautyVISION w Poznaniu — konkurs dla blogerek!

Spotkajmy się na Targach LOOK and beautyVISION w Poznaniu — konkurs dla blogerek!

Wspólnie z organizatorami Targów LOOK i beautyVISION – imprezy fryzjersko-kosmetycznej, która odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2017 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zapraszamy wszystkie blogerki i vlogerki urodowe do udziału spotkaniu w Blog Beauty Day.

 

W sobotę 22 kwietnia o godzinie 12:00 odbędzie się blogerskie spotkanie Blog Beauty Day.

 

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Otrzymujesz:
– bezpłatne wejście na targi w dniach 22 i 23 kwietnia 2017,
– promocję — zamieszczenie nazwy bloga na stronach internetowych targów LOOK i beautyVISION;
– promocję na fanpage’u Targów LOOK i beautyVISION;
– uczestnictwo w prelekcji otwarcia,
– specjalną trasę zwiedzania z opiekunem,
– upominki przygotowane przez wystawców oraz organizatorów,
– poczęstunek,
– promocję, w artykule na łamach TrustedCosmetics.pl, gdzie zamieścimy aktywny link do blogów, których przedstawiciele wzięli udział w spotkaniu.

Oficjalny program Blog Beauty Day trwać będzie około 3 godzin. Następnie organizatorzy zaproszą wszystkich na spotkania kuluarowe oraz indywidualne zwiedzanie ekspozycji.

Tegoroczna edycja Forum LOOK i Forum Kosmetyki beautyVISION to ponad 250 wystawców oraz bardzo bogaty program wydarzeń.

 

Chcesz wziąć udział w Blog Beauty Day?

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeń do udziału w spotkaniu: http://beautyvision.mtp.pl/pl/program_beautyvision_2017/blog_beauty_day/

 

Konkurs!

A to nie koniec niespodzianek! Redakcja TrustedCosmetics.pl gorąco zaprasza do udziału w tej imprezie. Ogłaszamy konkurs na najciekawszą relację ze spotkania Blog Beauty Days, którą nagrodzimy wywiadem na łamach portalu oraz zestawem wyjątkowych kosmetyków.

Relację z wydarzenia należy opublikować na swoim blogu maksymalnie 10 dni po zakończeniu imprezy oraz przesłać link do swojej relacji w komentarzu pod tym artykułem. Jury złożone z przedstawicieli Redakcji wybierze, zdaniem redakcji, najciekawszy post opisujący imprezę, który nagrodzi upominkiem.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 5 maja 2017.

 

 

Jako Patron Medialny zarówno Targów LOOK and beautyVision, jak i spotkania Blog Beauty Day, gorąco zapraszamy do udziału w imprezie.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Kosmetyczne pozdrowienia z wakacji — Konkurs

Kosmetyczne pozdrowienia z wakacji — Konkurs

Lato sprzyja wycieczkom, podróżom i wyjazdom. Bywamy wówczas w różnych przyjemnych zakątkach kraju, Europy i świata. W związku z tym chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie.   Jesteś na…

Więcej
Rozdajemy TrustedBoxy! Do kogo trafią TrustedBoxy? Podsumowanie czerwcowej aktywności Czytelniczek

Do kogo trafią TrustedBoxy? Podsumowanie czerwcowej aktywności Czytelniczek

TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje…

Więcej

32 komentarze na temat “Spotkajmy się na Targach LOOK and beautyVISION w Poznaniu — konkurs dla blogerek!


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.