Rusza III Edycja Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku! Zgłoś swój blog i zdobądź nagrodę!

Rusza III Edycja Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku! Zgłoś swój blog i zdobądź nagrodę!

Zapraszamy do udziału w III Edycji Plebiscytu na Najlepszy Blog Firmowy Branży Beauty 2017 Roku – zyskaj klientów, renomę i darmową promocję! Zgłoś swój Firmowy Blog z Branży Urodowej, zbieraj głosy i wygraj roczną promocję bloga na naszym portalu.

 

Od 13 marca 2017 roku rusza III edycja Plebiscytu na Najlepszy Firmowy Blog z branży zdrowia i urody, w którym już można zbierać głosy.

 

Zmieniamy zasady!

Do tej pory decydowali wyłącznie czytelnicy danego bloga poprzez oddawane głosy. Jednak postanowiliśmy, że decydujący głos w III edycji konkursu będzie miała nasza Redakcja!

Poza tym będziemy dyskwalifikować firmy, które zaprzestały prowadzenia blogów, a do konkursu można dodać jedynie aktualne, na bieżąco prowadzone blogi firmowe.

 

Co zyskujesz?

Biorąc udział w konkursie, zyskujesz prestiż, nowych klientów i darmową reklamę.

 

Jak zgłosić blog do Plebiscytu?

Prześlij swoje zgłoszenie zawierające nazwę, adres, odpowiednią kategorię i kilka zdań opisujących, co znajdziemy na Twoim firmowym blogu urodowym na adres mailowy: trustedcosmetics (małpa) gmail.com

 

Zasady głosowania

Na ulubiony blog przez cały czas głosowania, czyli od jego rozpoczęcia aż do 31 grudnia 2017 do godziny 23:59 z jednego IP można oddać jeden głos. Wystarczy kliknąć w znaczek "ZAGŁOSUJ" znajdujący się obok wybranego bloga.

Plebiscyt na Najlepszy Firmowy Blog Branży Urodowej odbywa się na stronie: http://www.trustedcosmetics.pl/ranking-blogow/.

Czekamy na Wasze głosy!

Głosowanie trwa do 31 grudnia 2017.

 

Nagrody w Plebiscycie

Blog, który zbierze największą liczbę głosów do końca 2017 roku, na początku 2018 roku nagrodzimy Certyfikatem oraz roczną reklamą na naszym portalu, w skład której wchodzić będzie:

  • wyświetlanie przez cały rok banera przekierowującego na zwycięski blog,
  • możliwość nielimitowanego podsyłania artykułów do publikacji na naszym portalu.

 

3 proste kroki do wygranej

Krok 1: Zgłoś swój blog do konkursu.
Krok 2: Zachęć czytelników, znajomych i klientów by codziennie oddawali na niego głosy.
Krok 3: Wygrywa blog z największą liczbą głosów.

 

 

Myślisz o prowadzeniu firmowego bloga urodowego?

Chcesz regularnie prowadzić firmowy bloga w branży szeroko pojętego zdrowia i urody, ale nie wiesz, od czego zacząć? Prowadzisz drogerię kosmetyczną, salon kosmetyczny lub fryzjerski, lub klinikę medycyny estetycznej czy gabinet stomatologiczny i wiesz, jak ważne jest prowadzenie własnego firmowego bloga, jednak nadmiar obowiązków sprawia, że nie starcza Ci na to czasu?

Warto pomyśleć o jego założeniu i regularnym prowadzeniu, ponieważ jest to nie tylko rewelacyjne narzędzie promocji firmy, wspaniałe medium do kontaktu z klientami, ale również idealne źródło pozycjonowania własnej strony i sklepu internetowego.

Chętnie doradzimy, pomożemy w założeniu bloga oraz w regularnym przygotowywaniu artykułów, jak i promocji tego cennego medium. Zapraszamy do kontaktu.

Życzymy udanej zabawy!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Zalety regularnego biegania Legalnie na haju, czyli czym jest euforia biegacza?

Legalnie na haju, czyli czym jest euforia biegacza?

Tak, to prawda. Naukowcy podają sposoby na to, jak odurzać się bez narkotyków, z jednym utrudnieniem — trzeba się przy tym sporo napocić. Według badań opublikowanych przez Behavioural Neuroscience bieganie…

Więcej
Znacie koreańskie kosmetyki marki Cettua? Cettua — koreańska marka kosmetyczna

Cettua — koreańska marka kosmetyczna

Cettua to koreańska marka kosmetyczna skierowana przede wszystkim do młodych kobiet i odpowiadająca na ich potrzeby. Asortyment marki to przede wszystkim wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, które w zapewniają troskliwą i…

Więcej

Jeden komentarz na temat “Rusza III Edycja Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku! Zgłoś swój blog i zdobądź nagrodę!


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.