Pokaż światu naturalne piękno z Axami!

Pokaż światu naturalne piękno z Axami!

Za nami wyjątkowa sesja zdjęciowa z czytelniczkami Imperium Kobiet. Panie wzięły udział w konkursie pod hasłem "Naturalne piękno z Axami" organizowanym z białostockim producentem bielizny. Celem konkursu było wyłonienie niezwykłych kobiet, które wymykają się kanonowi urody narzuconemu przez media. Uczestniczki udowodniły, że piękno nie zna wieku ani rozmiaru.

 

Sześć finalistek konkursu przyjechało na sesję do Warszawy z całej Polski. Panie odważnie pozowały przed aparatem fotograf Doroty Czoch. Wszystkie świadome swojej wartości i kobiecości, promowały naturalne piękno w bieliźnie Axami. Wiara w siebie, unikalne piękno, świadomość swojego ciała i jego walorów pozwoliły uczestniczkom konkursu poczuć się świetnie przed obiektywem.

To wydarzenie było niesamowitą przygodą na planie zdjęciowym z profesjonalnym zespołem stylistów i fryzjerów. Czy warto brać udział w takich akcjach? Bohaterki naszej sesji nie mają żadnych wątpliwości.

Marika Krajniewska: Nie zawsze akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy, a jest to pierwszy krok do uświadomienia sobie, że prawdziwe piękno jest w każdej z nas, niezależnie od tego ile mamy lat i jaki zawód wykonujemy. Aby zaspokoić moją pisarską ciekawość i udowodnić, że w życiu warto spróbować wszystkiego, postanowiłam sprawdzić się w roli modelki. Dzięki marce Axami zrozumiałam, że piękno nie zależy od wieku, wymiarów czy powszechnie utartych stereotypów. Każda kobieta może wyglądać atrakcyjnie, zjawiskowo i olśniewająco.

Irena Frąckiewicz: Wczorajszy dzień na planie sesji "Naturalnie piękna z AXAMI" na długo pozostanie w mojej pamięci. Moje nastoletnie marzenia się spełniły. W wieku sześćdziesięciu lat, w bieliźnie Axami, wyglądam seksownie, czuję się nadal młodo i pięknie. Kobieta może uwodzić i zachwycać w każdym wieku.

 

 

Lidia Michalska: Sesja z marką Axami to niesamowite przeżycie dla każdej z nas. Pozwoliła nam poczuć się kobietami spełnionymi. Każda z nas jest inna i piękna na swój niepowtarzalny sposób. To był magiczny dzień, który dał nam siłę do realizowania dalszych marzeń.

Panie otrzymały nagrody w postaci zmysłowej bielizny Axami oraz kosmetyki prestiżowej marki M’ONDUNIQ.

 

 

– Wraz z marką Axami chciałyśmy pokazać piękno kobiecego ciała, bez względu na wiek. Nie trzeba być modelką, by wyglądać zjawiskowo! Wystarczy tylko zapomnieć o kompleksach, uwierzyć w siebie i wybrać idealną bieliznę. – dodaje Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium Kobiet.

Za produkcję sesji zdjęciowej odpowiadała AGENCJA I.D.MEDIA. O makijaże modelek zadbały: Patrycja Sierzputowska, Aleksandra Majewska i Anna Siadlak.

Fot. Piotr Wroniewicz

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Jakie znacie japońskie marki kosmetyczne? Japońskie marki kosmetyczne — przegląd

Japońskie marki kosmetyczne — przegląd

Japońskie kosmetyki podbijają świat. Zaskakują swoim wielokierunkowym działaniem. Dziś postanowiliśmy przedstawić kilka japońskich marek kosmetycznych. Rohto, Oshima Tsubaki, LuLuLun, Majolica Majorca, Beaute De Mode, YU-BE  – znacie te japońskie marki…

Więcej
Poznajcie nowe hity kosmetyczne! Kosmetyczne HITY Targów beEco w Łodzi październik 2017

Kosmetyczne HITY Targów beEco w Łodzi październik 2017

Targi kosmetyczne, również te dotyczące kosmetyków ekologicznych, naturalnych i organicznych zawsze na czerwono zapisuję w moim redakcyjnym kalendarzu. Takie imprezy to niesamowita sposobność, by poznać nowe firmy, zakupić perełki kosmetyczne…

Więcej

2 komentarze na temat “Pokaż światu naturalne piękno z Axami!


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.