Podsumowanie październikowej aktywności TrustedCzytelniczek

Podsumowanie październikowej aktywności TrustedCzytelniczek

Zdecydowanie aktywność TrustedCzytelniczek zmalała w październiku 2017. Tym razem wyślemy tylko 3 TrustedBoxy w podziękowaniu za aktywność! Do kogo trafią?

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

 

TrustedCzytelniczki, które zebrały najwięcej punktów w październiku 2017:

 

Sprawdź, na którym miejscu Ty znajdujesz się w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek!

 

Tytuł TrustedBlogerka VIP

Autorka bloga http://zakrecona-zuzula.blogspot.com zebrała odpowiednią liczbę punktów i tym samym trafia do grona TrustedBlogerek VIP.

Gratulujemy! Już wkrótce otrzymasz od nas Certyfikat potwierdzające nadanie tego tytułu.

 

Aktualne atrakcje

Mamy nadzieję, że weźmiecie udział w wyzwaniu Piękna Przed Świętami, które rozpocznie się już w najbliższą sobotę. Do 15 listopada czekamy także na odpowiedzi w konkursie pt. Jesienne rytuały pielęgnacyjne.

 

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach….

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Do kogo tym razem powędrują TrustedBoxy? Aktywność TrustedCzytelniczek styczeń 2018

Aktywność TrustedCzytelniczek styczeń 2018

Pierwsze punkty w Rankingu TrustedCzytelniczek w 2018 roku zostały rozdane. W styczniu tylko odrobinę sypnęliśmy punktami, ale dziękujemy Wam za każdą, nawet najmniejszą aktywność.   Jakie atrakcje aktualnie na Was…

Więcej
Zapraszamy Blogerki i Blogerów do udziału w konkursie! Rusza 1 edycja Plebiscytu Beauty Blog 2018

Rusza 1 edycja Plebiscytu Beauty Blog 2018

Redakcja portalu TrustedCosmetics.pl ogłasza nabór do 1. edycji Plebiscytu "Beauty Blog 2018", który kierowany jest do blogerek i blogerów, poruszających na swoich blogach tematy związane z urodą, pielęgnacją i kosmetykami….

Więcej

17 komentarzy na temat “Podsumowanie październikowej aktywności TrustedCzytelniczek

  1. Mam pytanie – kiedy mogę spodziewać się nagrody za październikową aktywność ? Od podsumowania minęło 15 dni, a ja dalej nic nie otrzymałam…

    1. Feerie, w systemie poczty polskiej widzimy, że pierwsze awizo pozostawiono u Ciebie 17 listopad, a drugie 24. Zatem pewnie w najbliższym tygodniu paczuszka wróci do nas jeśli nie odbierzesz jej w ciągu kilku najbliższych dni.

  2. No mnie na Waszym portalu ostatnio bardzo mało,ale jest to spowodowane remontem w domu i nawet w ciągu tygodnia nie włączam laptopa. Mam nadzieje,że się to zmieni. A tak w ogóle to też macie wrażenie,że czas przyśpieszył? :O


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.