Podsumowanie miesiąca pielęgnacji i higieny jamy ustnej

Podsumowanie miesiąca pielęgnacji i higieny jamy ustnej

W kwietniu na łamach portalu TrustedCosmetics.pl zajmowaliśmy się tematyką pielęgnacji zębów oraz higieny jamy ustnej, którą często zaniedbujemy, a w związku z tym pojawia się kamień, próchnica czy brzydki zapach z ust.

 

Przyjrzeliśmy się bliżej preparatom pastom do zębów oraz płynom do higieny jamy ustnej i innym przyrządom oczyszczającym usta z resztek żywności i osadu nazębnego. Poznaliśmy metody wybielania zębów i przeciwdziałania powstawaniu próchnicy. Dowiedzieliśmy się jak usunąć brzydki zapach z ust, czym jest nadwrażliwość zębów oraz dowiedliśmy, że faktycznie można leczyć zęby bez bólu.

 

Minął miesiąc z tematyką dotyczącą stomatologii, w którym przygotowaliśmy szereg artykułów, a wśród nich:

 

 

Pamiętajmy, że warto dbać o swoje zęby. Nie tylko szczotkując je przynajmniej dwa razy dziennie czy regularnie odwiedzając gabinet stomatologiczny, ale poprzez wybieranie odpowiednich gadżetów i preparatów, usuwających resztki pożywienia oraz bakterie i osady z zębów i jamy ustnej. Sięgajmy po sprawdzone szczoteczki, pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne i czyściki. Dbajmy o swoje zdrowie i piękno swoich zębów.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Słodycze w kosmetykach - pianki marshmallow Pianki marshmallow ukryte w kosmetykach i perfumach

Pianki marshmallow ukryte w kosmetykach i perfumach

Pianki marshmallow to słodycze w postaci miękkich i kolorowych pianek, które składają się z cukru, wody i żelatyny. Stosuje się je do zdobienia w cukiernictwie, są także chętnie pieczone nad…

Więcej
Czy warto kupić kosmetyki marki Huda Beauty? Kosmetyki Huda Beauty Desert Dusk – moje wrażenia

Kosmetyki Huda Beauty Desert Dusk – moje wrażenia

Huda Beauty to niewątpliwie kolejna marka zaliczana do grona selektywnych kosmetyków dla fanek makijażu oraz makijażystek. Sygnowana twarzą Hudy Kattan, znanej YouTuberki i influencerki, linia kosmetyków oraz akcesoriów stale się…

Więcej

4 komentarze na temat “Podsumowanie miesiąca pielęgnacji i higieny jamy ustnej

  1. Higiena jamy ustnej to bardzo wazy temat. Powinno od małego się uczyć dzieci mycia zębów. Aż strach pomyśleć ile osób nie myje w ogóle zębów. Niektórzy to się jeszcze tym chwalą…


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.