Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

Tak jak obiecywaliśmy jakiś czas temu, dla najbardziej aktywnych czytelniczek w poprzednim miesiącu, przygotowałyśmy kosmetyki nagrodzone statuetkami w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2017.

 

Maj był dla nas bardzo pracowitym miesiącem! Zaprosiliśmy do udziału w testowaniu nowości kosmetycznych Lirene i kosmetyków marki Tess oraz zachęcaliśmy do udziału w 2 konkursach. W maju dotarła do nas także niewiarygodnie duża liczba zgłoszeń perfum do naszej bazy polecanych zapachów.

Największą aktywnością w maju wykazały się:

 

Dziękujemy! To do Was, w podziękowaniu za ponadprzeciętną aktywność wyślemy perełki nagrodzone Diamentami Beauty 2017.

Aktualnie punktacja w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek wygląda następująco:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Chcesz otrzymywać od nas kosmetyki? Zachęcamy do aktywności! Z radością zapakujemy dla Ciebie upominek kosmetyczny i wyślemy w podziękowaniu za to, że jesteś!

 

Co przygotowaliśmy na ten miesiąc?

Poza przeglądem informacji, ciekawostkami i artykułami dotyczącymi suplementów diety, prezentujemy wywiady z drogeriami przyjaznymi klientom, które biorą udział w naszym Plebiscycie Moja Ulubiona Drogeria i Perfumeria. Nie każda z drogerii czy perfumerii zgodziła się nam udzielić wywiadu i chciała się Wam zaprezentować w rozmowie z nami, dlatego tym bardziej doceniamy drogerie i perfumerie chętne do rozmowy!

 

KONKURS! 10 kosmetycznych upominków do wygrania

Pamiętajcie, że w Plebiscycie Moja Ulubiona Drogeria i Perfumeria na Wasze głosy czekamy do końca lipca 2017. Ponadto nagrodzimy 10 najciekawszych komentarzy, które znajdą się pod artykułem konkursowym i będą odpowiedzią na pytanie: "za co lubisz swoją ulubioną drogerię lub perfumerię (nie zapomnij dodać w komentarzu nazwy drogerii)"?

10 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy upominkami w postaci kosmetyków!

Czytajcie wywiady z drogeriami i perfumeriami i głosujcie na Waszych ulubieńców!

 

 

W czerwcu rusza także nasze kolejne wyzwanie, tym razem przygotowaliśmy je przy współpracy z Kasią, autorką bloga Urodzianka.pl. Zachęcamy do udziału w Wyzwaniu "Wakacyjny Poradnik Urodowy". Wśród osób, które wezmą w nim udział, rozdamy 5 boxów kosmetycznych. Wkrótce zaprosimy Was także do kolejnych konkursów i testów oraz zaprezentujemy ciekawostki i nowinki z kosmetycznego świata.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Weź udział w wyzwaniu i wygraj kosmetyczny box! Wakacyjny Poradnik Urodowy. Zapowiedź wyzwania dla maniaczek i maniaków pielęgnacji!

Wakacyjny Poradnik Urodowy. Zapowiedź wyzwania dla maniaczek i maniaków pielęgnacji!

Piękne kobiety i mężczyźni dbający o siebie, połączmy siły! Pokażmy, w jaki sposób pielęgnujemy swoją cerę, ciało i włosy w okresie lata, czyli kiedy słońce świeci mocniej! Czy przygotowujemy swoją…

Więcej
Wywiad z blogerką Wywiad z autorką bloga Porcelain Desire!

Wywiad z autorką bloga Porcelain Desire!

Na Targach Look and beautyVision 2017 ogłosiliśmy konkurs na najciekawszą relację z tej imprezy. Najbardziej zaciekawił nas wpis przygotowany przez Darię, autorkę Porcelain Desire, która prowadzi bloga o modzie, urodzie,…

Więcej

15 komentarzy na temat “Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

          1. Jest 20 czerwiec, a zapachy dodane w maju wciąż się nie pojawiły. Paczuszek z upominkami też nie ma… 🙁


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.