Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

Tak jak obiecywaliśmy jakiś czas temu, dla najbardziej aktywnych czytelniczek w poprzednim miesiącu, przygotowałyśmy kosmetyki nagrodzone statuetkami w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2017.

 

Maj był dla nas bardzo pracowitym miesiącem! Zaprosiliśmy do udziału w testowaniu nowości kosmetycznych Lirene i kosmetyków marki Tess oraz zachęcaliśmy do udziału w 2 konkursach. W maju dotarła do nas także niewiarygodnie duża liczba zgłoszeń perfum do naszej bazy polecanych zapachów.

Największą aktywnością w maju wykazały się:

 

Dziękujemy! To do Was, w podziękowaniu za ponadprzeciętną aktywność wyślemy perełki nagrodzone Diamentami Beauty 2017.

Aktualnie punktacja w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek wygląda następująco:

 

Na którym miejscu znajdujesz się Ty? Sprawdź w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Chcesz otrzymywać od nas kosmetyki? Zachęcamy do aktywności! Z radością zapakujemy dla Ciebie upominek kosmetyczny i wyślemy w podziękowaniu za to, że jesteś!

 

Co przygotowaliśmy na ten miesiąc?

Poza przeglądem informacji, ciekawostkami i artykułami dotyczącymi suplementów diety, prezentujemy wywiady z drogeriami przyjaznymi klientom, które biorą udział w naszym Plebiscycie Moja Ulubiona Drogeria i Perfumeria. Nie każda z drogerii czy perfumerii zgodziła się nam udzielić wywiadu i chciała się Wam zaprezentować w rozmowie z nami, dlatego tym bardziej doceniamy drogerie i perfumerie chętne do rozmowy!

 

KONKURS! 10 kosmetycznych upominków do wygrania

Pamiętajcie, że w Plebiscycie Moja Ulubiona Drogeria i Perfumeria na Wasze głosy czekamy do końca lipca 2017. Ponadto nagrodzimy 10 najciekawszych komentarzy, które znajdą się pod artykułem konkursowym i będą odpowiedzią na pytanie: "za co lubisz swoją ulubioną drogerię lub perfumerię (nie zapomnij dodać w komentarzu nazwy drogerii)"?

10 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy upominkami w postaci kosmetyków!

Czytajcie wywiady z drogeriami i perfumeriami i głosujcie na Waszych ulubieńców!

 

 

W czerwcu rusza także nasze kolejne wyzwanie, tym razem przygotowaliśmy je przy współpracy z Kasią, autorką bloga Urodzianka.pl. Zachęcamy do udziału w Wyzwaniu "Wakacyjny Poradnik Urodowy". Wśród osób, które wezmą w nim udział, rozdamy 5 boxów kosmetycznych. Wkrótce zaprosimy Was także do kolejnych konkursów i testów oraz zaprezentujemy ciekawostki i nowinki z kosmetycznego świata.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Kosmetyczne pozdrowienia z wakacji — Konkurs

Kosmetyczne pozdrowienia z wakacji — Konkurs

Lato sprzyja wycieczkom, podróżom i wyjazdom. Bywamy wówczas w różnych przyjemnych zakątkach kraju, Europy i świata. W związku z tym chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie.   Jesteś na…

Więcej
Rozdajemy TrustedBoxy! Do kogo trafią TrustedBoxy? Podsumowanie czerwcowej aktywności Czytelniczek

Do kogo trafią TrustedBoxy? Podsumowanie czerwcowej aktywności Czytelniczek

TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje…

Więcej

16 komentarzy na temat “Majowa aktywność TrustedCzytelniczek — kto przetestuje Diamenty Beauty 2017?

          1. Jest 20 czerwiec, a zapachy dodane w maju wciąż się nie pojawiły. Paczuszek z upominkami też nie ma… 🙁


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.