Kolejne niespodzianki dla TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Kolejne niespodzianki dla TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Kolejny miesiąc za nami i kolejne niespodzianki dla TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek! Uwielbiamy Was obsypywać kosmetykami, a mamy ich naprawdę sporo do rozdania! Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki?

 

W kwietniu zapraszaliśmy Was do testów kosmetyków i gadżetów urodowych. Ciągle najaktywniejsza jest Feerie, która zgłasza całe mnóstwo swoich ulubionych zapachów do naszej bazy polecanych perfum, ale także podsyła interesujące artykuły do publikacji na łamach portalu. Kto w tym miesiącu wykazał największą aktywność?

Najwięcej punktów zdobyły:
390 punktów autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com
170 punktów autorka bloga http://drogadoperfekcyjnychwlosow.blogspot.com
95 punktów – Anna, TrustedCzytelniczka
80 punktów autorka bloga https://lifestylebyagnieszka.blogspot.com
75 punktów autorka bloga http://zuzkapisze.blogspot.com

 

Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą aktywność, a każdą z powyższych osób nagrodzimy kosmetycznym upominkiem!

Jak wygląda punktacja w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek

Aktualnie:

 

Sprawdź, do kogo należą kolejne miejsca w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek.

 

 

Zachęcamy do dalszej aktywności na naszym portalu. Już za miesiąc najaktywniejsze TrustedCzytelniczki nagrodzimy produktami, które zdobyły Diamenty Beauty 2017, tak aby to one jako pierwsze mogły je poznać!
Przygotowaliśmy także nowe akcje testów, do których już wkrótce Was zaprosimy.

Pamiętajcie, że chętnie nagrodzimy Was kolejnymi upominkami kosmetycznymi. Wystarczy zbierać gwiazdeczki zgodnie z punktacją, by otrzymać Certyfikat TrustedBlogerki i trafić do Galerii Zasłużonych Blogerek!

Dziękujemy za Waszą aktywność!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Nagradzamy kolejne TrustedCzytelniczki TrustedBoxy dla kolejnych Czytelniczek — sierpniowa aktywność

TrustedBoxy dla kolejnych Czytelniczek — sierpniowa aktywność

Niedawno podsumowaliśmy jeden z naszych beauty projektów, za chwilę zakończymy kolejny. W związku z tym nadszedł odpowiedni czas na podsumowanie punktacji TrustedCzytelniczek oraz informację do kogo trafią TrustedBoxy. W sierpniu…

Więcej
Rozdajemy kolejne TrustedBoxy Redakcja nagradza kolejnymi TrustedBoxami

Redakcja nagradza kolejnymi TrustedBoxami

Jak Wam mijają wakacyjne miesiące? My już po urlopie, pracujemy, by każdego dnia publikować Wam najświeższe informacje z branży urodowej. Lipiec mimo sezonu urlopowego w naszej redakcji był dla nas…

Więcej

29 komentarzy na temat “Kolejne niespodzianki dla TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.