Kolejne niespodzianki dla TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Kolejne niespodzianki dla TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

Kolejny miesiąc za nami i kolejne niespodzianki dla TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek! Uwielbiamy Was obsypywać kosmetykami, a mamy ich naprawdę sporo do rozdania! Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki?

 

W kwietniu zapraszaliśmy Was do testów kosmetyków i gadżetów urodowych. Ciągle najaktywniejsza jest Feerie, która zgłasza całe mnóstwo swoich ulubionych zapachów do naszej bazy polecanych perfum, ale także podsyła interesujące artykuły do publikacji na łamach portalu. Kto w tym miesiącu wykazał największą aktywność?

Najwięcej punktów zdobyły:
390 punktów autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com
170 punktów autorka bloga http://drogadoperfekcyjnychwlosow.blogspot.com
95 punktów – Anna, TrustedCzytelniczka
80 punktów autorka bloga https://lifestylebyagnieszka.blogspot.com
75 punktów autorka bloga http://zuzkapisze.blogspot.com

 

Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą aktywność, a każdą z powyższych osób nagrodzimy kosmetycznym upominkiem!

Jak wygląda punktacja w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek

Aktualnie:

 

Sprawdź, do kogo należą kolejne miejsca w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek.

 

 

Zachęcamy do dalszej aktywności na naszym portalu. Już za miesiąc najaktywniejsze TrustedCzytelniczki nagrodzimy produktami, które zdobyły Diamenty Beauty 2017, tak aby to one jako pierwsze mogły je poznać!
Przygotowaliśmy także nowe akcje testów, do których już wkrótce Was zaprosimy.

Pamiętajcie, że chętnie nagrodzimy Was kolejnymi upominkami kosmetycznymi. Wystarczy zbierać gwiazdeczki zgodnie z punktacją, by otrzymać Certyfikat TrustedBlogerki i trafić do Galerii Zasłużonych Blogerek!

Dziękujemy za Waszą aktywność!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Wywiad z blogerką Wywiad z autorką bloga Porcelain Desire!

Wywiad z autorką bloga Porcelain Desire!

Na Targach Look and beautyVision 2017 ogłosiliśmy konkurs na najciekawszą relację z tej imprezy. Najbardziej zaciekawił nas wpis przygotowany przez Darię, autorkę Porcelain Desire, która prowadzi bloga o modzie, urodzie,…

Więcej
Lista Rzetelnych Blogerek Urodowych 42 Blogerki w Galerii Zasłużonych Blogerek

42 Blogerki w Galerii Zasłużonych Blogerek

Galerię Zasłużonych Blogerek postanowiliśmy stworzyć, by podziękować TrustedBlogerkom Vip za rzetelne recenzje oraz wywiązywanie się z ich przygotowania na czas. Ważna jest dla nas współpraca z właśnie takimi osobami, którym…

Więcej

28 komentarzy na temat “Kolejne niespodzianki dla TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek!

 1. To fakt, tworzycie piękny dla oka i przyjazny dla umysłu portal. Właśnie takiego miejsca w sieci szukałam od dawna. Pozdrawiam!

 2. Dziękuję pięknie za otrzymane kosmetyki, będzie mi miło je używać, tym bardziej, że ich nie znałam do tej pory 🙂

 3. Gratulacje dziewczyny ! U mnie w tym miesiącu to był koszmar ze znalezieniem czasu na cokolwiek. Niestety miałam bardzo intensywny miesiąc.

 4. O kurczę znowu jestem 🙂 Super!!!
  Dziękuję ślicznie!
  W kwietniu trochę mniej się udzielałam, bo byłam w szpitalu z córką i chorowałyśmy długo.
  Obiecuję że w maju się poprawię 😀

 5. Uwielbiam współtworzyć ten portal… 🙂 Zajrzałam z ciekawości na kilka innych o podobnym profilu i "nasz" wyróżnia się poziomem. (Również dwa inne zaproponowały mi współpracę i … z przyjemnością odmówiłam…) 🙂


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.